interlagos

Wyniki 6. rundy ligi F3 iRacing



Ponownie liczyło się przetrwanie – Ponad 4o osób wzięło udział w 6. rundzie naszej ligi F3 iRacing. Zobaczcie, kto okazał się najlepszy na Interlagos!

Rywalizowaliśmy w 2 finałach liczących od 21 do 22 osób. Przypominam, że od tego sezonu sumujemy po każdej rundzie również incydenty. Punkty za najlepszy czas okrążenia i awans o najwięcej pozycji są przyznawane w każdym finale.

Powtórkę naszej rywalizacji w obu finałach obejrzycie tutaj.

Oto wyniki. Sprawdźcie, czy wszystko się zgadza:



MKierowcaGridStrataBest lapIncPunktyDodatkoweŁącznie
1Jakub Żerdzicki1-00.0001:30.13741009109
2Erwin Lucas Liszkowicz6-01.6571:30.57129292
3Mike Mielczynski10-08.1551:30.83768686
4Dominik Bieniak17-13.8381:30.631382385
5Maciej Błądziński5-18.6231:30.39267878
6Bartłomiej Kędzia9-18.9301:30.676137474
7Przemyslaw Martyna11-23.7041:30.536157070
8Sebastian Sieńko21-35.9501:31.56156666
9Grzegorz Pudelko13-37.6361:31.18576464
10Mateusz Cieslicki22-37.7031:31.203106262
11Leszek Kazusek16-44.5671:30.83946060
12Marcin Karbarz20-1:07.6261:31.46195858
13Pawel Tyburski7-1:08.4071:30.905135656
14Radek Lapacz4-1:22.7161:30.884145454
15Damian Serdiuk28-1:44.7261:31.056155252
16Maciej Bochuzynski15-1 L1:30.53985151
17Bartlomiej Gad18-1 L1:31.03165050
18Adam Kotarski2-2 L1:30.5862049453
19Jacek Wojciechowski212-4 L1:30.564114848
20Patryk Holysz19-5 L1:30.509124747
21Szymon Mroczek14-7 L1:30.8551146349
22Robert Pyrek23-18 L845247
23Michał Grzeszczak1-11.2151:31.03164444
24Przemysław Robak2-26.5861:31.65544343
25Lukasz Oslislok6-33.9091:32.07834242
26Jacek A Megger12-37.7151:31.108441344
27Przemysław Wiśniewski3-39.1401:31.14494040
28Marek Krzyszkowski10-47.2711:32.64283939
29Grzegorz Koziara5-1:01.3731:31.82763838
30Jan L Rey4-1:05.5531:31.41493737
31Wojtek Filipiak13-1:15.4681:32.952123636
32Lukasz Wojkowski211-1 L1:32.470143535
33Kamil Piankowski16-1 L1:32.134103434
34Adam Kaczmarek9-1 L1:31.32593333
35Andrzej Olejniczak220-2 L1:32.231153232
36Artur Bajus15-5 L1:32.523183131
37Piotr Lasota21-10 L1:33.82633030
38Mariusz Jagodzinski19-17 L1:33.03742929
39Paweł Miron14-19 L42828
40Pawel Syrek8-19 L62727
41Rafal Kisiel17-20 L42626

Oto klasyfikacja generalna po sześciu rundach:

MKierowcaIncRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Suma
1Robert Pyrek238535486949247426
2Dominik Bieniak20627851627085408
3Przemyslaw Tomczak438686927454392
4Bartłomiej Kędzia53825056705474386
5Mike Mielczynski33708249425686385
6Leszek Kazusek25747339478560378
7Przemyslaw Martyna44497444824370362
8Mateusz Cieslicki44566654505862346
9Patryk Holysz48646451466247334
10Maciej Bochuzynski66545845634851319
11Maciej Błądziński2074649278308
12Nikodem Jr Wierzbicki20964910052297
13Szymon Mroczek70446246494549295
14Lukasz Wojkowski255463950565235278
15Jakub Żerdzicki148174109264
16Marcin Karbarz37584227403458259
17Adam Kotarski4864666653249
18Michał Grzeszczak47483628306044246
19Jacek Megger345393335513944241
20Jacek Wojciechowski23360804448232
21Bartlomiej Gad543852385050228
22Paweł Miron31253138523828212
23Damian Serdiuk25465484652211
24Jan Niesiołowski4106104210
25Przemysław Robak45324430253343207
26Wojtek Filipiak51293239393036205
27Grzegorz Koziara45403733223138201
28Grzegorz Pudełko2036544764201
29Dariusz Garbarz219686182
30Pawel Syrek49503023232927182
31Radek Lapacz31586654178
32Lukasz Mikoda1810965174
33Przemek Bylicki574240373321173
34Artur Bajus86263225322331169
35Kamil Piankowski453834342834168
36Greg Stan28523778167
37Sebastian Sieńko1930482266166
38Kamil Timber2665147164
39Jan L Rey2541454037163
40Lukasz Skierski1510248150
41Paweł Tyburski23504356149
42Andrzej Olejniczak2782424262732133
43Lukasz Oslislok23364942127
44Tomasz Kowal?wka116066126
45Marcin Smalara4228284029125
46Andrzej _Lesiczka32524626124
47Marek Krzyszkowski19463839123
48Krzysztof Eret95070120
49Konrad Mederowski9344042116
50Piotr Lasota27374430111
51Mariusz Jagodziński3022273229110
52Krzysztof Magun245843101
53Andrzej Szeletycki5335293195
54Aleksandra Dudek672223212894
55Erwin Lucas Liszkowicz29292
56Wojciech Qu Malaca28686
57Lukasz Zakowski2819303180
58Adam Kaczmarek13463379
59Andrzej Kaczmarek17364177
60Michal Syroka4221193575
61Rafal Kisiel3625232674
62Krzysztof Gruszka32623222469
63Michał Wojtala20293766
64Sebastian Ittner6452065
65Kamil Rogalski106060
66Robert Galica16272653
67Krzysztof Smalara31212445
68Adrian Czuchaj54444
69Krzysztof Kozieł34202444
70Przemysław Wiśniewski94040
71Dawid Godziewski93636
72Dawid Mirek93535
73Jan Szulist93434
74Michał Czujwid93232
75Marceli Żukowski192020

