Zmienili ROKiT na ROBERT i się zaczęło

Tę historię opisywaliśmy Wam już w relacji live z wydarzeń w Barcelonie, ale teraz warto ją jeszcze raz przypomnieć, szczególnie, że Williams wrzucił interesujący filmik z niesamowitej przygody polskich kibiców podczas Grand Prix Hiszpanii.

Dwaj z wielu reprezentantów kibiców Roberta Kubicy w Barcelonie nieco przerobili koszulki Williamsa, zmieniając nazwę tytularnego sponsora – firmy ROKiT – na Robert, zachowując przy tym oryginalną kolorystykę. Zauważył to jeden z przedstawicieli firmy, który poprosił zespół prasowy Williamsa o odnalezienie tych kibiców i zaproszenie ich do padoku Formuły 1.

Williams zamieścił dziś filmik z poszukiwań tych kibiców oraz ich wizyty w padoku.

„Bardzo się cieszę, nie mogę wciąż w to uwierzyć. Zrobiłem tę koszulkę, by pokazać Robertowi, jak wiele znaczy dla swoich fanów” – powiedział jeden z kibiców. Mieli oni okazję nie tylko zwiedzić padok Formuły 1, ale również obejrzeć garaż Williamsa i dotknąć bolidu Roberta Kubicy. Warto zauważyć, że nie rozpadł się przy tym.

Poniżej zobaczycie nagranie z tej wizyty:

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 13 października

Zmarł Fred Agabashian (8 startów, 1 pole position).

Damon Hill wygrywa GP Japonii i zapewnia sobie jedyne mistrzostwo świata. Tym samym po raz pierwszy w historii F1 mistrzami świata zostali ojciec i syn. Powtórzy się to w 2016 roku z Nico Rosbergiem. Było to jego 21. zwycięstwo i 40. podium oraz 95. triumf Williamsa. Po raz ostatni w F1 pojechał zespół Ligier.

Michael Schumacher wygrywa GP Japonii, startując po raz 50. w karierze z pole position. Po raz 50. w F1 startuje Nick Heidfeld, a po raz 100. Ralf Schumacher. Swoją przygodę z F1 kończy po tym wyścigu Eddie Irvine.

Sebastian Vettel wygrywa GP Japonii.

„To frustrujące, że zespół próbuje iść w kierunku, który może być dla niego znacznie gorszy niż zatrzymanie obu kierowców” – mówi Felipe Massa.

Najnowsze wpisy