Zmienili ROKiT na ROBERT i się zaczęło

Tę historię opisywaliśmy Wam już w relacji live z wydarzeń w Barcelonie, ale teraz warto ją jeszcze raz przypomnieć, szczególnie, że Williams wrzucił interesujący filmik z niesamowitej przygody polskich kibiców podczas Grand Prix Hiszpanii.

Dwaj z wielu reprezentantów kibiców Roberta Kubicy w Barcelonie nieco przerobili koszulki Williamsa, zmieniając nazwę tytularnego sponsora – firmy ROKiT – na Robert, zachowując przy tym oryginalną kolorystykę. Zauważył to jeden z przedstawicieli firmy, który poprosił zespół prasowy Williamsa o odnalezienie tych kibiców i zaproszenie ich do padoku Formuły 1.

Williams zamieścił dziś filmik z poszukiwań tych kibiców oraz ich wizyty w padoku.

„Bardzo się cieszę, nie mogę wciąż w to uwierzyć. Zrobiłem tę koszulkę, by pokazać Robertowi, jak wiele znaczy dla swoich fanów” – powiedział jeden z kibiców. Mieli oni okazję nie tylko zwiedzić padok Formuły 1, ale również obejrzeć garaż Williamsa i dotknąć bolidu Roberta Kubicy. Warto zauważyć, że nie rozpadł się przy tym.

Poniżej zobaczycie nagranie z tej wizyty:

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 17 sierpnia

Urodził się Jimmy Davies (5 GP, 1 podium).

Stirling Moss wygrywa po raz 5. w swojej karierze, triumfując w GP Pescary. Po raz pierwszy na podium staje Harry Schell.

GP Austrii pada łupem Carlosa Reutemanna. 33. i ostatnie podium zalicza Denny Hulme. Po raz 200. na podium w F1 staje Ford Cosworth jako dostawca silników.

20. zwycięstwo w F1 odnosi Alain Prost, wygrywając GP Austrii.

Rubens Barrichello wygrywa GP Węgier. 2. miejsce Michaela Schumachera oznacza, że Ferrari zapewnia sobie 12. tytuł mistrzowski w swojej obecności w F1. Na podium stanął po raz 20. w swojej karierze Ralf Schumacher.

Najnowsze wpisy