WSeries

Eleven Sports z prawami do transmisji W Series!

Czy obejrzymy wyścigi W Series w Polsce? Pierwsza runda serii rozpoczyna się już jutro, jednak nadal nie mamy pewnych wieści co do transmisji w naszym kraju. Wygląda jednak na to, że same prawa posiada nadawca Formuły 1, Eleven Sports.

Pierwotnie zapowiadano, że wyścigi W Series mają być transmitowane na YouTube za darmo. Zainteresowanie serią jednak wzrosło, a prawa do brytyjskiej transmisji wykupił Channel 4, który zatrudnił przy niej m.in. Teda Kravitza i Davida Coultharda.

W Series podało, że informacje w sprawie kolejnych krajów będą podawane w tym tygodniu. Nadal jednak nie doczekaliśmy się oficjalnych wieści. Nie zawiedli jednak kibice. Jeden z nich zapytał o prawa do transmisji i okazało się, że ma je Eleven Sports.

W ramówce Eleven Sports na najbliższy weekend nie ma jeszcze uwzględnionych transmisji z tej serii.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 10 sierpnia

Urodził się Carlos Menditeguy (10 startów, 1 podium).

Jacques Laffite wygrywa GP Niemiec. Po raz 6. i ostatni z pole position startuje Alan Jones.

Pierwsze w historii Grand Prix Węgier wygrywa Nelson Piquet. Po raz 100. w F1 startuje Alain Prost. 70. podium w F1 zdobywa Renault.

Jacques Villeneuve triumfuje w GP Węgier. Drugie miejsce Damona Hilla to ostatnie podium zespołu Arrows w karierze i drugie i ostatnie podium Yamahy.

Archiwum