superherosi Robert Kubica książka

Nowa książka o Robercie Kubicy już w księgarniach

Wczoraj do Empików w całej Polsce trafiła najnowsza książka o Robercie Kubicy. Wydawnictwo Burda Media Polska w ramach serii #SUPERHEROSI przygotowało książkę „Kubica i odjazdowy świat wyścigów samochodowych”. Przeznaczona jest ona przede wszystkim do młodych odbiorców, którzy nie mieli okazji śledzić „pierwszej” kariery Roberta Kubicy w Formule 1.

Autorka, Yvette Żółtowska – Darska dotychczas pisała książki przede wszystkim o biografiach piłkarzy, tym razem, po wielkim powrocie Roberta Kubicy do Formuły 1, zdecydowała się na opisanie jego historii. Zajmuje ona 200 stron. Przedstawione są w niej najważniejsze fakty i ciekawostki z kariery Roberta Kubicy.

„Ta historia miała potoczyć się inaczej. Młody chłopak z Polski chciał zostać najlepszym kierowcą świata. Miał do tego wielki talent i jeszcze większy charakter. Ale kiedy był naprawdę blisko celu, dopadło go przeznaczenie. Robert Kubica, jak nikt inny, wie, że „wygrać” nie zawsze znaczy „być pierwszym na mecie”. Poznajcie jego historię” – zachęca wydawnictwo na swojej stronie internetowej.

Bardzo dobrze, ze na rynku pojawi się kolejna książka poświęcona naszemu kierowcy, bo dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło poznać jego historię i poznać też inny punkt widzenia na nią.

Książka jest dostępna w Empikach w cenie 35,99 zł od wczoraj. Zakupić możecie ją z darmową dostawą TUTAJ.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum
Tego dnia w F1

1955 – Na torze Monza, testując nowy samochód Ferrari, zmarł Alberto Ascari, dwukrotny mistrz świata F1.
1958 – Stirling Moss odniósł swoje 8. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Holandii na Zandvoort.
1963 – Graham Hill wygrywa GP Monako, odnosząc 5. zwycięstwo w karierze.
1974 – GP Monako, odnosząc 5. zwycięstwo w karierze, wygrywa Ronnie Peterson
2001 – Zmarł Vittorio Brambilla, mający na swoim koncie 74 starty w F1 i po 1 zwycięstwie, pole position i najszybszym okrążeniu.
2002 – David Coulthard wygrywa po raz 12. w karierze, triumfując w Grand Prix Monako przed Michaelem Schumacherem i jego bratem Ralfem.
2013 – W Grand Prix Monako zwycięża Nico Rosberg przed Sebastianem Vettelem i Markiem Webberem.