W Series

3. runda W Series w Misano – relacja live

Gosia Rdest wraca do rywalizacji! Czas na 3. rundę W Series – to będzie już półmetek tegorocznych zmagań! Zapraszam na relację live z najważniejszych wydarzeń tej rundy.

Tym razem panie będą rywalizować na słynnym torze Misano we Włoszech. Został on otwarty w 1972 roku, a jego długość to 4226 metrów.

Ponownie na starcie nie stanie Emma Kimilainen po kontuzji, jaka odnowiła się jej w pierwszym wyścigu. Ponownie zatem rywalizować będzie 19 zawodniczek, łącznie z rezerwowymi Sarą Bovy oraz Vivien Keszthelyi.

Po dwóch rundach liderką cyklu jest zwyciężczyni pierwszej rundy, Jamie Chadwick, mająca 43 punkty. Sześć oczek mniej ma ta, która triumfowała w drugiej rundzie, a zatem Beitske Visser. Gosia Rdest jest 10. z dwoma punktami na koncie. Pełną klasyfikację zobaczycie tutaj.

Oto harmonogram 3. rundy W Series:
Piątek, 7 czerwca:
godz. 11:10 – 11:55 – Pierwszy trening
godz. 16:40 – 17:25 – Drugi trening

Sobota, 8 czerwca:
godz. 11:05 – 11:30 – Kwalifikacje
godz. 16:10 – 16:43 – Wyścig

Kwalifikacje i wyścig będą transmitowane na żywo na antenie Eleven Sports 3.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 10 sierpnia

Urodził się Carlos Menditeguy (10 startów, 1 podium).

Jacques Laffite wygrywa GP Niemiec. Po raz 6. i ostatni z pole position startuje Alan Jones.

Pierwsze w historii Grand Prix Węgier wygrywa Nelson Piquet. Po raz 100. w F1 startuje Alain Prost. 70. podium w F1 zdobywa Renault.

Jacques Villeneuve triumfuje w GP Węgier. Drugie miejsce Damona Hilla to ostatnie podium zespołu Arrows w karierze i drugie i ostatnie podium Yamahy.

Archiwum