KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Kontakt

Dlaczego „powrotroberta”? Bo blog został założony wyłącznie w celu przekazywania wieści o Robercie Kubicy do Formuły 1.

Historia

 

22 lutego 2011 roku, kilkanaście dni po wypadku Roberta Kubicy w Ronde di Andora, który przerwał jego karierę w Formule 1, jego kibic założył blog, którego celem miało być informowanie o stanie zdrowia Polaka i jego walce o powrót do Formuły 1. Bez jakiejkolwiek wiedzy programistycznej, ale z kilkuletnim doświadczeniem dziennikarskim tworzyłem kolejne wpisy, zakładki i uruchamiałem social media by jak najbardziej umilić czas oczekiwania na ponowne starty Roberta Kubicy w Formule 1. Tak rozpoczęła działalność strona powrotroberta.pl, przekazująca dziś wszystkie wiadomości dotyczące jedynego Polaka w F1 i relacjonująca jego starty – od rajdów po Formułę 1.

Redakcja

 

blank

Mateusz Cieślicki

Twórca i prowadzący bloga.

Z wykształcenia prawnik i dziennikarz. Z motorsportem jestem związany od ponad 9 lat, z dziennikarstwem od ponad 15. Przez blisko 3 lata byłem redaktorem serwisu f1ultra.pl, przez prawie 3 lata publikowałem comiesięczne felietony w magazynie F1 Racing, obecnie współpracuję z magazynem Rally & Race. Od lipca 2012 jestem redaktorem jednego z popularniejszych anglojęzycznych portali motorsportowych, onestopstrategy.com. Uzyskałem status eksperta sportów motorowych w serwisie wiadomosci24.pl, o motorsporcie pisałem również dla portalu sportcom.pl, od 7 lat jestem redaktorem portalu cksport.pl, poświęconego sportowi w Kielcach. Jestem mocno związany z kartingiem halowym – od ponad 9 lat startuję w ligach kartingowych w środkowej i południowej Polsce, od 5 lat jestem trenerem Szkółki kartingowej E1GOKART w Kielcach, od ponad 6 lat organizuję na tym torze Kielecką Ligę Kartingową, współorganizowałem Kartingowy Puchar Juniorów – cyklu zawodów rozgrywanych na kilku torach południowej Polski, przeznaczony dla dzieci i młodzieży.

Swoje doświadczenie w kartingu i dziennikarstwie wykorzystywałem przez 5 lat będąc media managerem jednego z najlepszych polskich zespołów kartingu wyczynowego, UNIQ Racing. Jestem jednym z prowadzących Świętokrzyską Bilardową Ligę Biznesu, w której również gram. Moim hobby, oprócz motorsportu jest kolekcjonerstwo, przede wszystkim historycznych papierów wartościowych.

Kontakt: mcdon21@gmail.com

blankZ wykształcenia jest Filozofem, Trenerem i Coachem. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w dużych firmach usługowo-doradczych w Dziale Obsługi Klienta, następnie pełniła funkcję Kierownika zespołów Sprzedaży i Obsługi Klienta w dużej korporacji. Obecnie koordynuje działania na styku sprzedaży i marketingu, wpływając na ich efektywność. Prowadzi szkolenia dotyczące obsługi Klienta i sprzedaży. Prywatnie pasjonują ją dalekie podróże i sport. Kocha Formułę 1 oraz motoryzację w ogóle i w każdej wolnej chwili jeździ na Grand Prix. Po pracy uprawia nałogowo sport – gimnastykę, akrobatykę, taniec.

 

 

blank

Aleksandra Wrońska

Prawnik i finansista, pasjonatka sportów motorowych, przede wszystkim rajdów. Z blogiem współpracuje od 2013. Jej galerie mogliśmy oglądać podczas Rajdów Polski, a od kilku miesięcy pomaga w relacjach LIVE z rajdów oraz przekazywaniu najnowszych informacji z WRC.Kontakt: 

 

Iwona Hołod

blankJakub Andrusiewicz – 18 lat. Staram się połączyć pasję z nauką. Motoryzacja i motorsport, głównie F1, ale również F2, F3, Porsche SuperCup, WEC i wiele innych serii wyścigowych. Oprócz motorsportu spoglądam też na skoki narciarskie i lekkoatletykę. Współpracę z blogiem zacząłem w 2019 roku.

 

 

blankPiotr Ciesielski – Ma 26 lat, kończy studia prawnicze. Łączy naukę z pasją. Kocha sport, zwłaszcza Formułę 1 i piłkę nożną, ale najważniejsze wydarzenia innych dyscyplin także nie umykają jego uwadze. Ma za sobą przygodę z graniem w piłkę na szczeblu juniorskim, zaś pasję do wyścigów realizuje ścigając się amatorsko w kartingu. Od niedawna pisze o sporcie. Od lat w szczęśliwym związku.

 

 

blank

Karol Moździerz

Z wykształcenia inżynier mechatronik, pracuję w zawodzie. Od małego miałem do czynienia z rajdami i wyścigami w związku z domową tradycją. Jako kibic zaliczyłem ok. 30 rund WRC, wiele rund RSMP, ERC, rallycrossowych ME, górskich ME, nawet jeden wyścig F1 😉 Tworzyłem i prowadziłem stronę rajdy.gery.pl, swego czasu całkiem poczytny internetowy serwis rajdowy. Poza tym przez kilka lat prowadziłem stronę polskiej rundy rallycrossowych Mistrzostw Europy w Słomczynie. Mogę się chyba śmiało nazwać entuzjastą sportów motorowych oraz fascynatem technologii wyścigowej i rajdowej. Na tym blogu swoją aktywność zacząłem od prowadzenia części relacji z Rajdu Monte Carlo i Rajdu Szwecji. Odpowiadam też za stronę techniczno-wizualną nowej odsłony bloga.

 

Reklama – Jeżeli chcesz wspomóc działalność bloga, a jednocześnie zaprezentować swój produkt lub usługę, napisz na mcdon21@gmail.com

blank
Bądź na bieżąco
Archiwum
Popularne tagi