podziękowania grudzień 2019

Dziękuję za końcówkę roku!

W grudniu emocjonowaliśmy się nie tylko zakończeniem sezonu Formuły 1, ale również testami DTM – serii, w której możemy zobaczyć Roberta Kubicę w sezonie 2020. Dziękuję Wam za wspólne śledzenie wydarzeń w Abu Zabi i Jerez.

Ciekawa końcówka roku

 

Po raz 3 w historii bloga, liczba unikalnych użytkowników przekroczyła 530 tys. osób. Wyświetlaliście strony bloga 4,7 mln razy, tworząc też 29,4 tys. komentarzy, które zebrały 35,6 tys. głosów.

Zasięg organiczny postów na Facebooku wyniósł 5,4 mln, a w przypadku tweetów były to 2 mln. Na Instagramie udało się przekroczyć 10 tys. obserwujących, a na kanale bloga na YouTube zbliżamy się bardzo powoli do 9 tys. subskrypcji. Bardzo dziękuję za Wasze zaufanie i wspólne śledzenie motorsportowych wydarzeń.

Dziękuję Patronom!

 

W grudniu do grona Patronów bloga na Patronite dołączyły 2 osoby, m.in. Marcin Czapnik. Dziękuję za to wsparcie, które jest dla mnie dowodem uznania dla pracy wkładanej w rozwój bloga. Mam nadzieję niebawem lepiej odwdzięczać się za nie wspierającym.

Oto aktualna lista nieanonimowych Patronów bloga:

Patroni grudzień

Dziękuję Partnerom

 

Wraz z końcem roku zakończyła się współpraca bloga z niektórymi partnerami, choć domyślam się, że jeszcze przyjdzie nam nie raz kooperować. Chciałbym bardzo podziękować Grupie Urban – właścicielowi takich marek jak Auto Finesse, Urban Detailing czy Williams Racing Car Care Polska za 8 miesięcy współpracy czy firmie MMcars.

Dziękuję za nadal trwającą współpracę serwisowi oponyialufelgi.pl oraz Fortunie i zachęcam tych, którzy chcieliby pochwalić się swoimi produktami czy usługami przed czytelnikami bloga do kontaktu. Miło mi też poinformować, że przedłużona została nasza promocja z Mubi, w ramach której za zakup ubezpieczenia z blogowego linka otrzymacie 150 zł na zakupy.

A dalej?

 

Trwają – również na blogu – przygotowania do nowego sezonu. Wy póki co widzieć możecie to przez najnowsze wpisy, ale są też przygotowania, których jeszcze nie widać.

Wierzę, że będzie to dobry rok, przede wszystkim jeżeli chodzi o ciekawą rywalizację na torze z udziałem Roberta Kubicy.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 lipca

Dan Gourney odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to jednocześnie jedyne w historii Formuły 1 zwycięstwo Porsche. Pierwszy raz na podium staje Tony Maggs.

Keke Rosberg triumfuje w GP USA 1984. To było jego 3. zwycięstwo w F1. Pierwszy raz z pole position ruszał Nigel Mansell, a ostatni pobyt na podium zaliczył Rene Arnoux. Jubileusz 50. startu w F1 zalicza Michele Alboreto, a 150. Niki Lauda.

GP Francji wygrywa Alain Prost. Ostatni raz na podium staje Ivan Capelli, a 50. start zalicza Satoru Nakajima. Ekipa Leyton House staje po raz pierwszy i ostatni na podium.

Robert Kubica zajmuje 4. miejsce w Grand Prix Wielkiej Brytanii. Przed nim meldują się Kimi Raikkonen, Fernando Alonso i Lewis Hamilton. Był to 750. start w F1 dla Ferrari.

„Sytuacja jest bardzo klarowna. Mamy porozumienie z Robertem i Nick też doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli Robert wyzdrowieje i będzie w stanie wrócić, to wróci. Koniec kropka. Nie ma innej możliwości. To ja jestem człowiekiem, który podpisał z nim kontrakt!” – mówi stanowczo Eric Boullier dla sport.pl.

Mark Webber triumfuje w Grand Prix Wielkiej Brytanii. To 30. zwycięstwo Red Bulla w historii.

Jedyny dziennikarz zaproszony na testy Roberta Kubicy z Renault, Anthony Rowlinson pisze, że był to „najbardziej emocjonujący dzień, jaki spędził jako dziennikarz w F1”. Mówi on, że Robert Kubica może zastąpić Joylona Palmera już od Grand Prix Belgii.

Sebastian Vettel wygrywa Grand Prix Wielkiej Brytanii.

Najnowsze wpisy