superherosi Robert Kubica książka

Nowa książka o Robercie Kubicy już w księgarniach

Wczoraj do Empików w całej Polsce trafiła najnowsza książka o Robercie Kubicy. Wydawnictwo Burda Media Polska w ramach serii #SUPERHEROSI przygotowało książkę „Kubica i odjazdowy świat wyścigów samochodowych”. Przeznaczona jest ona przede wszystkim do młodych odbiorców, którzy nie mieli okazji śledzić „pierwszej” kariery Roberta Kubicy w Formule 1.

Autorka, Yvette Żółtowska – Darska dotychczas pisała książki przede wszystkim o biografiach piłkarzy, tym razem, po wielkim powrocie Roberta Kubicy do Formuły 1, zdecydowała się na opisanie jego historii. Zajmuje ona 200 stron. Przedstawione są w niej najważniejsze fakty i ciekawostki z kariery Roberta Kubicy.

„Ta historia miała potoczyć się inaczej. Młody chłopak z Polski chciał zostać najlepszym kierowcą świata. Miał do tego wielki talent i jeszcze większy charakter. Ale kiedy był naprawdę blisko celu, dopadło go przeznaczenie. Robert Kubica, jak nikt inny, wie, że „wygrać” nie zawsze znaczy „być pierwszym na mecie”. Poznajcie jego historię” – zachęca wydawnictwo na swojej stronie internetowej.

Bardzo dobrze, ze na rynku pojawi się kolejna książka poświęcona naszemu kierowcy, bo dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło poznać jego historię i poznać też inny punkt widzenia na nią.

Książka jest dostępna w Empikach w cenie 35,99 zł od wczoraj. Zakupić możecie ją z darmową dostawą TUTAJ.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 17 sierpnia

Urodził się Jimmy Davies (5 GP, 1 podium).

Stirling Moss wygrywa po raz 5. w swojej karierze, triumfując w GP Pescary. Po raz pierwszy na podium staje Harry Schell.

GP Austrii pada łupem Carlosa Reutemanna. 33. i ostatnie podium zalicza Denny Hulme. Po raz 200. na podium w F1 staje Ford Cosworth jako dostawca silników.

20. zwycięstwo w F1 odnosi Alain Prost, wygrywając GP Austrii.

Rubens Barrichello wygrywa GP Węgier. 2. miejsce Michaela Schumachera oznacza, że Ferrari zapewnia sobie 12. tytuł mistrzowski w swojej obecności w F1. Na podium stanął po raz 20. w swojej karierze Ralf Schumacher.

Najnowsze wpisy