Zmienili ROKiT na ROBERT i się zaczęło

Tę historię opisywaliśmy Wam już w relacji live z wydarzeń w Barcelonie, ale teraz warto ją jeszcze raz przypomnieć, szczególnie, że Williams wrzucił interesujący filmik z niesamowitej przygody polskich kibiców podczas Grand Prix Hiszpanii.

Dwaj z wielu reprezentantów kibiców Roberta Kubicy w Barcelonie nieco przerobili koszulki Williamsa, zmieniając nazwę tytularnego sponsora – firmy ROKiT – na Robert, zachowując przy tym oryginalną kolorystykę. Zauważył to jeden z przedstawicieli firmy, który poprosił zespół prasowy Williamsa o odnalezienie tych kibiców i zaproszenie ich do padoku Formuły 1.

Williams zamieścił dziś filmik z poszukiwań tych kibiców oraz ich wizyty w padoku.

„Bardzo się cieszę, nie mogę wciąż w to uwierzyć. Zrobiłem tę koszulkę, by pokazać Robertowi, jak wiele znaczy dla swoich fanów” – powiedział jeden z kibiców. Mieli oni okazję nie tylko zwiedzić padok Formuły 1, ale również obejrzeć garaż Williamsa i dotknąć bolidu Roberta Kubicy. Warto zauważyć, że nie rozpadł się przy tym.

Poniżej zobaczycie nagranie z tej wizyty:

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum
Tego dnia w F1

1955 – Na torze Monza, testując nowy samochód Ferrari, zmarł Alberto Ascari, dwukrotny mistrz świata F1.
1958 – Stirling Moss odniósł swoje 8. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Holandii na Zandvoort.
1963 – Graham Hill wygrywa GP Monako, odnosząc 5. zwycięstwo w karierze.
1974 – GP Monako, odnosząc 5. zwycięstwo w karierze, wygrywa Ronnie Peterson
2001 – Zmarł Vittorio Brambilla, mający na swoim koncie 74 starty w F1 i po 1 zwycięstwie, pole position i najszybszym okrążeniu.
2002 – David Coulthard wygrywa po raz 12. w karierze, triumfując w Grand Prix Monako przed Michaelem Schumacherem i jego bratem Ralfem.
2013 – W Grand Prix Monako zwycięża Nico Rosberg przed Sebastianem Vettelem i Markiem Webberem.