podziękowania grudzień 2019

Dziękuję za końcówkę roku!

W grudniu emocjonowaliśmy się nie tylko zakończeniem sezonu Formuły 1, ale również testami DTM – serii, w której możemy zobaczyć Roberta Kubicę w sezonie 2020. Dziękuję Wam za wspólne śledzenie wydarzeń w Abu Zabi i Jerez.

Ciekawa końcówka roku

 

Po raz 3 w historii bloga, liczba unikalnych użytkowników przekroczyła 530 tys. osób. Wyświetlaliście strony bloga 4,7 mln razy, tworząc też 29,4 tys. komentarzy, które zebrały 35,6 tys. głosów.

Zasięg organiczny postów na Facebooku wyniósł 5,4 mln, a w przypadku tweetów były to 2 mln. Na Instagramie udało się przekroczyć 10 tys. obserwujących, a na kanale bloga na YouTube zbliżamy się bardzo powoli do 9 tys. subskrypcji. Bardzo dziękuję za Wasze zaufanie i wspólne śledzenie motorsportowych wydarzeń.

Dziękuję Patronom!

 

W grudniu do grona Patronów bloga na Patronite dołączyły 2 osoby, m.in. Marcin Czapnik. Dziękuję za to wsparcie, które jest dla mnie dowodem uznania dla pracy wkładanej w rozwój bloga. Mam nadzieję niebawem lepiej odwdzięczać się za nie wspierającym.

Oto aktualna lista nieanonimowych Patronów bloga:

Patroni grudzień

Dziękuję Partnerom

 

Wraz z końcem roku zakończyła się współpraca bloga z niektórymi partnerami, choć domyślam się, że jeszcze przyjdzie nam nie raz kooperować. Chciałbym bardzo podziękować Grupie Urban – właścicielowi takich marek jak Auto Finesse, Urban Detailing czy Williams Racing Car Care Polska za 8 miesięcy współpracy czy firmie MMcars.

Dziękuję za nadal trwającą współpracę serwisowi oponyialufelgi.pl oraz Fortunie i zachęcam tych, którzy chcieliby pochwalić się swoimi produktami czy usługami przed czytelnikami bloga do kontaktu. Miło mi też poinformować, że przedłużona została nasza promocja z Mubi, w ramach której za zakup ubezpieczenia z blogowego linka otrzymacie 150 zł na zakupy.

A dalej?

 

Trwają – również na blogu – przygotowania do nowego sezonu. Wy póki co widzieć możecie to przez najnowsze wpisy, ale są też przygotowania, których jeszcze nie widać.

Wierzę, że będzie to dobry rok, przede wszystkim jeżeli chodzi o ciekawą rywalizację na torze z udziałem Roberta Kubicy.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 22 lutego

Urodził się Niki Lauda, trzykrotny mistrz świata (1975, 1977, 1984) i wicemistrz świata 1976 (171 startów, 25 zwycięstw, 24 pole positions, 24 najszybsze okrążenia, 54 podia).

„Sytuacja była trudna. Kubica miał liczne urazy, nie tylko ramienia i nadgarstka, ale też poważne złamania nogi. Zdecydowaliśmy się zająć złamaniami przedramienia, ścięgnami i nerwami. Całą rękę od ramienia do palców trzeba było poskładać. Proces rehabilitacji będzie długi i potrwa przynajmniej rok” – mówi w komunikacie prasowym Emanuele Pamelin, lekarz opiekujący się Robertem. „Za pomocą specjalnych metod chcę skrócić czas rehabilitacji i wrócić w tym sezonie. Ten wypadek sprawi, że będę jeszcze silniejszy, tak jak było ostatnim razem” – taki komunikat od Roberta przekazuje jego menadżer, Daniele Morelli. Robert zostaje przeniesiony na oddział rehabilitacji po 16 dniach pobytu na oddziale intensywnej terapii.

Media podają, że Robert Kubica będzie w 2013 roku startował w serii ERC Citroenem DS3. Polak będzie jeździł ze zmodyfikowaną manetką skrzyni biegów: „Nie wiem dokładnie, jaka jest szybkość zmiany biegów w samochodzie zaproponowanym dla Roberta, ale jest pewne, że będzie ona wolniejsza niż normalna. Od rozmowy z FIA nie miałem jeszcze czasu porozmawiać z Robertem, ale będzie ku temu okazja teraz”.

Robert Kubica coraz częściej pojawia się na torach kartingowych. Znane staje się jedno z jego zdjęć na torze w Lonato ze szlifierką.

Najnowsze wpisy