KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Patroni (dołącz tutaj!):
Mariusz Kupczyński, Tomasz Bartoszek, Adam Gach, Izabela Ch, Maciej Wiśniak, Przemyslaw Lowkiewicz, Maciej Dziubiński, Piotr Bijakowski, Lukas Hewner, Stalowy Jaro, RkamilC, Grzejnik, Mateusz Pabiańczyk, Tomasz Jakubiec, Tomasz Ignaczak, Marcin Starczewski, Jędrzej Otręba, Piotr czyli Czopas Dziewulski, Wojtek Zwolak, Robert Piórkowski, Sławek Kret, Rafal Lesny, Pawel Licznerski, Maciek Kowalczyk, Ilona Bykowska, Ba Ru, Tomasz Waszkiewicz, Maciej Stankiewicz, Grzegorz Pliś, szymon034, Marcin Rentflejsz, Marcin Bogutyn, Norbert Sz, Szczepan Jędrusik, Adrian Karwan, Maks Szmytkowski
Wsparli w ostatnich 7 dniach: Wesprzyj tutaj!
piobob, RK 88, Paweł Rosochacki, Esox33, nietuzin, Tomek, Wilkor, swój stary, Assetto corsa, Kryss, TUTUDUDU, Djdario8309, Kamil Tomczyk, Przemek M., Golden, jacek79100, zanet, BaRu, Rafał Przybylski, MarcinBB, Tomek81, Gnusma, MarcinBB, jacek79100, PUMA, haksik, Marcin, Kardynał, wr1004, gotrek, Galloper Tatodor

Harmonogramy

blank

Wyniki GP Australii

charlotte roval

Wyniki 5. rundy Ligi Mazdy iRacing



Nie popełnić błędu na Roval… kilku osobom się to udało i świetnie na tym wyszły! 

Rywalizowaliśmy w 2 finałach. Przypominam, że od tego sezonu sumujemy po każdej rundzie również incydenty. Punkty za najlepszy czas okrążenia i awans o najwięcej pozycji są przyznawane w każdym finale.

Powtórkę naszej rywalizacji w obu finałach obejrzycie tutaj.

Oto wyniki. Sprawdźcie, czy wszystko się zgadza:



MKierowcaGridStrataBest lapIncPunktyDodatkoweŁącznie
1Pawel Szymanek1-00.0001:31.98931009109
2Przemyslaw Martyna3-14.6141:32.095492294
3Leszek Kazusek10-29.3651:32.58508686
4Lukasz Blaszczyk5-30.1981:32.45348282
5Andrzej Skowronek7-30.7651:32.58117878
6Damian Serdiuk211-35.1561:33.30837474
7Szymon Mroczek9-44.9021:33.63807070
8Bartlomiej Gad13-47.9001:33.50746666
9Maciej Bochuzynski4-48.9831:32.894106464
10Robert Pyrek220-50.7091:32.7761762668
11Mateusz Cieslicki19-1:11.2131:34.43676060
12Pawel Syrek8-1:11.4361:32.79365858
13Rafael Lesny2-1:11.5881:32.145956460
14Slawomir Reinke215-1:24.4111:33.558185454
15Adam Zadura312-1:24.6961:33.493185252
16Lukasz Wojkowski221-1 L1:33.774145151
17Grzegoorz Olech17-1 L1:33.839115050
18Krzysztof Koziel22-1 L1:33.967144949
19Pawel Pawluk14-3 L1:33.320114848
20Radek Lapacz6-8 L1:32.492174747
21Lukasz Oslislok4-53.0231:33.04274646
22Marcin Karbarz9-1:03.5011:33.88124545
23Michal Wojtala10-1:12.5191:34.55354444
24Artur Blaszczyk15-1:18.8301:35.075743346
25Mateusz Lampart214-1 L1:35.014114242
26Andrzej Olejniczak212-1 L1:35.440114141
27Wojtek Filipiak11-1 L1:34.770104040
28Krzysztof Gruszka37-5 L1:33.769173939
29Aleksandra Dudek5-6 L1:33.388133838
30Rafal Lechowicz28-7 L1:34.41663737
31Maciek Sudenis2-14 L1:33.05653636
32?ukasz Urba?czyk16-3 L1:33.609213535
33Wojciech Buczkowski218-6 L1:33.959223434
34Bart Rulko13-6 L1:34.363223333

Oto klasyfikacja generalna po 5 rundach.

