arro czapeczka

Bolid i gadżety ARRO na stacjach PKN ORLENW ubiegłym tygodniu w trasę po Polsce ruszył bolid Alfa Romeo Racing ORLEN. Znamy już pełną listę stacji PKN Orlen, na których się on pojawi. Co ciekawe, na wybranych stacjach pojawiły się też gadżety zespołu Roberta Kubicy w F1.

Bolid na stacjach

 

Dotychczas znaliśmy miasta, w których pojawi się bolid Alfa Romeo Racing ORLEN. Teraz koncern podał dokładne lokalizacje, w których będzie można podziwiać samochód, którym miał okazję jeździć Robert Kubica w tym sezonie w F1.

Obecnie gości on w Krakowie, potem pojawi się we Wrocławiu, Poznaniu, Płocku, Rzeszowie, Gdańsku, niedaleko Łodzi i w Warszawie.Czapeczki ARRO

 

Na wybranych stacjach PKN ORLEN pojawiły się czapeczki Alfa Romeo Racing ORLEN w najbardziej pożądanej przez kibiców wersji grafitowo – czerwonej. Co ciekawe, są one w cenie 115 zł, a zatem znacznie niższej niż ta w oficjalnym sklepie (€34, nie licząc kosztów przesyłki).

Samemu udało mi się taką czapkę nabyć dzięki pomocy Kacpra. Niestety, są one dostępne w niewielkiej liczbie stacji.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 18 września

Urodził się Marc Surer (90 startów, 1 najszybsze okrążenie).

„Oczywiście wolałbym być tam [w F1 – przyp. MC], ale takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić. Nadal muszę pokonać wiele ograniczeń aby móc komfortowo usiąść w samochodzie na torze i nie mam tu na myśli tylko samochodu F1. Potrzeba trochę szczęścia i nie wszystko zależy ode mnie. Może to zabrzmieć źle, ale nadzieja umiera ostatnia. Wiara nic nie kosztuje. Nadal wierzę, ale nie bujam w obłokach, twardo stąpam po ziemi. To nie tak, że będę czuł się nikim jeżeli nie wrócę do F1. Nie o nią tu chodzi, ale o mnie” – odpowiada Robert na pytanie o powrót do F1.

Nico Rosberg w swoim 200. starcie w F1 odnosi 22 zwycięstwo. Było to też 200. GP dla zespołu Toro Rosso.

Przedstawiciel zespołu Racing Point, Stephen Curnow gości w siedzibie PKN Orlen. Tematem rozmów oczywiście przyszłość Roberta Kubicy.

Najnowsze wpisy

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Rosji

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy wyścig DTM

Zolder

Dni
Godzin
Minut
Sekund

25-27 września:

godz. 10:00 – Pierwszy trening
godz. 14:00 – Drugi trening
godz. 11:00 – Trzeci trening
godz. 14:00 – Kwalifikacje
godz. 13:10 – Wyścig

godz. 13:00 – 1. trening
godz. 16:30 – 2. trening

godz. 10:40 – 1. Kwalifikacje
godz. 13:33 – 1. wyścig

godz. 10:30 – 2. kwalifikacje
godz. 13:33 – 2. wyścig

Bądź na bieżąco

Popularne tagi