Formula-1-drive-to-survive-logo

28 lutego premiera 2. sezonu Drive to Survive

28 lutego odbędzie się premiera drugiego sezonu serialu Drive to Survive na platformie Netflix. W jednym z odcinków będziemy mieli sporo materiałów o Robercie Kubicy. 

Ekipa Netflixa nagrywała ujęcia z Robertem na początku sezonu 2019, kiedy stał się on kierowcą wyścigowym Williamsa. Operatorzy gościli m.in. w Polsce podczas konferencji zorganizowanej przez PKN Orlen. Był również dzień filmowy we Włoszech, gdzie Robert opowiadał o swojej rowerowej pasji. Możemy spodziewać się również wielu ujęć z garażu.

Netflix od razu opublikuje cały sezon serialu.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 18 września

Urodził się Marc Surer (90 startów, 1 najszybsze okrążenie).

„Oczywiście wolałbym być tam [w F1 – przyp. MC], ale takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić. Nadal muszę pokonać wiele ograniczeń aby móc komfortowo usiąść w samochodzie na torze i nie mam tu na myśli tylko samochodu F1. Potrzeba trochę szczęścia i nie wszystko zależy ode mnie. Może to zabrzmieć źle, ale nadzieja umiera ostatnia. Wiara nic nie kosztuje. Nadal wierzę, ale nie bujam w obłokach, twardo stąpam po ziemi. To nie tak, że będę czuł się nikim jeżeli nie wrócę do F1. Nie o nią tu chodzi, ale o mnie” – odpowiada Robert na pytanie o powrót do F1.

Nico Rosberg w swoim 200. starcie w F1 odnosi 22 zwycięstwo. Było to też 200. GP dla zespołu Toro Rosso.

Przedstawiciel zespołu Racing Point, Stephen Curnow gości w siedzibie PKN Orlen. Tematem rozmów oczywiście przyszłość Roberta Kubicy.