KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 100 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

jpeg-optimizer_logo-powrot-roberta

MENU:

Bilety na Grand Prix Włoch F1 2019 (6-8 września)

Planujecie wyjazd na Grand Prix Włoch? Ten post jest dla Was!

Bilety

Oto cztery sprawdzone i zaufane strony internetowe, na których kupicie bilety na wyścigi Formuły 1.

 

Monza to legendarny tor, jeden z najbardziej zasłużonych w Formule 1. Wyścigi na nim odbywają się od 1921, a gdy w 1950 roku powstała F1, tylko raz zdarzyło się (w 1980 roku) by grand Prix Włoch nie odbywała się własnie na tym obiekcie.

Liczy on sobie 5793 metrów i jedzie się po nim zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Najdłuższa prosta, będąca prostą startową, liczy sobie 1120 metrów. Kierowcy rozwijali na tym torze 320 km/h, a średnia prędkość okrążenia to aż 240 km/h. Oficjalnym rekordzistą toru jest Rubens Barichello, który w swoim Ferrari pojechał tu w 2004 roku w wyścigu w czasie 1:21.046.

Tor wymaga małej siły docisku i średniego chłodzenia. Kierowcy jadą z gazem w podłodze przez aż 83% okrążenia, zużywając 1,89 kg paliwa na okrążenie.

2 thoughts on “Bilety na Grand Prix Włoch F1 2019 (6-8 września)”

  1. Cześć, mam już bilety na samolot Gdańsk-Bergamo, Bergamo-Gdańsk. Zamierzam sobie zorganizować z rodziną przy okazji małą wycieczkę w dniach 5-10 września. Czy na miejscu planowane będzie spotkanie blogowiczów/ Kubicofanów/ ekipy sektorówki itp?
    Z chęcią bym się ugadał z zajawkowiczami na wspólne Kubicowanie i zapoznanie osób o podobnych zainteresowaniach, niestety wśród mojego otoczenia takich brak :).

  2. Dodam, że na dzień dzisiejszy przelot Ryanairem w obie strony z Gdańska to grosze bo tylko 250 zeta.

Comments are closed.

Bądź na bieżąco
Archiwum
Popularne tagi