Kolejna runda ligi F3

Odbędzie się ona na torze Spa. W niedzielę i poniedziałek (13 i 14 grudnia) odbędą się prekwalifikacje – 4 grupy. Hasło do prekwalifikacji to: kwale7f3

Warunki: Sky: Clear, Temperatura: 78F, Relative Humidity: 55%, Wind Speed 2MPH.
Data i pora dnia – jak w lidze iRacing
Starting Track State 50% – potem carry over oraz clean marbles

Obowiązuje Fixed Setup – formula_sprint_fixed.

Tak przedstawia się cały kalendarz ligi F3:

RundaDataTorFinały B i poniżejFinał A
122 wrześniaOkayama Full Course - darmowygodz. 20:00godz. 21:00
26 październikaOulton Park - darmowygodz. 20:00godz. 21:00
320 październikaMonza - GPgodz. 20:00godz. 21:00
43 listopadaCharlotte Roval - darmowygodz. 20:00godz. 21:00
517 listopadaSummit Point - darmowygodz. 20:00godz. 21:00
61 grudniaInterlagos - 7 dni po oficjalnej lidze iRacinggodz. 20:00godz. 21:00
715 grudniaSpa - 7 dni po oficjalnej lidze iRacinggodz. 20:00godz. 21:00

Jak zacząć?

 

Kosztem udziału w naszej lidze będzie jedynie wykupienie 3-miesięcznej subskrypcji w iRacing za około 6 dolarów. Jak to zrobić?. Wystarczy kliknąć tu: https://www.iracing.com/membership/?refid=-1

Następnie trzeba wybrać 3-miesięczną subskrypcję i albo kliknąć „back” albo przejść do płatności i tam będzie miejsce na wpisanie kodu „PRHotlaps” (bez cudzysłowu). Cena powinna Wam się obniżyć do $4,88 a ostatecznie wyjdzie $5,88 czyli $27 mniej niż normalna cena za 3 miesiące.

Będziecie też mieli pole „Referred by: (email)” i będzie mi miło, jeżeli podacie tam mój e-mail: mcdon21@gmail.com – nie jest to konieczne do uzyskania zniżki, ale nic nie tracicie, a być może ja będę mógł przygotować Wam kolejne wyścigi.

Gdy już wykupicie subskrypcję, otrzymacie dostęp do podstawowych zasobów iRacing – 18 samochodów i 18 torów. Na początek przygody bez problemu Wam to wystarczy. Więcej poniżej:

Przed rozpoczęciem gry warto poczytać o prawidłowej pozycji za kierownicą i obliczyć tzw. Field of View (FOV) czyli pole widzenia. Pisali i mówili o tym mądrzejsi ode mnie – choćby tu.



Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Archiwum

Tego dnia w F1 - 19 stycznia

Stirling Moss wygrywa GP Argentyny, odnosząc 7. zwycięstwo w karierze. To jednocześnie pierwsza wygrana zespołu Cooper. Po raz 29 i ostatni z pole oosition startował Juan Manuel Fangio, zdobywając 23. i ostatni najlepszy czas okrążenia w karierze. Był to też jego 50. start w F1.

Urodził się Torso Marques (24 starty w latach 1996, 1997).

Urodził się Jenson Button, mistrz świata z 2009 roku. Zaliczył 306 startów w latach 2000 – 2017, wygrywając 15. wyścigów, zdobywając po 8 pole positions i najszybszych czasów okrążenia. 50 razy stawał na podium.

Urodził się Karun Chandhok (11 startów w latach 2010 – 2011).

Polak testuje samochód Eurocup Renault Megane Trophy na torze San Martino del Lago we Włoszech. „Wszyscy byliśmy pod wrażeniem tego co robił. Gnał jak szalony” – mówi po teście Jerry Canevisio.

W wieku 97 lat umiera Robert Manzon (28 startów w latach 1950 – 1956, 2 podia).

Najnowsze wpisy