Williams zaprezentował FW43 [Aktualizacja]

Do walki o najładniejsze malowanie na sezon 2020 dołączył zespół Williamsa. Ekipa z Grove przedstawiła interesujące, biało – czerwono – niebieskie malowanie.

Na bolidzie bardzo dobrze widoczne są logotypy ROKiT oraz marek należących do tej firmy. Nie wiemy, co będzie z tyłu tylnego skrzydła.

Co więcej, jeszcze dziś Williams przeprowadzi shakedown bolidu, sprawdzając działanie podstawowych systemów (materiały z tych jazd zostaną dodane do tego wpisu później). W ubiegłym roku byli w stanie dostarczyć auto dopiero na trzeci dzień testów.

Aktualizacja

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 6 kwietnia

Giancarlo Fisichella odnosi 1. zwycięstwo w F1, triumfując w GP Brazylii. Było to jego 10. podium w karierze. Zespół Jordan wystartował w F1 po raz 200.

Felipe Massa triumfuje w GP Bahrajnu, odnosząc 6. zwycięstwo w karierze. Po raz jedyny z pole position ruszał Robert Kubica, który zajął 3. miejsce. Po raz 50. na podium stanął Kimi Raikkonen. Drugie i ostatnie najszybsze okrążenie wyścigu w swojej karierze wykręcił Heikki Kovalainen.

Lewis Hamilton odnosi 24. zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Bahrajnu. Po raz 150. w F1 startował Nico Rosberg, a po raz 250. Jenson Button.

Najnowsze wpisy