GRAZIEE

Dziękuję za listopad!

Sezon Formuły 1 zakończony, ale praca na blogu się nie kończy, szczególnie że przed nami nadal nieco intensywnych dni aż poznamy przyszłość Roberta Kubicy w 2020 roku. Teraz chciałbym podziękować Wam za końcówkę sezonu F1.

Z opóźnieniem wynikającym z intensywnego czasu, przystępuję do podsumowania listopada na blogu. To był wyjątkowy miesiąc, który oczywiście chcielibyśmy przeżywać w innych nastrojach, ale – cytując klasyka – „jest jak jest” i nie ma już co wracać do tego, szczególnie że akurat koniec przygody z Williamsem był przez wielu – łącznie z samym zainteresowanym – bardzo wyczekiwany.

Jest nas dużo

 

Końcówkę sezonu F1 na blogu śledziło blisko 461 tys. unikalnych użytkowników. Ponownie ta liczba jest dla mnie wręcz przytłaczająca i bardzo dziękuję, że wspólnie możemy w tak licznym gronie śledzić poczynania Roberta Kubicy.

Tradycyjnie Wy byliście bardzo aktywni, pisząc 33 165 komentarzy i reagując na teksty innych 35 517 razy. Dziękuję za wszystkie dyskusje, wymiany zdań i tworzenie fajnej atmosfery mimo braku wielu powodów do radości.

Posty z fanpage bloga na Facebooku miały zasięg 5,34 mln osób, a na Twitterze 1,7 mln. Na Instagramie przekroczyliśmy 10 000 obserwujących, a na YouTube vlogi dotarły do 61 tys. unikalnych widzów. Bardzo dziękuję Wam za śledzenie blogowych social mediów i aktywny udział w życiu tej strony.

Dziękuję patronom!

 

W listopadzie blog miał 66 patronów, w tym pięciu, którzy dołączyli właśnie w tym miesiącu – pppp IIII, Piotr N, Pawel Licznerski, Dawid Otto i Tomasz Bartoszek. Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie właśnie w tej formie. Oto pełna lista wspierających bloga na Patronite.

Patroni

Dziękuję partnerom!

 

Po raz kolejny w listopadzie mogłem współpracować z porównywarką ubezpieczeń Mubi, która przygotowała dla Was specjalną ofertę 150 zł za zakup polisy z blogowego linka, Fortuną, która była sponsorem konkursów, dealerem samochodowym MMcars, Portalem z oponami i alufelgami oponyialufelgi.pl, HD punkt również ze specjalną ofertą dla Was, Grupą Urban, oferującą profesjonalne kosmetyki samochodowe czy wypożyczalnią samochodów InterFleet.

Co teraz?

 

Wydaje mi się, że jeszcze do końca tygodnia powinniśmy zachować „czujność” i jeżeli w sprawie ogłoszenia Roberta Kubicy w Formule 1 nic nie drgnie, to będziemy mogli cieszyć się okresem świątecznym. Podczas niego pojawiały będą się teksty podsumowujące sezon czy tradycyjne listy TOP-10.

Pojawiały będą się również teksty związane z przyszłością – aktualizacja kalendarzy i nie tylko.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 30 marca

Podczas testów przed 24h Le Mans ginie Lucien Bianchi (17 startów, 1 podium w F1).

Umiera Yves Giraud – Cabantous (13 startów).

Carlos Reutemann odnosi pierwsze zwycięstwo w F1, wygrywając GP Afryki Południowej. Po raz pierwszy w karierze z pole position startował Niki Lauda. Po raz 2. i ostatni na podium stał Mike Hailwood, a po raz 8. i również ostatni Jean – Pierre Beltoise. W F1 zadebiutował Vittorio Brambilla oraz zespół Hesketh, 50. start zaliczył Ronnie Peterson, a 100. Denny Hulme.

Pierwsze zwycięstwo w F1 odnosi Nelson Piquet, wygrywając GP USA. Startował z pierwszego w życiu pole position. Po raz 35. i ostatni na podium w F1 stanął Emerson Fittipaldi. 100. start zaliczył Mario Andretti, a z F1 po 132 wyścigach pożegnał się Clay Regazzoni.

Jacques Villeneuve odnosi 5. zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Brazylii. Po raz 50. w F1 startował Heinz – Harald Frentzen. Po raz pierwszy na podium melduje się ekipa Prost.

Lewis Hamilton wygrywa GP Malezji, odnosząc 23. zwycięstwo w karierze.

Najnowsze wpisy