KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Sesja noworodkowa, sesja ciążowa – zapraszam na warsztaty fotograficzne!

Jeśli powyższy nagłówek zwrócił Twoją uwagę, zapewne interesujesz się fotografią i pragniesz poszerzyć swoją wiedzę oraz doświadczenie w zakresie tworzenia zdjęć noworodkowych i brzuszkowych. Zapraszam Cię na moje warsztaty.

Wychodzę z założenia, że fotografia jest misją. To forma artystyczna mająca na celu uwiecznienie pewnego zdarzenia o dużym znaczeniu. Takim momentem z całą pewnością są narodziny dziecka. Dlatego sesja noworodkowa oraz sesja ciążowa jest tak ważna. Razy wykonane zdjęcia są wspaniałą pamiątką dla rodziców na całe życie. Zwłaszcza te zrobione przez profesjonalistę mającego wiedzę oraz doświadczenie w uchwyceniu tak ważnych, unikalnych i wyjątkowych chwil.

Fotografem specjalizującym się w tym rzemiośle jestem od pięciu lat. W swoim CV mam już ponad setkę realizacji brzuszkowych, a także noworodkowych. W tym czasie moi klienci zyskali zdjęcia, które zostaną z nimi na całe życie. Natomiast ja z każdą sesją zyskuję doświadczenie, którym dziś mogę i chcę podzielić się właśnie z Tobą.

Sesja ciążowa Kielce – wyjątkowe warsztaty fotograficzne w stolicy województwa świętokrzyskiego

Zapraszam serdecznie na organizowane przeze mnie warsztaty fotograficzne dotykające zasadnicze kwestie związane z sesjami noworodkowymi oraz ciążowymi. Rzecz jasna nie zabraknie zagadnień stricte związanych z realizacją zdjęć, lecz warto pamiętać, że to tylko część tego jakże obszernego tematu.

Poruszymy na przykład zasady rozmowy z potencjalnym klientem. Mawia się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze i poniekąd się z tym zgadzam, jednak gdyby wszystko było takie proste i sprowadzało się do szerokiego uśmiechu fotografa, świat leżałby u naszych stóp. Oczywiście tak nie jest, a komunikacja z ewentualnym klientem to znacznie bardziej złożony proces, o czym będziemy rozmawiać podczas organizowanych przeze mnie warsztatów.

Dzięki cyklowi spotkań dowiesz się między innymi jak przygotować swoje studio do sesji noworodkowej. Na co należy zwrócić uwagę, czego absolutnie nie można zapomnieć i tak dalej. Pracując na co dzień w moim Studio Fotograficzne Kielce Żaneta Kosmala mam wypracowany schemat regularnie wykorzystywany w praktyce.

Sesja noworodkowa i nie tylko

Finalnie wejdziemy w świat fotografii. Podzielę się z Tobą moimi spostrzeżeniami, wiedzą oraz doświadczeniem dotyczącym między innymi oświetlenia oraz możliwości posiadanego sprzętu. Oczywiście dużo czasu poświęcimy na pozycjonowanie noworodka, a także współpracy z przyszłą mamą. W końcu zajmiemy się także sztuką obrabiania zdjęć. To jak z robieniem tortu urodzinowego – szalenie istotne są składniki, ciasto… Jednak czym byłby taki przysmak bez słodkich dodatków, świeczek, owoców, czy odpowiednich kolorów… Nie inaczej jest w przypadku obróbki zdjęć. Niewłaściwie zrealizowana zaprzepaści wiele godzin pracy, natomiast dobra obróbka to istna wisienka na torcie!

Sesja noworodkowa Kielce i ciążowa: Warsztaty grupowe

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Warsztaty grupowe kosztują jedynie 2000 złotych od osoby. Zajęcia przeprowadzane są w małej grupie (maksymalnie cztery uczestniczki). Zależy mi na tym, aby moje studentki wyciągnęły z tych lekcji absolutnie jak najwięcej, dlatego organizowanie większych grup mija się z celem. Nie zabraknie teorii oraz praktyki. Rzecz jasna nie zabraknie okazji do wykonania własnych ujęć podczas sesji zdjęciowych. Uczestnicy warsztatów zobligowani są do zabrania ze sobą własnego sprzętu fotograficznego.

Warsztaty indywidualne

Nie brakuje też pytań o warsztaty indywidualne. Owszem, jest taka możliwość! Koszt warsztatów indywidualnych wynosi 2800 złotych od osoby.

Na koniec wspólnych zajęć każdy kursant dostanie certyfikat potwierdzający ukończenie warsztatów, a także dostęp do zamkniętej grupy na portalu społecznościowym Facebook, a także wsparcie powarsztatowe. Zajęcia prowadzę dla osób pracujących w promieniu powyżej 60 kilometrów od Kielc. Terminy ustalane są indywidualnie.

SPRAWDŹ DOSTĘPNE PAKIETY

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Archiwum

Najbliższe Grand Prix F1

GP Bahrajnu

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

10h Kataru WEC

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

F1: 3 marca (Bahrajn)
WEC: 2 marca (Katar)
ELMS: 14 kwietnia (Barcelona)
F3: 2 marca (Bahrajn)

Popularne tagi