MKierowcaIncI rundaII rundaIII rundaIV rundaV rundaSuma
1Przemyslaw Martyna4490106826194433
2Rafael Lesny506670927260360
3Lukasz Blaszczyk474595506282334
4Damian Serdiuk2395270517774324
5Bart?omiej K?dzia4774836286305
6Leszek Kazusek1182775086295
7Maciej Bochuzynski554862644664284
8Robert Pyrek23670518268271
9Krzysztof Gruszka3546074494239264
10Mateusz Cieslicki494445604960258
11Lukasz Dziemidok4047865264249
12Pawel Syrek524648404758239
13Grzegorz Pudelko2746587851233
14Slawomir Reinke24250705654230
15Lukasz Wojkowski2573155583351228
16Aleksandra Dudek554542544538224
17Bartlomiej Gad473743354266223
18Miroslaw Nastalczyk4106106212
19Pawel Tyburski12789041209
20Pawel Szymanek8100109209
21Szymon Mroczek313331205270206
22Andrzej Szeletycki4141634848200
23Radek Lapacz3556484447195
24Maciek Sudenis4046407036192
25Marek Krzyszkowski1151404443178
26Mike Mielczynski16584178177
27Adam Zadura333675852177
28Michal Wojtala382437253244162
29Grzegoorz Olech3328642050162
30Wojtek Filipiak261439273640156
31Mateusz Lampart2312635282542156
32Dariusz Kosmider119747144
33Greg Stan4139493421143
34Pawel Pawluk29395648143
35Andrzej Olejniczak2531227272741134
36Patryk G�rniak3020474224133
37Wojciech Buczkowski38544334131
38Bartosz Rulko2931141222233129
39Dawid Mirek226266128
40Marek Lebica37365036122
41Rafal Kisiel4318303828114
42Artur Bajus4721293131112
43Pawel Pociecha25373934110
44Krzysztof Koziel42382349110
45Artur Blaszczyk23234046109
46Maciej Lewandowski3294956105
47Wojciech Przeworczyk240324426102
48Lukasz Oslislok135446100
49Rafal Lechowicz22921403798
50Sebastian Kosmala79494
51Konrad Mederowski1227263285
52Łukasz Dorociński2122322983
53Marcin Karbarz3384583
54Jan Bocho18282
55Marceli ?ukowski34295180
56Andrzej Skowronek17878
57Krystian Firchal14333871
58Przemysław Robak24353570
59Pawel Miron136060
60Wojciech Nowakowskii24252853
61Mariusz Kobylarz44040
62Łukasz Urbańczyk213535
63Michal Zataj2123434
64Jakub Putowski03333
65Dariusz Wojda83333
66Rafal Nizio73030
67Andrzej Kaczmarek133030
68Mateusz Bartsch122929
69Irek Szczepanski 102929
70Daniel Rakowski02626
71Wojciech Przeworczyk241919
72Robert Galica2151919
73Michal Baran131717
74Mariusz Glanc3161616
75Wojtek Halbtuch161515
76Tomasz Szymczyk81313
77Jan Doniec111010

Przed nami teraz treningi przed kolejną rundą – tym razem drugą rundą lig LMP2/GT3. Tor Road America, setup open. Prekwalifikacje jedziemy w warunkach: 18 maja 2021, godz. 06:00, Niebo Clear, bez dynamic sky, starting track state 50%, clear marbles. Auta GT3 będą miały 50% pojemności baku.

