thanks

Trzymamy się mocno – dzięki za październik!

Niepewna i nie tak kolorowa – jak by wielu chciało – przyszłość w F1, fatalna forma Williamsa czy niezbyt korzystne godziny rozgrywania GP? Te czynniki nie mają wpływu na popularność Roberta Kubicy i chęć dowiedzenia się więcej o nim – również za pośrednictwem bloga. Dziękuję za kolejny fajny miesiąc na nim.

Trzymamy się

 

We wrześniu blog odwiedziło ponad 541 tysięcy unikalnych użytkowników, co było rekordem. W październiku ta liczba była nieznacznie mniejsza i wyniosła 537 tys. co i tak jest wynikiem dającym Wam i mi powody do dumy, a jednocześnie nakładającym na mnie dużą odpowiedzialność by dostarczać tak zacnemu gronu czytelników dobre materiały.

Strony bloga były wyświetlane 5,8 mln razy i mieliśmy wielu nowych czytelników. Bardzo dziękuję Wam za tak liczne odwiedzanie bloga i świetne dyskusje podczas weekendów wyścigowych. Mimo trudnych czasów potrafimy fajnie rozmawiać i wspólnie uczyć się i podnosić poziom motorsportowego kibicowania. W październiku napisaliście ponad 42 tys. komentarzy, oddając niemal identyczną liczbę głosów na poszczególne komentarze. Tradycyjnie proszę o pozytywne kibicowanie, nie tylko na blogu, ale również poza nim, choć wiem, że ogromnej większości z Was tego pisać nie trzeba.

Nowości i powroty

 

Każdego miesiąca staram się wdrażać nowości, choć październik stał raczej pod znakiem powrotów. 1. dnia poprzedniego miesiąca wrócił po prawie półrocznej przerwie cykl nagrań na YouTube „Co tam Panie w eFŁanie” pod alternatywną nazwą „InF1o”. I choć regularność nagrań nie jest jeszcze taka, jaką zakładałem, to będę pracował by filmów było więcej.

Aktualizacji doczekała się też „Sekcja Memów„, które teraz umieszczane są w nieco innej formie, dającej Wam możliwość oceniania poszczególnych memów.

Poszerzona została również oferta gadżetów. Do kubków doszły również koszulki, magnesy i podkładki pod myszki. Zainteresowanie tymi pierwszymi przeszło moje oczekiwania, dlatego postanowiłem skorzystać z oferty PROPAD i dać Wam możliwość zakupienia innych gadżetów. Znajdziecie je tutaj.

Tym na czym zależy mi jednak najbardziej, to merytoryka, dlatego będę dalej szukał pomysłów na stałe cykle i teksty merytoryczne. Na stronie głównej pojawiły się też odnośniki do kilku tekstów, które mogą być dla Was ciekawe, m.in. punktów karnych kierowców F1, DHL Fastest Pit-Stop Award, punktów do superlicencji czy potwierdzonych kierowców na sezon 2020.

Social Media

 

Cieszę się, że mimo coraz gorszych warunków do przebicia w social mediach, udaje się docierać do kolejnych osób, które obserwują profile bloga. Na Facebooku przybyło nam 3 tys. obserwujących, na Twitterze jest ich 13,3 tys, na Instagramie powoli zbliżamy się do 10 tys. osób, a na YouTube do 8 tysięcy. Dziękuję również za to.

Patronite

 

W październiku pojawiło się pięciu nowych subskrybentów bloga na Patronite, w tym Paweł Kolasiński, Małgorzata Rosik, Pawel_M_scot i Matt Razzi. Bardzo dziękuję za wsparcie działalności bloga! Oto aktualna lista subskrybentów bloga na Patronite.

Aktywni patroni listopad

Partnerzy

 

Bardzo dziękuję również wszystkim partnerom bloga za współpracę w kolejnym miesiącu. Cieszę się, że mogę przedstawiać dedykowane tylko Wam. Tak jest z Mubi, którego promocję dla czytelników bloga udało się przedłużyć o kolejny miesiąc. Zamawiając zatem ubezpieczenie z blogowego linka na mubi.pl, otrzymujecie bon na 150 zł do sieci sklepów Biedronka.

Drugą taką ofertą, dedykowaną dla Was jest oferta HD Punkt – salonów CANAL+ z Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego i Tomaszowa Mazowieckiego. Na GP USA przygotowana została oferta z hasłem „Kubica w USA„, po podaniu którego każdy podpisujący umowę otrzyma dekoder Telewizji na Kartę z miesięcznym dostępem do pakietu z CANAL+. Szczegóły poznacie tutaj.

Dziękuję również sponsorom działu F1 – MM Cars, działu Inne – Auto Finesse oraz innym od dawna wspierającym bloga.

Dzięki!

 

Trzymających kciuki za Roberta Kubicę jest bardzo wielu i wierzę, że ponownie da to pozytywny efekt jeżeli chodzi o przyszłość Roberta Kubicy. Dziękuję, że jesteście, to wielka motywacja do działania!

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 27 maja

Urodził się Piers Courage (27 startów, 2 podia).

Juan Manuel Fangio wygrywa GP Szwajcarii, odnosząc 4. zwycięstwo w karierze. Po raz pierwszy na podium staje Piero Taruffi, a debiut w F1 zalicza Stirling Moss.

Jody Scheckter triumfuje w GP Monako, odnosząc 9. zwycięstwo w karierze. Po raz 3. i ostatni ruszał z pole position. Było to 92. i ostatnie GP dla Jamesa Hunta.

Ayrton Senna wygrywa GP Monako, odnosząc 22. zwycięstwo w karierze.

Michael Schumacher triumfuje w GP Monako, odnosząc 48. zwycięstwo w karierze. Po raz 12. i ostatni z pole position ruszał David Coulthard. Pierwsze miejsce na podium zaliczyła ekipa Jaguara.

Robert Kubica zajmuje 5. miejsce w Grand Prix Monako. Triumfuje, po raz 17. w F1, Fernando Alonso.

Mark Webber wygrywa po raz 8. w F1, triumfując w GP Monako. Pierwsze najszybsze okrążenie wyścigu wykręcił Sergio Perez.

„Teraz mój zespół jest pół na pół z M-Sportem. Moi mechanicy jadą do fabryki M-Sportu żeby pracować nad samochodem i to dobrze bo zbierają ważne doświadczenie i wiedzę i pomagają rozwijać nasz zespół. Może byłoby możliwe zrobienie tego wszystkiego samodzielnie, ale jestem zadowolony z tego, jak wszystko przebiega. Byłem w złej sytuacji jeszcze kilka tygodni temu, ale włożyliśmy dużo pracy i długim okresie zmierzamy w dobrym kierunku. Rajd Portugalii był udanym testem dla RK World Rally Team. To nie była wymarzona sytuacja aby pojechać nowym autem po 11 tygodniach bez jazdy. Oczywiście, auto nie różni się bardzo, ale to zawsze okres bez testów. Chcę przejechać więcej rajdów. W Polsce jest impreza tuż przed Rajdem Polski na podobnych drogach, będziemy chcieli też pojechać coś przed rajdem Niemiec, ale trudno jest coś znaleźć” – mówi Robert Kubica.

Daniel Ricciardo zwycięża w GP Monako, odnosząc 7. zwycięstwo w karierze.

Najnowsze wpisy