lmp2 iracing

Wyniki 4. rundy lig LMP2/GT3



Monza obfitowała w incydenty i wiele osób nie zapamięta tej rundy na długo. Ale taki urok wyścigów Multiclass. Zobaczcie wyniki.

Rywalizowaliśmy na torze Monza w 1 finale – wyścigu multiclass na dystansie 45 minut. Poniżej powtórka rywalizacji:

Oto wyniki. Sprawdźcie, czy wszystko się zgadza:



MSamoch?dKierowcaGridStrataBest lapIncPunktyDodatkoweŁącznie
1Dallara P217Przemyslaw Martyna1-00.0001:36.72631006106
2Dallara P217Robert Pyrek23-05.1041:36.471492597
3Dallara P217Jaroslaw Kolman4-11.3121:36.78648686
4Dallara P217Mike Mielczynski5-19.3731:37.26518282
5Dallara P217Sebastian Sie?ko16-51.5921:38.123878381
6Dallara P217Lukasz Blaszczyk11-1:04.1391:37.27057474
7Dallara P217Bart?omiej K?dzia2-1:08.6721:37.7631470474
8Dallara P217Lukasz Wojkowski28-1:21.2371:37.969136666
9Dallara P217Pawel Tyburski6-1:24.9211:37.064146464
10Dallara P217Maksymilian Czapiewski12-1:29.7221:38.35256262
11Dallara P217Mateusz Cieslicki7-1:38.6821:37.749196060
12Dallara P217Damian Serdiuk29-1:59.6191:37.665175858
13Dallara P217Jacek Boczula313-1 L1:38.028125656
14Dallara P217Marek Krzyszkowski14-1 L1:38.69765454
15Dallara P217Tomasz Lipinski20-2 L1:40.063105252
16Dallara P217Pawe? Miron10-3 L1:38.070115151
17Dallara P217Kamil Piankowski15-10 L1:41.351185050
18Dallara P217Artur Bajus19-14 L1:40.169174949
19Dallara P217Grzegorz Koziara18-22 L74848
20Dallara P217Konrad Mederowski17-28 L04747
1BMW M4 GT3 - PrototypeJan Niesio?owski21-3 L1:48.39701009109
2McLaren MP4-12C GT3Pawel Szymanek22-3 L1:48.809592496
3BMW M4 GT3 - PrototypeLukasz Dziemidok25-3 L1:49.088148686
4Lamborghini Hurac�n GT3 EVOLukasz Pawloski24-3 L1:49.189138282
5Mercedes AMG GT3Marcin Klimczak28-3 L1:49.47957878
6Ferrari 488 GT3Leszek Kazusek27-3 L1:49.28547474
7Audi R8 LMSSzymon Mroczek31-3 L1:49.54117070
8BMW M4 GT3 - PrototypeMaciej Bochuzynski23-3 L1:48.979666268
9Lamborghini Hurac�n GT3 EVOGreg Stan29-3 L1:49.76646464
10BMW M4 GT3 - PrototypeDawid Jastrz?bski40-3 L1:49.8931062365
11BMW M4 GT3 - PrototypeAdam Kaczmarek30-3 L1:49.57326060
12Lamborghini Hurac�n GT3 EVOAndrzej Skowronek26-3 L1:49.142175858
13McLaren MP4-12C GT3Jacek A Megger35-4 L1:50.340135656
14McLaren MP4-12C GT3Wojciech Buczkowski237-4 L1:50.013115454
15Ferrari 488 GT3Pawel Pociecha32-4 L1:50.20255252
16BMW M4 GT3 - PrototypeAndrzej Kaczmarek33-4 L1:49.427155151
17Audi R8 LMSBartlomiej Gad38-5 L1:50.703165050
18BMW M4 GT3 - PrototypeMarcin Karbarz42-5 L1:50.953134949
19Audi R8 LMSPrzemysław Robak39-5 L1:52.373164848
20BMW M4 GT3 - PrototypeJan L Rey34-21 L1:50.84864747
21Mercedes AMG GT3Pawel Pawluk41-25 L1:55.418114646
22Audi R8 LMSPawel Syrek36-26 L1:51.25674545

LMP2 – Klasyfikacja generalna:

MKierowcaIncI RundaII RundaIII RundaIV RundaSuma
1Przemyslaw Martyna18109109109106433
2Mike Mielczynski2686828682336
3Robert Pyrek211929497283
4Jacek Boczula32485507456265
5Damian Serdiuk25878606658262
6Mateusz Cieslicki6764815260257
7Bartłomiej Kędzia7574465474248
8Lukasz Wojkowski24643646666239
9Konrad Mederowski5658587047233
10Sebastian Sieńko22668181228
11Tomasz Kowal?wka27709060220
12Maksymilian Czapiewski5844485662210
13Jaroslaw Kolman34487086204
14Jacek Wojciechowski234625882202
15Grzegorz Koziara15485548151
16Sebastian Kosmala259257149
17Marek Krzyszkowski31464954149
18Kamil Piankowski52395850147
19Lukasz Blaszczyk196474138
20Rafal Fill145074124
21Pawel Tyburski445464118
22Paweł Miron165151102
23Wojciech Nowakowskii25404787
24Maciej Błądziński66666
25Rafal Nizio236262
26Tomek Gebski76262
27Jan Bocho195656
28Kuba Bluj75656
29Tomasz Lipiński105252
30Erwin Lucas Liszkowicz55151
31Dawid Melnarowicz25050
32Rafael Lesny04949
33Artur Bajus174949
34Lukasz Oslislok154242
35Mariusz Glanc3344141
36Dominik Bieniak33838
37Sławomir Burmer103737

