ROKiT nie 3 a 5 lat z Williamsem! Haas odpowiada w sprawie Rich Energy

Bardzo dobrymi wiadomościami podzielił się Williams na swojej stronie internetowej. ROKiT będzie sponsorem ekipy o 2 lata dłużej niż zapowiadała pierwotna umowa. Ekipa Haasa ogłosiła natomiast, że w świetle zapisów umowy Rich Energy nadal jest jej sponsorem.

„Decyzja pokazuje długoterminowe zobowiązanie pomiędzy dwiema stronami, będące stabilną podstawą do osiągania założonych celów strategicznych. Od początku trwającej od 6 miesięcy współpracy, obie strony korzystały z synergii pomiędzy nimi. ROKiT już teraz zauważył istotny wzrost rozpoznawalności w wielu obszarach oraz nowe możliwości współpracy” – czytamy w ogłoszeniu Williamsa.

„Jesteśmy zaszczyceni, że możemy ogłosić to przedłużenie. Jak powiedziałam w lutym, to naturalny partner dla nas, podzielający wartości innowacji, doskonałości inżynieryjnej i zaufania. ROKiT dołączył do zespołu w trudnym okresie, a przedłużenie umowy oznacza dla nas, że wierzą w naszą wizję i są zaangażowani w pomoc nam w jej realizacji. Osobiście bardzo podoba mi się praca zespołu ROKiT i nie mogę doczekać się jej kontynuacji” – powiedziała Claire Williams.

Prezes ROKiT, Jonathan Kendrick, powiedział: „Nasze relacje z Williamsem wspierają naszą pozycję jako światowego gracza na rynku telefonów mobilnych, w branży rozrywkowej i przemyśle alkoholowym. Mamy ekscytujące plany by wyprodukować ekskluzywny content ROKiT Williams Racing oraz silną dystrybucję produktów ABK i Bogarts. Jestem również zdeterminowany by pomóc zespołowi wrócić na podium, gdzie powinni być”.

Haas komentuje

Wiele godzin musieliśmy natomiast czekać na komentarz Haasa w sprawie wczorajszego Tweeta tytularnego sponsora ekipy, Rich Energy.

Dziś ukazało się oświadczenie, w którym zespół stwierdza, że Rich Energy w świetle prawa nadal pozostaje sponsorem zespołu.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 16 września

Urodził się Karl Kling (11 startów, 2 podia, 1 najszybsze okrążenie).

Alberto Ascari wygrywa swój drugi wyścig w F1. Po raz pierwszy na podium staje Felice Bonetto, a 5. i ostatni najszybszy czas okrążenia wykręca w F1 Giuseppe Farina.

Graham Hill triumfuje w GP Włoch.

Juan Pablo Montoya wygrywa swoje pierwsze GP w F1, triumfując w GP Włoch.

Robert Kubica zajmuje 9. miejsce w GP Belgii. Wyścig wygrywa Kimi Raikkonen, a drugie miejsce zajmuje Felipe Massa. To sprawia, że Ferrari zapewnia sobie tytuł mistrzowski w tym sezonie. 100. start w F1 zalicza Mark Webber, a 50. start ekipa Red Bulla.

Pojawia się pierwsze, nie robione z ukrycia zdjęcie Roberta Kubicy.

Lewis Hamilton wygrywa Grand Prix Singapuru. Pierwsze najszybsze okrążenie w wyścigu wykręca Kevin Magnussen (jednocześnie pierwsze dla Haasa), a 150. start w F1 zalicza Nico Hulkenberg.

Najnowsze wpisy