Jak ocenicie kierowców po GP Kanady? Kto zasłużył na plusa, a kto na minusa? Jak ciekawy był to wyścig? Zapraszam do głosowania!
Wyniki ankiet zostaną przedstawione w środę lub czwartek. Po kliknięciu w daną opcję, swojego głosu nie da się cofnąć. Głosów nie trzeba później zatwierdzać. Liczy się pierwszy głos z danego IP.
Plus czy minus?
Oceniamy całe Grand Prix, nie tylko wyścig. Jeżeli uważacie, że nie da się ich ocenić, wybierzcie opcję “neutralnie”.
Kimi Antonelli
Lewis Hamilton
Max Verstappen
Charles Leclerc
Isack Hadjar
Franco Colapinto
Liam Lawson
Pierre Gasly
Carlos Sainz
Oliver Bearman
Oscar Piastri
Nico Hulkenberg
Gabriel Bortoleto
Esteban Ocon
Lance Stroll
Valtteri Bottas
Sergio Perez
Lando Norris
George Russell
Fernando Alonso
Alexander Albon
Arvid Lindblad
Plus czy minus po GP Kanady?
Dziękuję za głosowanie!
Share your Results:
GP Kanady – ciekawe?
Czy to był ciekawy wyścig? Kto był jego bohaterem? Który moment był najlepszy?
Jak oceniasz atrakcyjność wyścigu w skali 1-10?
1- fatalnie, gorzej być nie mogło 10- rewelacja, lepiej być nie mogło
Kto był według Ciebie bohaterem rywalizacji?
Który moment wyścigu był dla Ciebie najciekawszy?
Jak oceniasz GP Kanady?
Dziękuję za głosowanie!
Share your Results:
fot. Sauber


