podziękowania grudzień 2019

Dziękuję za końcówkę roku!

W grudniu emocjonowaliśmy się nie tylko zakończeniem sezonu Formuły 1, ale również testami DTM – serii, w której możemy zobaczyć Roberta Kubicę w sezonie 2020. Dziękuję Wam za wspólne śledzenie wydarzeń w Abu Zabi i Jerez.

Ciekawa końcówka roku

 

Po raz 3 w historii bloga, liczba unikalnych użytkowników przekroczyła 530 tys. osób. Wyświetlaliście strony bloga 4,7 mln razy, tworząc też 29,4 tys. komentarzy, które zebrały 35,6 tys. głosów.

Zasięg organiczny postów na Facebooku wyniósł 5,4 mln, a w przypadku tweetów były to 2 mln. Na Instagramie udało się przekroczyć 10 tys. obserwujących, a na kanale bloga na YouTube zbliżamy się bardzo powoli do 9 tys. subskrypcji. Bardzo dziękuję za Wasze zaufanie i wspólne śledzenie motorsportowych wydarzeń.

Dziękuję Patronom!

 

W grudniu do grona Patronów bloga na Patronite dołączyły 2 osoby, m.in. Marcin Czapnik. Dziękuję za to wsparcie, które jest dla mnie dowodem uznania dla pracy wkładanej w rozwój bloga. Mam nadzieję niebawem lepiej odwdzięczać się za nie wspierającym.

Oto aktualna lista nieanonimowych Patronów bloga:

Patroni grudzień

Dziękuję Partnerom

 

Wraz z końcem roku zakończyła się współpraca bloga z niektórymi partnerami, choć domyślam się, że jeszcze przyjdzie nam nie raz kooperować. Chciałbym bardzo podziękować Grupie Urban – właścicielowi takich marek jak Auto Finesse, Urban Detailing czy Williams Racing Car Care Polska za 8 miesięcy współpracy czy firmie MMcars.

Dziękuję za nadal trwającą współpracę serwisowi oponyialufelgi.pl oraz Fortunie i zachęcam tych, którzy chcieliby pochwalić się swoimi produktami czy usługami przed czytelnikami bloga do kontaktu. Miło mi też poinformować, że przedłużona została nasza promocja z Mubi, w ramach której za zakup ubezpieczenia z blogowego linka otrzymacie 150 zł na zakupy.

A dalej?

 

Trwają – również na blogu – przygotowania do nowego sezonu. Wy póki co widzieć możecie to przez najnowsze wpisy, ale są też przygotowania, których jeszcze nie widać.

Wierzę, że będzie to dobry rok, przede wszystkim jeżeli chodzi o ciekawą rywalizację na torze z udziałem Roberta Kubicy.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 16 stycznia

Mario Andretti wygrywa GP Argentyny, odnosząc 7. zwycięstwo w karierze. Pierwszy raz najlepszy czas wyścigu wykręca Giles Villeneuve. W F1 debiutuje Didier Pironi, a 100. start zalicza Emerson Fittipaldi.

Robert Kubica pokazuje auto na 2015 rok. Będzie jeździł na oponach Pirelli, a jego sponsorami nadal będą Lotos i Grupa Azoty. Kubica będzie jeździł jeszcze starym modelem Fiesty. Nowy ma otrzymać w maju.

„Obecnie nie mamy programu na resztę roku. Na ten moment zatrzymuje się on na Monte Carlo. Rozmawiam ze sponsorami i innymi partnerami, ale zaplanowany mamy tylko Rajd Monte Carlo. Jeżeli zostaniemy w rajdach, to musi odbywać się na innych warunkach niż w ubiegłym roku, bo to było szaleństwo. Cały sezon WRC jest wielkim poświęceniem więc wolałbym solidnie przygotować się do wybranych startów. Jest możliwe, że będziemy robić coś jeszcze innego i mamy opcje na drugą część sezonu. Może to oznaczać powrót do samochodu wyścigowego. Jeżeli tak się stanie, to poświęcę na to cały mój czas i będzie to projekt długoterminowy” – mówi Robert Kubica w rozmowie z Autosportem.

Najnowsze wpisy