KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Złóż życzenia Robertowi – akcja kibiców przed urodzinami Polaka

blank

Choć Robert Kubica sam zrobił sobie najlepszy prezent urodzinowy, wracając do Formuły 1, to warto, aby otrzymał też coś od kibiców. A tym czymś ma być film stworzony z… życzeń od fanów. Ruszyła właśnie akcja Sektorówki dla Roberta Kubicy. Mamy tydzień na przesłanie 100 filmików, ale znając Was, nie będzie to problemem. Poniżej szczegóły akcji.

Jak wszyscy wiemy już niebawem, 7 grudnia i urodziny obchodzić będzie Robert Kubica.

Z tej okazji chcieliśmy przygotować we współpracy z Mateuszem Rodziejczakiem (twórcą niesamowitych filmików o Robercie) multimedialny prezent dla Roberta. Taka akcja podobna do tworzenia flagi.

Potrzebujemy od Was 100 filmików o długości 10-20 sekund na których nagracie życzenia i pozdrowienia dla Roberta. Filmy muszą być nagrywane w poziomie. Mogą być śmieszne, wzruszające czy jakie tylko chcecie. Najważniejsze żeby były niepowtarzalne. Bądźcie kreatywni. Mechanizm pozwala na przesłanie 50 MB filmu. Dostępne formaty to: mp4, avi, mov. Nie wgrywajcie filmików na YT czy Facebooka, bo wówczas utraci się część jakości. Alternatywą do przesyłania przez naszą www może być wysyłanie na Wetransfer i podanie linku na PW Sektorówki. Zdecyduje data nadesłania filmu. Wszystkie zostaną przez nas obejrzane i taki mini konkursik w związku z tym – najciekawszy i najbardziej pomysłowy zostanie przez nas nagrodzony małą niespodzianką. Wierzcie nam – będzie unikatowa.

Na wszystkie filmiki czekamy pod niżej udostępnionym linkiem do niedzieli 2 grudnia do godziny 24.00. Potem nasz czarodziej Rodziej zmontuje to wszystko jak zawsze w coś wspaniałego i puścimy to w świat. Taka niespodzianka urodzinowo – ogłoszeniowa. Chcemy żeby Robert poczuł się w ten dzień bardzo wyjątkowo!

Filmiki wysyłamy TUTAJ.

Dziś spodziewamy się oficjalnego komunikatu, potwierdzającego nawiązanie współpracy Roberta Kubicy z Orlenem.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

Testy przedsezonowe

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

8h Kataru WEC

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

F1: 3 marca (Bahrajn)
WEC: 2 marca (Katar)
ELMS: 14 kwietnia (Barcelona)
F3: 2 marca (Bahrajn)

Popularne tagi

Archiwum