DTM Kubica

Przedsezonowe Testy DTM zamknięte dla mediów

Zaplanowane na 16-19 marca przedsezonowe testy serii DTM, w których ma wziąć udział Robert Kubica, odbędą się bez udziału mediów.

Powodem jest oczywiście sytuacja z koronawirusem i rozprzestrzeniająca się epidemia. W Niemczech jest już ponad 2000 zachorowań, które wywołały kilka zgonów.

Testy odbędą się na torze Hockenheim. Pierwotnie były zaplanowane na tor Monza jednak z powodu jeszcze większych problemów z koronawirusem we Włoszech (12 tys. zachorowań i kilkaset ofiar) przeniesiono je do Niemiec.

W ubiegłym tygodniu ogłoszono, że testy odbędą się bez udziału kibiców, teraz wstępu zabroniono również mediom.„Testy będą zamknięte dla wszystkich mediów, fotografów i nadawców. Nasz dział medialny będzie dostarczał media cyfrowe i wywiady z najważniejszymi osobami po testach” – napisała seria do mediów.

Testy będą jedyną szansą dla Roberta Kubicy na więcej kilometrów za kółkiem swojego samochodu przed startem sezonu DTM. Polak miał lecieć do Niemiec z Australii w sobotę. Jego auto jest obecnie przygotowywane do jazdy w Niemczech.

Relację z testów znajdziecie oczywiście na blogu.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 6 kwietnia

Giancarlo Fisichella odnosi 1. zwycięstwo w F1, triumfując w GP Brazylii. Było to jego 10. podium w karierze. Zespół Jordan wystartował w F1 po raz 200.

Felipe Massa triumfuje w GP Bahrajnu, odnosząc 6. zwycięstwo w karierze. Po raz jedyny z pole position ruszał Robert Kubica, który zajął 3. miejsce. Po raz 50. na podium stanął Kimi Raikkonen. Drugie i ostatnie najszybsze okrążenie wyścigu w swojej karierze wykręcił Heikki Kovalainen.

Lewis Hamilton odnosi 24. zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Bahrajnu. Po raz 150. w F1 startował Nico Rosberg, a po raz 250. Jenson Button.

Najnowsze wpisy