KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Patroni (dołącz tutaj!):
Mariusz Kupczyński, Tomasz Bartoszek, Adam Gach, Izabela Ch, Maciej Wiśniak, Przemyslaw Lowkiewicz, Maciej Dziubiński, Piotr Bijakowski, Lukas Hewner, Stalowy Jaro, RkamilC, Grzejnik, Mateusz Pabiańczyk, Tomasz Jakubiec, Tomasz Ignaczak, Marcin Starczewski, Jędrzej Otręba, Piotr czyli Czopas Dziewulski, Wojtek Zwolak, Robert Piórkowski, Sławek Kret, Rafal Lesny, Pawel Licznerski, Maciek Kowalczyk, Ilona Bykowska, Ba Ru, Tomasz Waszkiewicz, Maciej Stankiewicz, Grzegorz Pliś, szymon034, Marcin Rentflejsz, Marcin Bogutyn, Norbert Sz, Szczepan Jędrusik, Adrian Karwan, Maks Szmytkowski
Wsparli w ostatnich 7 dniach: Wesprzyj tutaj!
piobob, RK 88, Paweł Rosochacki, Esox33, nietuzin, Tomek, Wilkor, swój stary, Assetto corsa, Kryss, TUTUDUDU, Djdario8309, Kamil Tomczyk, Przemek M., Golden, jacek79100, zanet, BaRu, Rafał Przybylski, MarcinBB, Tomek81, Gnusma, MarcinBB, jacek79100, PUMA, haksik, Marcin, Kardynał, wr1004, gotrek, Galloper Tatodor

Harmonogramy

blank

Wyniki GP Australii

Nowy logotyp ORLEN Team

ORLEN Team z nowym logotypem. Nawiązuje do rosnącego zaangażowania koncernu w rozwój polskiego sportu

 

ORLEN Team odświeża logotyp i system identyfikacji wizualnej. Dotychczasowy znak nawiązywał do motorsportowej grupy zawodników wspieranych przez koncern.

Nowy logotyp odzwierciedla kompleksowe i stale rosnące zaangażowanie ORLENu w rozwój polskiego sportu.

Poprzedni znak ORLEN Teamu powstał 20 lat temu. Do tej pory pod brandem zespołu występowali przedstawiciele sportów motorowych startujący w rajdach i wyścigach samochodowych, rajdach terenowych, żużlu, wodnej Formule 1 czy akrobacjach samolotowych. Twarzami ORLEN Teamu byli na przestrzeni ostatnich lat zarówno mistrzowie na czele z Robertem Kubicą, Bartoszem Zmarzlikiem czy Kajetanem Kajetanowiczem, jak i ich młodzi następcy – Mateusz Cierniak czy Kacper Sztuka.

Od nowego roku ORLEN Team będzie marką parasolową dla wszystkich indywidualnych zawodników wspieranych przez koncern, reprezentujących też takie dyscypliny jak lekkoatletyka, zapasy czy ultramaratony.

 

– Sponsoring sportu jest ważnym elementem realizacji strategii ORLEN. Wspiera nasze działania marketingowe i biznes prowadzony na ponad 100 światowych rynkach. Dzięki zaangażowaniu w sponsoring w 2023 roku osiągnęliśmy rekordowe 1,9 mld zł ekwiwalentu reklamowego na krajowym rynku. Portfolio naszych projektów sportowych w ostatnich latach dynamicznie rosło, dlatego cały czas szukamy pól do optymalizacji działań marketingowych. Nowy logotyp ORLEN Team nawiązuje do kompleksowej komunikacji, nastawionej na budowę silnej, globalnie rozpoznawalnej marki ORLEN. Będzie wykorzystywany we współpracy ze wszystkimi indywidualnymi sportowcami – mówi Agata Pniewska, Dyrektor Wykonawczy ds. Sponsoringu ORLEN.

Odświeżony znak pozostaje spójny ze standardem korporacyjnym koncernu. Tworzy zestawienie dwóch modułów w postaci logotypu ORLEN i Team. Drugi jest stylizowany na podpis podkreślony dynamiczną linią i nawiązuje do autografów składanych kibicom przez sportowców. To jednocześnie obietnica i gwarancja jakości marki – zarówno zawodnika, jak i koncernu.

ORLEN to dzisiaj zdecydowanie największy i najbardziej aktywny sponsor polskiego sportu. Wspiera 10 związków sportowych, kilkudziesięciu indywidualnych zawodników, ponad 70 klubów sportowych i 2 komitety – Polski Komitet Olimpijski i Polski Komitet Paralimpijski. Kompleksowość zaangażowania koncernu w ten obszar widać także na polu sportu dzieci i młodzieży. W 2023 roku
programami ze wsparciem ORLEN objęto w Polsce blisko pół miliona najmłodszych.

Źródło: Informacja prasowa

 

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

GP Chin

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Piątek, 19 kwietnia
godz. 05:30 FP1
godz. 09:30 Kwalifikacje do Sprintu

Sobota, 20 kwietnia
godz. 05:00 – Sprint
godz. 09:00 –  Kwalifikacje

Niedziela, 21 kwietnia
godz. 09:00 – Wyścig

Najbliższy start Kubicy

4h Barcelony - ELMS

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi