KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Patroni (dołącz tutaj!):
Mariusz Kupczyński, Tomasz Bartoszek, Adam Gach, Iza Ch, Maciej Wiśniak, Przemyslaw Lowkiewicz, Maciej Dziubiński, Piotr Bijakowski, Stalowy Jaro, Lukas Hewner, Grzejnik, Tsopni, Mateusz Pabiańczyk, Tomasz Jakubiec, Marcin Starczewski, Mikołaj Demkow, Jędrzej Otręba, Tomasz Ignaczak, Piotr czyli Czopas Dziewulski, Wojtek Zwolak, Robert Piórkowski, Ilona Bykowska, Ba Ru, Rafal Lesny, Maciek Kowalczyk, HITMAN 47, Mariusz Surlejewski, Maciej Stankiewicz, Grzegorz Pliś, RkamilC, Pawel Licznerski, Patrick Komorek, Kamil Kuczman, szymon034, Marcin Rentflejsz, Rysiek Łotocki, Adrian Karwan, Marcin Bogutyn, Maks Szmytkowski, Norbert Sz
Wsparli w ostatnich 7 dniach: Wesprzyj tutaj!
Esox33, archetype, Paw321p, Wilkor, Djdario, Tomek81, Siatek, ThrudCK, jacek79100, Piastun Piast, Mati, Zaszyfrowane, Rafał Przybylski, Maciej Kania, Kamil Tomczyk, Zynek, Marjusz, Łukasz Mikołajczyk, Piotr Naskrent
blank
Screen liga mazdy

Wyniki blogowej ligi Mazdy iRacing



To był piąty sezon naszej ligi Mazdy iRacing i ponownie stał na bardzo wysokim poziomie. Spójrzcie, kto okazał się w nim najlepszy.

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólną rywalizację i fajne emocje. Oto wyniki ostatniej rundy, która odbyła się na torze Tsukuba Full.

MKierowcaGridStrataBest lapIncPunktyDodatkoweŁącznie
1Pawel Szymanek2-00.0001:02.80201004104
2Robert Pyrek21-00.2661:02.734192698
3Damian Serdiuk27-07.2481:02.85818686
4Mike Mielczynski11-19.7121:03.012982385
5Bart?omiej K?dzia4-20.7831:02.76187878
6Maciej Bochuzynski8-21.1761:02.735117474
7Mateusz Cieslicki13-24.6721:03.14957070
8Leszek Kazusek10-25.9321:02.92746666
9Rafael Lesny3-33.8901:02.5851164569
10Szymon Mroczek12-45.4641:03.416136262
11Slawomir Reinke215-56.8141:03.47666060
12Radek Lapacz6-1 L1:02.719125858
13Aleksandra Dudek9-1 L1:03.199115656
14Lukasz Blaszczyk14-13 L1:03.533125454
15Pawel Tyburski5-22 L1:02.94155252
16Przemyslaw Martyna16-29 L05151

Tak przedstawia się klasyfikacja generalna ligi po odrzuceniu 3 najgorszych rund sezonu zasadniczego i 7. rundzie finałowej. Zwycięzcą został Paweł Szymanek, który wygrał większość rund. Na drugim miejscu sezon zakończył Przemysław Martyna, a na trzecim Robert Pyrek. Pierwszą trójkę proszę o kontakt na mcdon21@gmail.com



MKierowcaIncI rundaII rundaIII rundaIV rundaV rundaVI rundaVII rundaKarneSuma
1Pawel Szymanek15100109106104419
2Przemyslaw Martyna530106009497511347
3Robert Pyrek2477008209198341
4Bart?omiej K?dzia557483086782319
5Leszek Kazusek238277086066311
6Damian Serdiuk24400077747486311
7Rafael Lesny74070927200695298
8Lukasz Blaszczyk5909506282543290
9Maciej Bochuzynski68006406486744284
10Mike Mielczynski39580784985270
11Pawel Tyburski1778904152261
12Szymon Mroczek5000052707062254
13Radek Lapacz5756480078583237
14Mateusz Cieslicki5400604960702237
15Miroslaw Nastalczyk4106106212
16Aleksandra Dudek76450540056566205
17Lukasz Dziemidok400865264202
18Grzegorz Pudelko270587851187
19Krzysztof Gruszka354607449002181
20Slawomir Reinke24607056540180
21Adam Zadura3416758052177
22Grzegoorz Olech4406405060174
23Lukasz Wojkowski2650555805104160
24Andrzej Szeletycki410634848159
25Maciek Sudenis404640700156
26Marek Krzyszkowski2251044058153
27Pawel Syrek594600058503151
28Greg Stan51394900642150
29Pawel Pawluk400564845149
30Bartlomiej Gad580430426603148
31Lukasz Oslislok25544648148
32Dariusz Kosmider119747144
33Pawel Pociecha263739062138
34Wojciech Buczkowski38544334131
35Dawid Mirek226266128
36Michal Wojtala540370044473125
37Marek Lebica37365036122
38Wojtek Filipiak35039004042121
39Przemysław Robak30353544114
40Patryk G�rniak300474224113
41Andrzej Olejniczak2640002741464110
42Krzysztof Koziel42382349110
43Artur Blaszczyk23234046109
44Mateusz Lampart23103528042105
45Maciej Lewandowski3294956105
46Wojciech Przeworczyk240324426102
47Pawel Miron326041101
48Rafal Lechowicz22921403798
49Rafal Kisiel43030382896
50Sebastian Kosmala79494
51Artur Bajus47029313191
52Bartosz Rulko29304122033888
53Konrad Mederowski1227263285
54Łukasz Dorociński2122322983
55Marcin Karbarz3384583
56Jan Bocho18282
57Marceli ?ukowski34295180
58Andrzej Skowronek17878
59Krystian Firchal14333871
60Wojciech Nowakowskii24252853
61Mariusz Kobylarz44040
62Irek Ciejka53939
63Łukasz Urbańczyk213535
64Michal Zataj2123434
65Jakub Putowski03333
66Dariusz Wojda83333
67Rafal Nizio73030
68Andrzej Kaczmarek133030
69Mateusz Bartsch122929
70Irek Szczepanski 102929
71Daniel Rakowski02626
72Wojciech Przeworczyk241919
73Robert Galica2151919
74Michal Baran131717
75Mariusz Glanc3161616
76Wojtek Halbtuch161515
77Tomasz Szymczyk81313
78Jan Doniec111010

Blogowa liga Mazdy wróci w połowie września. W trakcie wakacji będą organizowane – prawdopodobnie co tydzień – eventy specjalne. Będą również ligi wakacyjne Mazdy oraz Formuły Vee. Zapraszam już teraz.



Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

Testy przedsezonowe

Dni
Godzin
Minut
Sekund

F1: 3 marca (Bahrajn)
WEC: 2 marca (Katar)
ELMS: 14 kwietnia (Barcelona)
F3: 2 marca (Bahrajn)

Najbliższy start Kubicy

8h Kataru WEC

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi