KONTAKT     Zgarnij 150 zł na OC/AC!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Promo 20% na Viaplay (12M)

logo-powrot-roberta

MENU:

Testy F1 w Bahrajnie

Harmonogram, transmisje, składy

blank
konkurs ksiązkiaa

Konkurs – Bądź szybki i… czytaj! [Aktualizacja 2 – odpowiedzi i wyniki]Zapraszam Was do kolejnego blogowego konkursu, w którym do wygrania jest jedna z 6 książek dotyczących Formuły 1 lub bon od Fortuny – sami zdecydujecie, która nagroda do Was trafi Łącznie nagrody otrzymuje 5 osób!

Konkurs będzie składał się z trzech pytań dotyczących Formuły 1. Pytania ukażą się w poniedziałek, 18 lipca 2022 roku pomiędzy godz. 13:30 a 14:00. O kolejności decyduje kolejność nadesłania pełnych, poprawnych odpowiedzi. Cała odpowiedź może zostać umieszczona tylko w jednym e-mailu wysłanym na adres konkurs.powrotroberta@gmail.com. Liczy się wyłącznie jeden e-mail z jednego adresu e-mail. Odpowiedzi trzeba udzielać w formie formularza, zamieszczonego poniżej.

Pytania:

Pytanie 1: Ile zwycięstw w F1 ma na koncie David Coulthard?

Pytanie 2: Kto był mistrzem świata F1 w sezonie 1986?

Pytanie 3: Która z publikacji możliwych do wygrania w tym konkursie została wydana jako pierwsza w Polsce? Podpowiedź tutaj.

Odpowiedzi na pytania należy udzielać na poniższym formularzu i wysyłać na adres konkurs.powrotroberta@gmail.com:Formularz:

Pytanie 1:
Pytanie 2:
Pytanie 3:

Nick do wyświetlenia w wynikach:

„Wyrażam zgodę na użycie mojego adresu e-mail i innych danych wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu i otrzymania informacji o nagrodzie oraz jej ewentualnej wysyłki”.

Koniec formularzaNagrody w postaci książki wygrywają 3 najszybsze osoby, które mogą wybrać (zwycięzca wybiera jako pierwszy, druga osoba jako druga, trzecia osoba jako trzecia), która z poniżej wymienionych książek do nich trafi:
1. Niezniszczalny – ufundowana przez Archetype
2. Szybko, szybciej, najszybciej – ufundowana przez Archetype
3. Kimi Raikkonen jakiego nie znamy – ufundowana przez Archetype
4. Naznaczony Niki Lauda
5. Lewis Hamilton – ufundowana przez Archetype
6. Zwycięska Formuła – David Coulthard – ufundowana przez Wydawnictwo EMKA.

Każda z osób z pierwszej trójki może zdecydować się na wymianę książki na kod o równowartości 50 zł na zakłady bukmacherskie w Fortunie.

Osoby z miejsc 4. i 5. otrzymują kody o równowartości 20 zł do Fortuny.

Aktualizacja – odpowiedzi i wyniki

 

Pytanie 1: 13
Pytanie 2: Alain Prost
Pytanie 3: Zwycięska Formuła

1. Michał Wiśnia – godz. 13:52
2. Hurricane – godz. 13:52
3. MateuszB02 – godz. 13:53
4. udziww – godz. 13:53
5. blackangello – godz. 13:53Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

GP Australii

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Piątek, 3 marca
godz. 08:55 – Trening F3
godz. 12:30 – FP1 F1
godz. 14:00 – Kwalifikacje F3
godz. 16:00 FP2 F1

Sobota, 4 marca
godz. 10:15 – 1. wyścig F3
godz. 12:30 – FP3 F1
godz. 16:00 – Kwalifikacje F1

Niedziela, 5 marca
godz. 09:50 – 2. wyścig F3
godz. 16:00 – Wyścig F1

Najbliższy start Kubicy

6h Portimao

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi