norris eifel

Norris zdradził datę 3. sezonu Drive to SurviveNieco później niż w przypadku dwóch pierwszych sezonów będzie miał premierę serial Netflixa Drive to Survive. Lando Norris wygadał się podczas jednego ze streamów, że oglądać będziemy mogli go w marcu.

Kamery Netflixa towarzyszyły zespołom F1 podczas większości rund skróconego sezonu, jednak członków ekipy filmowej było mniej i początkowo byli klasyfikowani jako członkowie zespołów.

Jak powiedział Norris, trzeci sezon zostanie wypuszczony w marcu. Wzorem innych produkcji Netflixa, pojawią wszystkie odcinki na raz. Jak stwierdził brytyjski kierowca McLarena, „dwa pierwsze sezony nie były tak dobre, jak będzie trzeci, bo nie zawierały mnie”.W trzecim sezonie jeden z odcinków będzie poświęcony Norrisowi, a szczególnie czeka on na ten z GP Austrii, a zatem pierwszy, kiedy producenci przedstawią jego pierwsze podium w karierze.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.