Viaplay 2023

Viaplay podpisała umowę z Vectrą1,7 mln abonentów Vectry będzie miało nieco ułatwione oglądanie Viaplay, które od 2023 roku będzie transmitować Formułę 1 w Polsce.

NENT Group poinformowało dziś o podpisaniu z jedną z największych sieci kablowych w Polsce. Dzięki porozumieniu, klienci Vectry będą mogli teraz dodać do swoich pakietów subskrypcję Viaplay. Aplikacja Viaplay ma być również dostępna w nowej usłudze Vectry TV Smart 4K Box. Można się też spodziewać, że abonenci Vectry będą mogli liczyć na promocyjne ceny zakupu Viaplay.

Viaplay ruszy w Polsce 3 sierpnia. Cena miesięcznej subskrypcji wyniesie 34 zł – oferta obejmie także atrakcyjną promocję, dostępną w momencie uruchomienia platformy. Po wprowadzeniu serwisu streamingowego Viaplay na polski rynek, będzie on dostępny w 9 krajach europejskich. Pod koniec 2021 roku platforma zostanie uruchomiona w Stanach Zjednoczonych, a w I kw. 2022 roku w Holandii – następnie, do 2023 roku, serwis będzie wprowadzony na czterech dodatkowych rynkach.Oferta Viaplay obejmie transmisje rozgrywek piłkarskiej Bundesligi (prawa do transmisji do 2029 roku); transmisje spotkań Ligi Europy UEFA oraz Ligi Konferencji Europy UEFA, mecze najważniejszych europejskich kobiecych lig piłkarskich; kwalifikacje drużyn afrykańskich do piłkarskich Mistrzostw Świata FIFA 2022; Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet FIFA 2023, mecze Copa América 2024, wyścigi W Series, 24-godzinny wyścig na torze Nürburgring oraz Ferrari Challenge, rozgrywki golfowe US Open, spotkania piłki ręcznej Bundesligi, mecze koszykówki FIBA EuroLeague Women, a także turnieje snookera, pool bilarda oraz dartów PDC, a od 2023 roku wyścigi Formuły 1.

NENT Group ogłosiła niedawno, że szefem redakcji sportowej Viaplay w Polsce będzie Paweł Wilkowicz.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.