Jak ocenicie kierowców po GP Holandii? Kto zasłużył na plusa, a kto na minusa? Jak ciekawy był to wyścig? Zapraszam do głosowania!
Wyniki ankiet zostaną przedstawione w środę lub czwartek. Po kliknięciu w daną opcję, swojego głosu nie da się cofnąć. Głosów nie trzeba później zatwierdzać. Liczy się pierwszy głos z danego IP.
Plus czy minus?
Oceniamy całe Grand Prix, nie tylko wyścig. Jeżeli uważacie, że nie da się ich ocenić, wybierzcie opcję “neutralnie”.
Oscar Piastri
Max Verstappen
Isack Hadjar
George Russell
Alexander Albon
Oliver Bearman
Lance Stroll
Fernando Alonso
Yuki Tsunoda
Esteban Ocon
Franco Colapinto
Liam Lawson
Carlos Sainz
Nico Hulkenberg
Gabriel Bortoleto
Kimi Antonelli
Pierre Gasly
Lando Norris
Charles Leclerc
Lewis Hamilton
Plus czy minus po GP Holandii?
Dziękuję za głosowanie!
Share your Results:
GP Holandii – ciekawe?
Czy to był ciekawy wyścig? Kto był jego bohaterem? Który moment był najlepszy?
Jak oceniasz atrakcyjność wyścigu w skali 1-10?
1- fatalnie, gorzej być nie mogło 10- rewelacja, lepiej być nie mogło
Kto był według Ciebie bohaterem rywalizacji?
Który moment wyścigu był dla Ciebie najciekawszy?
Jak oceniasz GP Holandii?
Dziękuję za głosowanie!
Share your Results:
fot. Red Bull Content Pool


