fot. R. Chinchero – Motorsport.com |
Robert Kubica przyleciał dziś do Budapesztu na testy dla młodych kierowców, w których weźmie udział w najbliższą środę. Polak zdał dziś niezwykle ważny test w obecności delegata FIA i zaliczył tradycyjny obchód po torze. Nie zabrakło również spotkań z fanami i dziennikarzami Sky Sports.
Kubicy towarzyszył Roberto Chinchero z włoskiego Motorsport.com, który przekazał, że dziś Robert zaliczył test wysiadania z bolidu w ciągu 5 sekund bez żadnych przeszkód.
Polak następnie przeszedł się po torze i został zapytany, dlaczego pojawił się dopiero dziś w padoku F1: „Obiecałem, że pojawię się na torze F1 dopiero w kasku i słowa dotrzymałem. Na torze jest tak samo jak kiedyś, nic się nie zmieniło” – powiedział Kubica.
Poniżej kilka zdjęć z dziś:
fot. Roberto Chinchero – motorsport.com |
fot. Roberto Chinchero – motorsport.com |
fot. Renault Sport |
Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com