KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Patroni (dołącz tutaj!):
Mariusz Kupczyński, Tomasz Bartoszek, Adam Gach, Maciej Wiśniak, RkamilC, Przemyslaw Lowkiewicz, Maciej Dziubiński, Piotr Bijakowski, Lukas Hewner, Grzejnik, Stalowy Jaro, Mateusz Pabiańczyk, Tomasz Ignaczak, Tomasz Jakubiec, Marcin Starczewski, Jędrzej Otręba, Pawel Licznerski, Piotr czyli Czopas Dziewulski, Wojtek Zwolak, Robert Piórkowski, Sławek Kret, Rafal Lesny, Maciek Kowalczyk, Maciej Stankiewicz, Ilona Bykowska, Grzegorz Pliś, Marcin Bogutyn, Szczepan Jędrusik, szymon034, Marcin Rentflejsz, Maks Szmytkowski, Izabela Ch, Marcin Parzych, Mateusz Wanat, Paweł Kozłowski
Wsparli w ostatnich 7 dniach: Wesprzyj tutaj!
piobob, Esox33, Lightmanek, Gnusma, AG, LUK, Geronimo321, Ziutkaziut

Harmonogram

blank

Wyniki

tv-g6161f9157_1920 (1)

Gdzie oglądać F1 i F3 w Polsce w sezonie 2024? Transmisje, stream

 

Dla niektórych odpowiedź na tytułowe pytanie jest oczywista, ale wierzcie mi, ten wpis jest bardzo potrzebny. W ostatnich dniach otrzymałem/widziałem mnóstwo pytań dotyczących tego, gdzie oglądać Formułę 1 oraz Formułę 3 w Polsce. Ten wpis odpowiada na te pytania.

Viaplay

 

Zasadniczo, nic się nie zmienia. Formuła 1 nadal będzie w Polsce transmitowana przez Viaplay, które ma wykupione prawa do transmisji do 2025 roku włącznie.

Zamieszanie związane z kłopotami finansowymi spółki oraz zapowiedź wycofania z Polski – początkowo bez podania dokładnego terminu – sprawiły, że wiele osób mogło się pogubić. Viaplay wycofa się z naszego kraju najpóźniej (!) „latem 2025 roku”.

 

W sezonie 2024 nadal zatem będzie można oglądać F1 w Viaplay, choć nie wiemy, czy transmisje będą przygotowywane z tak dużym rozmachem jak w ubiegłym roku. Pewne jest jednak, że wszystkie sesje na żywo z polskim komentarzem będą tam dostępne. Również z odtworzenia (do 48h po zakończeniu).

Również w Viaplay zobaczymy z polskim komentarzem Formułę 2 oraz Formułę 3, w której na pewno pojedzie Kacper Sztuka oraz prawdopodobnie Piotr Wiśnicki (najbliżej mu do Rodina).

Viaplay to platforma internetowa, posiadająca aplikacje na urządzenia mobilne oraz smart TV. Dostęp do niej jest płatny.

Obecne ceny najwyższego pakietu (tylko on umożliwia oglądanie Formuły 1) wynoszą:
– 55 zł przy subskrypcji odnawiającej się co miesiąc (można ją anulować w każdej chwili, nawet po miesiącu)
– 44 zł przy subskrypcji rocznej (płatność następuje co miesiąc, ale można zrezygnować dopiero po roku)

 

Przypomnę, że w Viaplay transmitowane są również inne serie wyścigowe – IndyCar, IMSA, Ferrari Challenge czy FRECA.

F1 TV

 

Tańszą opcją będzie F1 TV Pro, w którym zobaczymy również wyścigi F2, F3. Tu jednak nie ma polskiego komentarza. Nie ma też aplikacji na SmartTV.

Ceny F1 TV Pro, które zakupicie tutaj z blogowego linka afiliacyjnego, skoczyły przed tym sezonem o około 20% i wynoszą:

– €7,49 (około 33 zł) – za pakiet miesięczny, z któreg można zrezygnować z każdej chwili

– €59,99 (około 262 zł) – za pakiet roczny (płatność jednorazowa), z którego nie możemy zrezygnować.

UWAGA! Przed startem sezonu powinna pojawić się promocja na pakiet roczny, która obniży cenę o minimum €10. Wówczas pakiet roczny będzie kosztował €49,99 czyli około 218 zł. Gdy tylko pojawi się promocja, otrzymacie o tym informację na blogu.

 

W trakcie sezonu będą się również pojawiały promocje na pakiety miesięczne, obniżające ceny dość znacznie.

Oprócz transmisji z serii wyścigowych na F1 TV Pro zobaczymy też archiwalne wyścigi i skróty wyścigów F1 – nawet z lat 70-tych czy 80-tych. Otrzymamy również dostęp do pełnego live timingu, trackingu i oczywiście onboardów wszystkich kierowców.

Inne serie

 

Przypomnę, gdzie można oglądać inne serie wyścigowe, które mogą nas interesować w tym roku:

– WEC: Eurosport, Polsat Sport, Eleven Sports, Aplikacja WEC
– ELMS: YouTube
– FRECA: YouTube, Viaplay
– GB3 Championship: YouTube
– Hiszpańska Formuła 4: YouTube

 

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

GP Hiszpanii

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Piątek, 21 czerwca
godz. 13:30 – FP1
godz. 17:00 – FP2

Sobota, 22 czerwca
godz. 12:30 – FP3
godz. 16:00 –  Kwalifikacje

Niedziela, 23 czerwca
godz. 15:00 – Wyścig

Najbliższy start Kubicy

24h Le Mans

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi