KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Jamajka League – F1 2019, Dirt Rally 2.0 + PS4Gry: F1 2019, (Dirt Rally 2.0, FIFA 20)

Platforma: Playstation 4 (w przyszłości PC)

Oceniany poziom: Wysoki. Dla każdego znajdzie się miejsce! Mamy w swojej lidze bardzo dobrych kierowców, którzy grali w wiele edycji F1, ale są też osoby zaczynające swoją przygodę z F1. Do wyboru, do koloru!

Terminy wyścigów/kalendarz:
Split F1 – 20:00 sobota
Split F2 – 18:00 sobota
Split F3 – 19:30 niedziela
Split F4 – 17:30 niedziela
Split F5 – 16:00 niedziela

Kontakt:
E-mail: jamajkaleague@gmail.com
Fanpage: https://m.facebook.com/Jamajka-League-106728187493889/?eid=ARB3GeYmDSSZtKfYEDCoVN87CfjRQ1B-F_Ef3j2LYfpNZQXwZhxzyxrT6p1jj6l3Z6d_8pIztoUD_rOn

Transmisje: Transmisje z każdego splitu na oficjalnym kanale na YouTubie Jamajka League.
Link: https://www.youtube.com/channel/UCJe0ArxKuavOm6TXkNbN-FA/featured?disable_polymer=1

Stronawww/Fanpage: https://m.facebook.com/Jamajka-League-106728187493889/?eid=ARB3GeYmDSSZtKfYEDCoVN87CfjRQ1B-F_Ef3j2LYfpNZQXwZhxzyxrT6p1jj6l3Z6d_8pIztoUD_rOn

Wymagania: Dla każdego znajdzie się miejsce, i dla osób bez asyst i dla początkujących

Kwalifikacje/selekcja: Tak, na podstawie czasówek i sprawdzenia tempa kierowcy.

Informacje dodatkowe/opis ligi: Liga powstała w 2020r. posiadająca około 130 kierowców (100 kierowców podstawowych + 30 kierowców rezerwowych) w lidze. Bardzo szybko rozwijająca się i na ten moment największa liga F1 na platformie Playstation 4. W następnym tygodniu organizujemy turniej na 30 osób o nazwie „Turniej Czterech Torów”.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Archiwum

Najbliższe Grand Prix F1

Testy przedsezonowe

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

8h Kataru WEC

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

F1: 3 marca (Bahrajn)
WEC: 2 marca (Katar)
ELMS: 14 kwietnia (Barcelona)
F3: 2 marca (Bahrajn)

Popularne tagi