thanks

Trzymamy się mocno – dzięki za październik!

Niepewna i nie tak kolorowa – jak by wielu chciało – przyszłość w F1, fatalna forma Williamsa czy niezbyt korzystne godziny rozgrywania GP? Te czynniki nie mają wpływu na popularność Roberta Kubicy i chęć dowiedzenia się więcej o nim – również za pośrednictwem bloga. Dziękuję za kolejny fajny miesiąc na nim.

Trzymamy się

 

We wrześniu blog odwiedziło ponad 541 tysięcy unikalnych użytkowników, co było rekordem. W październiku ta liczba była nieznacznie mniejsza i wyniosła 537 tys. co i tak jest wynikiem dającym Wam i mi powody do dumy, a jednocześnie nakładającym na mnie dużą odpowiedzialność by dostarczać tak zacnemu gronu czytelników dobre materiały.

Strony bloga były wyświetlane 5,8 mln razy i mieliśmy wielu nowych czytelników. Bardzo dziękuję Wam za tak liczne odwiedzanie bloga i świetne dyskusje podczas weekendów wyścigowych. Mimo trudnych czasów potrafimy fajnie rozmawiać i wspólnie uczyć się i podnosić poziom motorsportowego kibicowania. W październiku napisaliście ponad 42 tys. komentarzy, oddając niemal identyczną liczbę głosów na poszczególne komentarze. Tradycyjnie proszę o pozytywne kibicowanie, nie tylko na blogu, ale również poza nim, choć wiem, że ogromnej większości z Was tego pisać nie trzeba.

Nowości i powroty

 

Każdego miesiąca staram się wdrażać nowości, choć październik stał raczej pod znakiem powrotów. 1. dnia poprzedniego miesiąca wrócił po prawie półrocznej przerwie cykl nagrań na YouTube „Co tam Panie w eFŁanie” pod alternatywną nazwą „InF1o”. I choć regularność nagrań nie jest jeszcze taka, jaką zakładałem, to będę pracował by filmów było więcej.

Aktualizacji doczekała się też „Sekcja Memów„, które teraz umieszczane są w nieco innej formie, dającej Wam możliwość oceniania poszczególnych memów.

Poszerzona została również oferta gadżetów. Do kubków doszły również koszulki, magnesy i podkładki pod myszki. Zainteresowanie tymi pierwszymi przeszło moje oczekiwania, dlatego postanowiłem skorzystać z oferty PROPAD i dać Wam możliwość zakupienia innych gadżetów. Znajdziecie je tutaj.

Tym na czym zależy mi jednak najbardziej, to merytoryka, dlatego będę dalej szukał pomysłów na stałe cykle i teksty merytoryczne. Na stronie głównej pojawiły się też odnośniki do kilku tekstów, które mogą być dla Was ciekawe, m.in. punktów karnych kierowców F1, DHL Fastest Pit-Stop Award, punktów do superlicencji czy potwierdzonych kierowców na sezon 2020.

Social Media

 

Cieszę się, że mimo coraz gorszych warunków do przebicia w social mediach, udaje się docierać do kolejnych osób, które obserwują profile bloga. Na Facebooku przybyło nam 3 tys. obserwujących, na Twitterze jest ich 13,3 tys, na Instagramie powoli zbliżamy się do 10 tys. osób, a na YouTube do 8 tysięcy. Dziękuję również za to.

Patronite

 

W październiku pojawiło się pięciu nowych subskrybentów bloga na Patronite, w tym Paweł Kolasiński, Małgorzata Rosik, Pawel_M_scot i Matt Razzi. Bardzo dziękuję za wsparcie działalności bloga! Oto aktualna lista subskrybentów bloga na Patronite.

Aktywni patroni listopad

Partnerzy

 

Bardzo dziękuję również wszystkim partnerom bloga za współpracę w kolejnym miesiącu. Cieszę się, że mogę przedstawiać dedykowane tylko Wam. Tak jest z Mubi, którego promocję dla czytelników bloga udało się przedłużyć o kolejny miesiąc. Zamawiając zatem ubezpieczenie z blogowego linka na mubi.pl, otrzymujecie bon na 150 zł do sieci sklepów Biedronka.

Drugą taką ofertą, dedykowaną dla Was jest oferta HD Punkt – salonów CANAL+ z Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego i Tomaszowa Mazowieckiego. Na GP USA przygotowana została oferta z hasłem „Kubica w USA„, po podaniu którego każdy podpisujący umowę otrzyma dekoder Telewizji na Kartę z miesięcznym dostępem do pakietu z CANAL+. Szczegóły poznacie tutaj.

Dziękuję również sponsorom działu F1 – MM Cars, działu Inne – Auto Finesse oraz innym od dawna wspierającym bloga.

Dzięki!

 

Trzymających kciuki za Roberta Kubicę jest bardzo wielu i wierzę, że ponownie da to pozytywny efekt jeżeli chodzi o przyszłość Roberta Kubicy. Dziękuję, że jesteście, to wielka motywacja do działania!

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 12 listopada

Urodził się Peter Whitehead (10 startów, 1 podium).

Damon Hill wygrywa GP Australii, odnosząc 13. zwycięstwo w karierze oraz 30. podium. Po raz jedyny w karierze na podium staje Gianni Morbidelli. Jedyne podium zgarnia ekipa Footwork.

Portal omnicorse pisze, że Robert Kubica jest gotów spróbować swoich sił w DTM.

Zespół Oregon i auto RS 01 z Robertem Kubicą w składzie, nie kończy wyścigu 6h di Roma z powodu awarii. Robert Kubica jeździł 1,5 godziny i notował bardzo dobre czasy.

Sebastian Vettel triumfuje w GP Brazylii. To było jego 47. zwycięstwo w karierze oraz 950. triumf auta napędzanego silnikiem Ferrari.

Auto Motor und Sport informuje, że trwa dopracowywanie szczegółów kontraktu Roberta Kubicy.

Najnowsze wpisy