KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

blank

Pierwsze testy w Barcelonie w całości na żywo również w Polsce! [Aktualizacja]

Testy f1 tv pro relacje

Dobra wiadomość dla polskich kibiców – testy w Barcelonie będzie można obejrzeć w całości w F1 TV Pro – po wykupieniu subskrypcji. I to w całości, w przeciwieństwie do relacji w Sky Sports, które będzie pokazywało tylko popołudniowe sesje dni testowych. 

Wprowadzone w ubiegłym roku F1 TV Pro oferuje bardzo dużo korzyści dla kibiców Formuły 1, choć trzeba przyznać, że było sporo problemów z działaniem tego narzędzia, przede wszystkim jeżeli chodzi o onboardy. Więcej o F1 TV Pro przeczytacie TUTAJ.

Teraz zostało ogłoszone, że pierwsza tura przedsezonowych testów w Barcelonie (18 lutego – 21 lutego) będzie nadawana na żywo właśnie w F1 TV Pro. Po ośmiogodzinnej relacji opublikowane zostanie godzinne podsumowanie dnia testowego.

Dotyczyć będzie to tylko pierwszej tury testów. Z informacji zawartych na oficjalnej stronie F1 wynika, że podczas drugiej tury testów (26 lutego – 1 marca) dostępne będą jedynie godzinne podsumowania.

Dobra wiadomość jest taka, że wykupując dostęp do F1 TV Pro (8 euro na 30 dni, a zatem około 34 zł), będziemy mieli już dostęp do pierwszego wyścigu sezonu, Grand Prix Australii.

Oczywiście na miejscu będzie również ekipa Eleven Sports, która będzie nadawała swoje podsumowania zmagań.

Transmisje w Polsce

Formuła 1 w sezonie 2019 w Polsce będzie nadawana na pewno na antenie Eleven Sports. Nie ma żadnych informacji, aby transmisje pojawiły się na innych kanałach. O tym, gdzie oglądać i zamawiać Eleven Sports, przeczytajcie TUTAJ.

Aktualizacja

„Naprawdę doceniam Roberta. Ma bezgraniczny talent, wykraczający poza możliwości większości innych kierowców. Teraz musi jedynie znaleźć drogi by implementować swój niesamowity talent. Jego fizyczne możliwości mają limity, tak jak moje, które nie pozwalają mu na wszystko. Ludzie nazywają to niepełnosprawnością, ale to bardzo relatywne określenie. Ludzie rodzą się, by dokonywać rzeczy wielkich” – mówi Alex Zanardi o Robercie Kubicy dla speedweek.com.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

GP Monako

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

24h Le Mans

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Piątek, 24 maja
godz. 13:30 – FP1
godz. 17:00 – FP2

Sobota, 25 maja
godz. 12:30 – FP3
godz. 16:00 –  Kwalifikacje

Niedziela, 26 maja
godz. 15:00 – Wyścig

Popularne tagi

Archiwum