GT3 – Klasyfikacja generalna:

MKierowcaIncI RundaII RundaIII RundaIV RundaSuma
1Marcin Klimczak1895847878335
2Jan Niesiołowski5109106109324
3Greg Stan3378648664292
4Szymon Mroczek3370665470260
5Adam Kaczmarek2354737060257
6Maciej Bochuzynski3758626468252
7Jan L Rey2874547447249
8Dawid Jastrzębski3666565665243
9Kamil Karuś9559685236
10Lukasz Dziemidok34826686234
11Łukasz Pawłoski19589282232
12Leszek Kazusek20885874220
13Marcin Karbarz6756526049217
14Jacek A Megger3454514456205
15Andrzej Kaczmarek31746451189
16Niko Wierzbicki3010960169
17Bartlomiej Gad51625250164
18Pawel Syrek41644545154
19Mateusz Ochocki11100100
20Przemysław Robak42504898
21Pawel Szymanek59696
22Radek Lapacz169494
23Pawel Pociecha26415293
24Rafal Kisiel41474289
25Krzysztof Gruszka3246060
26Wojciech Buczkowski115454
27Pawel Kulej155353
28Rafael Lesny115151
30Andrzej Szeletycki195050
29Aleksandra Dudek304949
31Milosz Mniszek154848
32Micha? Olejarz164848
33Andrzej Skowronek174848
34Damian Florek174747
35Adrian Czarnecki104646
36Wojtek Filipiak244646
37Pawel Pawluk114646
38Tomek Gebski54343



Kolejna runda

 

Ligi GT3/LMP2 wrócą 20-21 marca. Za tydzień natomiast – 6 kwietnia, odbędzie się 4. runda ligi F3. Prekwalifikacje rozegrane zostaną w niedzielę i w poniedziałek. Rywalizować będziemy na torze Charlotte Motor Speedway w setupie „baseline”. Warunki wyścigu: 6 kwietnia, godz. 7:00, Partly Cloudy (Clear na prekwalifikacje), leave marbles (clean na prekwalifikacje), Starting track state 50%, Dynamic Sky (oprócz prekwalifikacji).

Zapraszam na codzienne treningi przed tą rundą:
Środa, godz. 20:00 (ze względu na mecz)
Czwartek, godz. 22:00
Piątek, godz. 21:00
Sobota, godz. 22:00
Niedziela, godz. 20:00

Jak zacząć?

 

Kosztem udziału w naszej lidze będzie jedynie wykupienie 3-miesięcznej subskrypcji w iRacing za około 6 dolarów. Jak to zrobić?. Wystarczy kliknąć tu: https://www.iracing.com/membership/?refid=-1

Następnie trzeba wybrać 3-miesięczną subskrypcję i albo kliknąć „back” albo przejść do płatności i tam będzie miejsce na wpisanie kodu „PRHotlaps” (bez cudzysłowu). Cena powinna Wam się obniżyć do $4,88 a ostatecznie wyjdzie $5,88 czyli $27 mniej niż normalna cena za 3 miesiące.

Będziecie też mieli pole „Referred by: (email)” i będzie mi miło, jeżeli podacie tam mój e-mail: donmateo21@gmail.com – nie jest to konieczne do uzyskania zniżki, ale nic nie tracicie, a być może ja będę mógł przygotować Wam kolejne wyścigi.

Gdy już wykupicie subskrypcję, otrzymacie dostęp do podstawowych zasobów iRacing – 18 samochodów i 18 torów. Na początek przygody bez problemu Wam to wystarczy. Więcej poniżej:

Przed rozpoczęciem gry warto poczytać o prawidłowej pozycji za kierownicą i obliczyć tzw. Field of View (FOV) czyli pole widzenia. Pisali i mówili o tym mądrzejsi ode mnie – choćby tu.



Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 26 kwietnia

Urodził się Jean – Pierre Beltoise (85 wyścigów, 1 wygrana, 4 najszybsze okrążenia, 8 podiów).

Urodził się Johnny Dumfires (15 startów).

Urodził się Danil Kvyat (93 wyścigi, 1 najszybsze okrążenia, 3 podia).

David Coulthard odnosi 4. zwycięstwo w karierze, triumfując w GP San Marino. Po raz 100. w F1 wystartował Mika Hakkinen.

Jenson Button wygrywa GP Bahrajnu, odnosząc 4. zwycięstwo w karierze. Po raz 4. i ostatni w karierze z pole position ruszał Jarno Trulli, zaliczając swoje 10. podium. Włoch wykręcił też jedyne w karierze najszybsze okrążenie wyścigu. Dał również Toyocie ostatnie pole position ekipy.

Robert coraz więcej czasu spędza na torach kartingowych. Sporo w tym czasie jeździ na Pista del Mare.

Kolejny rajd Roberta Kubicy, tym razem Rajd Azorów w ERC. Polak wygrywa 5 z 7 pierwszych OS-ów, na ósmym zalicza rolowanie. Całą imprezę kończy na 6. miejscu.

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Monako

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

ELMS Runda 2 - Red Bull Ring

Dni
Godzin
Minut
Sekund

14 – 16 maja:

godz. 13:00 – 1. trening
godz. 16:35 – Trening kierowców brązowych

godz. 10:00 – 2. trening
godz. 14:50 – Kwalifikacje

godz. 11:00 – Wyścig

Bądź na bieżąco

Popularne tagi