Treningi będą odbywały się w warunkach wyścigu, a zatem z leave marbles, dynamic sky, Partly Cloudy.

Harmonogram na kolejne dni:
piątek, godz. 21:00 – trening przed kolejną rundą LMP2/GT3
piątek, godz. 22:00 – trening przed kolejną rundą LMP2/GT3
sobota, godz. 21:00 – trening przed kolejną rundą LMP2/GT3
sobota, godz. 22:00 – trening przed kolejną rundą LMP2/GT3
niedziela, godz. 20:00 – trening przed kolejną rundą LMP2/GT3
niedziela, godz. 21:00 – Grupa 1 prekwalifikacji ligi LMP2/GT3
poniedziałek, godz. 20, 21, 22 – Grupy 2, 3 i 4 prekwalifikacji ligi LMP2/GT3
wtorek, godz. 18:45 – Trening przed kolejną rundą LMP2/GT3

Tak przedstawia się cały kalendarz blogowych lig:

TerminRundaLigaTor
26 stycznia1GT3/LMP2Legacy Daytona
2 lutego1F3Summit Point
9 lutego1MazdaOkayama Full
16 lutego2GT3/LMP2Sebring
23 lutego2F3Interlagos
2 marca2MazdaOran Park South
9 marca3GT3/LMP2Suzuka
16 marca3F3Laguna Seca
23 marca3MazdaTsukuba - 2000 Full
30 marca4GT3/LMP2Monza
6 kwietnia4F3Charlotte Roval
13 kwietnia4MazdaSummit Point Raceway
20 kwietnia5GT3/LMP2Spa
27 kwietnia5F3Monza GP
4 majaEvent SpecjalnyLosowanie
11 maja5MazdaRoval
18 maja6GT3/LMP2Road America
25 maja6F3Okayama Full
1 czerwca6MazdaLaguna Seca
7 czerwca7GT3/LMP2Watkins Glen
15 czerwca7F3Spa
22 czerwca7MazdaTBC - zgodnie z Global Mazda MX-5 Cup

Jak zacząć?

 

Kosztem udziału w naszej lidze będzie jedynie wykupienie 3-miesięcznej subskrypcji w iRacing za około 6 dolarów. Jak to zrobić?. Wystarczy kliknąć tu: https://www.iracing.com/membership/?refid=-1

Następnie trzeba wybrać 3-miesięczną subskrypcję i albo kliknąć „back” albo przejść do płatności i tam będzie miejsce na wpisanie kodu „PRHotlaps” (bez cudzysłowu). Cena powinna Wam się obniżyć do $4,88 a ostatecznie wyjdzie $5,88 czyli $27 mniej niż normalna cena za 3 miesiące.

Będziecie też mieli pole „Referred by: (email)” i będzie mi miło, jeżeli podacie tam mój e-mail: mcdon21@gmail.com – nie jest to konieczne do uzyskania zniżki, ale nic nie tracicie, a być może ja będę mógł przygotować Wam kolejne wyścigi.

Gdy już wykupicie subskrypcję, otrzymacie dostęp do podstawowych zasobów iRacing – 18 samochodów i 18 torów. Na początek przygody bez problemu Wam to wystarczy. Więcej poniżej:

Przed rozpoczęciem gry warto poczytać o prawidłowej pozycji za kierownicą i obliczyć tzw. Field of View (FOV) czyli pole widzenia. Pisali i mówili o tym mądrzejsi ode mnie – choćby tu.



Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

GP Chin

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Piątek, 19 kwietnia
godz. 05:30 FP1
godz. 09:30 Kwalifikacje do Sprintu

Sobota, 20 kwietnia
godz. 05:00 – Sprint
godz. 09:00 –  Kwalifikacje

Niedziela, 21 kwietnia
godz. 09:00 – Wyścig

Najbliższy start Kubicy

4h Barcelony - ELMS

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi