Dobra promocja na F1 TV Pro

Jeżeli planowaliście zakup w tym sezonie F1 TV Pro by cieszyć się m.in. onboardami Roberta Kubicy ze wszystkich wyścigów oraz pełnym live timingiem, to teraz jest ku temu doskonała okazja. Ogłoszona została właśnie przedsezonowa promocja z upustem aż 50%. Sprawia to, że dostęp kupimy już za 32,5 euro czyli około 130 zł. Promocja potrwa do 17 lutego.

F1 TV Pro to narzędzie wprowadzone przez Formułę 1 w ubiegłym roku. Zapewnia ono dostęp do wyścigów na żywo z komentarzem w kilku językach (bez polskiego), onboardów na żywo z kasku każdego kierowcy, powtórek wyścigów i materiałów filmowych oraz pełnego live timingu. W tym roku będzie to również jedyna okazja do obejrzenia przedsezonowych testów w Barcelonie na żywo.

W ubiegłym roku różnie było z działaniem tego narzędzia, często były problemy z onboardami, jednak w tym sezonie powinno być lepiej. Standardowa cena miesięcznego dostępu to 8 euro a rocznego 65 euro. Teraz – do 17 lutego – ta cena została obniżona do 32,49 euro czyli o połowę. Podczas zakupu wystarczy wpisać kod „F1TV50„.

F1 TV Pro można oglądać jedynie z kraju, w którym zakupiło się usługę – na jednym urządzeniu.

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące działania F1 TV Pro, zadajcie je w komentarzach lub poprzez maila – odpowiem.

Niezniszczalny

27 lutego ukaże się nowa książka dotycząca Roberta Kubicy. Więcej o niej przeczytacie TUTAJ.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 27 maja

Urodził się Piers Courage (27 startów, 2 podia).

Juan Manuel Fangio wygrywa GP Szwajcarii, odnosząc 4. zwycięstwo w karierze. Po raz pierwszy na podium staje Piero Taruffi, a debiut w F1 zalicza Stirling Moss.

Jody Scheckter triumfuje w GP Monako, odnosząc 9. zwycięstwo w karierze. Po raz 3. i ostatni ruszał z pole position. Było to 92. i ostatnie GP dla Jamesa Hunta.

Ayrton Senna wygrywa GP Monako, odnosząc 22. zwycięstwo w karierze.

Michael Schumacher triumfuje w GP Monako, odnosząc 48. zwycięstwo w karierze. Po raz 12. i ostatni z pole position ruszał David Coulthard. Pierwsze miejsce na podium zaliczyła ekipa Jaguara.

Robert Kubica zajmuje 5. miejsce w Grand Prix Monako. Triumfuje, po raz 17. w F1, Fernando Alonso.

Mark Webber wygrywa po raz 8. w F1, triumfując w GP Monako. Pierwsze najszybsze okrążenie wyścigu wykręcił Sergio Perez.

„Teraz mój zespół jest pół na pół z M-Sportem. Moi mechanicy jadą do fabryki M-Sportu żeby pracować nad samochodem i to dobrze bo zbierają ważne doświadczenie i wiedzę i pomagają rozwijać nasz zespół. Może byłoby możliwe zrobienie tego wszystkiego samodzielnie, ale jestem zadowolony z tego, jak wszystko przebiega. Byłem w złej sytuacji jeszcze kilka tygodni temu, ale włożyliśmy dużo pracy i długim okresie zmierzamy w dobrym kierunku. Rajd Portugalii był udanym testem dla RK World Rally Team. To nie była wymarzona sytuacja aby pojechać nowym autem po 11 tygodniach bez jazdy. Oczywiście, auto nie różni się bardzo, ale to zawsze okres bez testów. Chcę przejechać więcej rajdów. W Polsce jest impreza tuż przed Rajdem Polski na podobnych drogach, będziemy chcieli też pojechać coś przed rajdem Niemiec, ale trudno jest coś znaleźć” – mówi Robert Kubica.

Daniel Ricciardo zwycięża w GP Monako, odnosząc 7. zwycięstwo w karierze.