F1 TV Pro RK

Idealny moment na zakup F1 TV Pro

Ci, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup subskrypcji F1 TV Pro, teraz mają ku temu świetną okazję bowiem dzięki jednej, miesięcznej subskrypcji za €7,99, obejrzeć można aż trzy wyścigi Formuły 1, w tym Grand Prix Monako.

Grand Prix Azerbejdżanu zostanie rozegrane pomiędzy 26 a 28 kwietnia. Dwa tygodnie później będziemy świadkami Grand Prix Hiszpanii, a za miesiąc pomiędzy 23 a 26 maja odbędzie się Grand Prix Monako. Wystarczy zatem zamówić F1 TV Pro w sobotę i cieszyć się jazdą z Robertem Kubicą przez 3 wyścigi.

F1 TV Pro to nie tylko wyścigi na żywo. Poniżej dokładny opis korzyści, jakie daje ta usługa.

F1 TV Pro to dostęp do transmisji w kilku językach (angielski ze Sky Sports). Jest to ten sam obraz, który możemy oglądać w Eleven Sports. Transmisje obejmują nie tylko wszystkie sesje F1, ale również wyścigi F2 i F3.

Gratką dla kibiców są z pewnością onboardy poszczególnych kierowców na żywo. Wystarczy wybrać tego, z którym „chcemy jechać” i możemy śledzić, co dzieje się w jego kokpicie i nie tylko bowiem dostępne są też rozmowy z inżynierem.

Oczywiście wszystko można oglądać z odtworzenia, podobnie jak obszerne podsumowania wyścigów F1 aż od 1981 roku! To niesamowita kopalnia wiedzy i emocji dla tych, którzy chcą powiększyć swoją wiedzę o Formule 1. Niektóre rundy możemy również obejrzeć w całości.

1985

Dostępne są również filmy dokumentalne. Generalnie – można się zatracić.

Live timing

 

Dużą zaletą, o której mało się mówi przy okazji F1 TV Pro jest dostęp do pełnego live timingu Formuły 1. Otrzymujemy w nim nie tylko czasy sektorów, ale również mapę z pozycjami kierowców, prędkości, wykresy performance i wiele innych opcji, nie dostępnych nigdzie indziej.

Warto też dodać, że niestety nigdzie indziej nie można znaleźć działającego live timingu.

Działanie

 

Trzeba przyznać, że w porównaniu z ubiegłym rokiem, F1 TV Pro działa zdecydowanie lepiej. W Bahrajnie dostępne były onboardy już wszystkich kierowców i działały prawie bezbłędnie.

Problemy jednak są – z komunikatami radiowymi niektórych kierowców, w tym Roberta Kubicy. Wychwycić można z nich pojedyncze słowa niestety. F1 TV Pro jest świadome tego problemu i po Grand Prix Bahrajnu zakomunikowało zajęcie się sprawą. Zarządzający aplikacją mają nadzieję, że uda się to rozwiązać do Grand Prix Chin.

Co do opóźnienia transmisji, to jeżeli oglądacie Formułę 1 z „Internetu” to jest ono praktycznie takie samo jak transmisji online i wynosi około 40 sekund do realnego czasu. Można zatem śledzić na dwóch ekranach dokładnie te same wydarzenia.

Niestety, nie da się oglądać F1 TV Pro na kilku urządzeniach jednocześnie, ale jest możliwe włączenie live timingu oraz transmisji na różnych.

Koszt i zakup

 

Biorąc pod uwagę to, ile oferuje F1 TV Pro, cena, nawet bez żadnej promocji, jest bardzo niewielka, szczególnie na to, ile otrzymujemy w zamian. Jest to bowiem około 35 zł miesięcznie lub 280 zł za rok. To mniej niż sławetne WRC+, które nadal ma problemy z działaniem.

Aby zakupić F1 TV Pro, wystarczy kliknąć TUTAJ, wybrać rodzaj subskrypcji (roczna/miesięczna) i uzupełnić dane. Aby wszystko zadziałało, warto upewnić się, że wasza karta, którą trzeba podać przy rejestracji, umożliwia płatności zagraniczne.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 10 sierpnia

Urodził się Carlos Menditeguy (10 startów, 1 podium).

Jacques Laffite wygrywa GP Niemiec. Po raz 6. i ostatni z pole position startuje Alan Jones.

Pierwsze w historii Grand Prix Węgier wygrywa Nelson Piquet. Po raz 100. w F1 startuje Alain Prost. 70. podium w F1 zdobywa Renault.

Jacques Villeneuve triumfuje w GP Węgier. Drugie miejsce Damona Hilla to ostatnie podium zespołu Arrows w karierze i drugie i ostatnie podium Yamahy.

Najnowsze wpisy