Jak ocenicie kierowców po GP Włoch? Kto zasłużył na plusa, a kto na minusa? Jak ciekawy był to wyścig? Zapraszam do głosowania!
Wyniki ankiet zostaną przedstawione w środę lub czwartek. Po kliknięciu w daną opcję, swojego głosu nie da się cofnąć. Głosów nie trzeba później zatwierdzać. Liczy się pierwszy głos z danego IP.
Plus czy minus?
Oceniamy całe Grand Prix, nie tylko wyścig. Jeżeli uważacie, że nie da się ich ocenić, wybierzcie opcję “neutralnie”.
Max Verstappen
Lando Norris
Oscar Piastri
Charles Leclerc
George Russell
Lewis Hamilton
Alexander Albon
Gabriel Bortoleto
Kimi Antonelli
Isack Hadjar
Carlos Sainz
Oliver Bearman
Yuki Tsunoda
Liam Lawson
Esteban Ocon
Pierre Gasly
Franco Colapinto
Lance Stroll
Fernando Alonso
Nico Hulkenberg
Plus czy minus po GP Włoch?
Dziękuję za głosowanie!
Share your Results:
GP Włoch – ciekawe?
Czy to był ciekawy wyścig? Kto był jego bohaterem? Który moment był najlepszy?
Jak oceniasz atrakcyjność wyścigu w skali 1-10?
1- fatalnie, gorzej być nie mogło 10- rewelacja, lepiej być nie mogło
Kto był według Ciebie bohaterem rywalizacji?
Który moment wyścigu był dla Ciebie najciekawszy?
Jak oceniasz GP Włoch?
Dziękuję za głosowanie!
Share your Results:
fot. Red Bull Content Pool


