„Nowy sezon, nowi kierowcy, nowy Williams”

Williams F1 filmowa zapowiedź sezonu

Williams zaprezentował efekty swojego dnia filmowego, publikując 90-sekundową zapowiedź sezonu. Jest ona nazwana „Nowy sezon, nowi kierowcy, nowy Williams”. Trzeba przyznać, że całość została dobrze zmontowana, a podkład stanowi wypowiedź Franka Williamsa, która nadaje filmowi charakteru. Obejrzyjcie go poniżej.

Williams pierwotnie planował swój dzień filmowy na sobotę, 16 lutego, jednak z powodu opóźnień w pracach nad bolidem, nakręcenie scen na torze w Barcelonie było możliwe dopiero tydzień później.

Dziś rano natomiast w Holmer Green w Wielkiej Brytanii na jednej ze stacji benzynowych urządzona została akcja marketingowa z udziałem Williamsa i Sky Sports F1. Brał w niej udział Karun Chandhok. Czekamy na efekty.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.