WSeries

Eleven Sports z prawami do transmisji W Series!

Czy obejrzymy wyścigi W Series w Polsce? Pierwsza runda serii rozpoczyna się już jutro, jednak nadal nie mamy pewnych wieści co do transmisji w naszym kraju. Wygląda jednak na to, że same prawa posiada nadawca Formuły 1, Eleven Sports.

Pierwotnie zapowiadano, że wyścigi W Series mają być transmitowane na YouTube za darmo. Zainteresowanie serią jednak wzrosło, a prawa do brytyjskiej transmisji wykupił Channel 4, który zatrudnił przy niej m.in. Teda Kravitza i Davida Coultharda.

W Series podało, że informacje w sprawie kolejnych krajów będą podawane w tym tygodniu. Nadal jednak nie doczekaliśmy się oficjalnych wieści. Nie zawiedli jednak kibice. Jeden z nich zapytał o prawa do transmisji i okazało się, że ma je Eleven Sports.

W ramówce Eleven Sports na najbliższy weekend nie ma jeszcze uwzględnionych transmisji z tej serii.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 7 grudnia

Urodził się John Love (9 startów, 1 podium).

Urodził się Robert Kubica (97 startów, 1 zwycięstwo, 1 pole position, 12 podiów).

Węgierski motorsport pisze, że Robert Kubica „podpisał dziś prawdopodobnie kontrakt z Williamsem na starty w 2018 roku”. Roberto Chinchero pisze natomiast, że Robert Kubica nadal jest faworytem do fotela w Williamsie, a decyzja ma zostać podjęta w ciągu tygodnia. „To nie są łatwe dni dla Williamsa. […] Każdy z kierowców, który nie ma miejsca rozgrywa swoje karty by zasiąść za kółkiem na starcie sezonu w marcu w Melbourne. Kandydatura Roberta Kubicy nadal jest ważna i nadal jest on faworytem z technicznego punktu widzenia. Test w Abu Zabi potwierdził, że Polak jest w stanie jeździć autami F1 nowej generacji. Długie przejazdy satysfakcjonowały zespół, podczas gdy tempo kwalifikacyjne nie dorównało zamierzonym celom” – pisze Włoch.

Archiwum