WSeries

Eleven Sports z prawami do transmisji W Series!

Czy obejrzymy wyścigi W Series w Polsce? Pierwsza runda serii rozpoczyna się już jutro, jednak nadal nie mamy pewnych wieści co do transmisji w naszym kraju. Wygląda jednak na to, że same prawa posiada nadawca Formuły 1, Eleven Sports.

Pierwotnie zapowiadano, że wyścigi W Series mają być transmitowane na YouTube za darmo. Zainteresowanie serią jednak wzrosło, a prawa do brytyjskiej transmisji wykupił Channel 4, który zatrudnił przy niej m.in. Teda Kravitza i Davida Coultharda.

W Series podało, że informacje w sprawie kolejnych krajów będą podawane w tym tygodniu. Nadal jednak nie doczekaliśmy się oficjalnych wieści. Nie zawiedli jednak kibice. Jeden z nich zapytał o prawa do transmisji i okazało się, że ma je Eleven Sports.

W ramówce Eleven Sports na najbliższy weekend nie ma jeszcze uwzględnionych transmisji z tej serii.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 17 sierpnia

Urodził się Jimmy Davies (5 GP, 1 podium).

Stirling Moss wygrywa po raz 5. w swojej karierze, triumfując w GP Pescary. Po raz pierwszy na podium staje Harry Schell.

GP Austrii pada łupem Carlosa Reutemanna. 33. i ostatnie podium zalicza Denny Hulme. Po raz 200. na podium w F1 staje Ford Cosworth jako dostawca silników.

20. zwycięstwo w F1 odnosi Alain Prost, wygrywając GP Austrii.

Rubens Barrichello wygrywa GP Węgier. 2. miejsce Michaela Schumachera oznacza, że Ferrari zapewnia sobie 12. tytuł mistrzowski w swojej obecności w F1. Na podium stanął po raz 20. w swojej karierze Ralf Schumacher.

Archiwum