KONTAKT     Zwrot 100 zł za OC!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP   Kup Eleven Sports

jpeg-optimizer_logo-powrot-roberta

MENU:

tv pilot screen (2)

Gdzie obejrzeć GP Japonii Formuły 1 2025? Program TV



Przed nami trzeci weekend wyścigowy Formuły 1 w sezonie 2025. Gdzie będzie można obejrzeć sesje Grand Prix Japonii?

Grand Prix Japonii będzie trzecim weekendem wyścigowym sezonu 2025. Harmonogram Grand Prix Japonii nie jest łaskawy dla polskich kibiców i trzeba będzie zarywać nocki by obejrzeć wszystkie sesje. Ale raczej będzie warto. W Japonii pojadą sesje towarzyszące, ale bez F1 Academy, F2 czy F3.

Wszystkie sesje wszystkich serii zostaną pokazane w Eleven Sports 1.

Oto pełna rozpiska transmisji:

Piątek, 4 kwietnia:
godz. 4:25 – 1. trening F1: Eleven Sports 1 (studio od 4:10) – na żywo
godz. 7:00 – 2. trening F1: Eleven Sports 1 (studio od 7:40) – na żywo
godz. 9:40 – 1. trening F1: Eleven sports 1 – powtórka
godz. 11:00 – 2. trening F1: Eleven Sports 1 – powrórka
godz. 17:40 – 1. trening F1: Eleven sports 1 – powtórka
godz. 19:00 – 2. trening F1: Eleven Sports 1 – powrórka

 

Sobota, 5 kwietnia:
godz. 4:25 – 3. trening F1: Eleven Sports 1 – na żywo
godz. 7:55 – Kwalifikacje F1: Eleven Sports 1 (studio od 7:15) – na żywo
godz. 10:05 – 3. trening F1: Eleven Sports 1 – powtórka
godz. 13:30 – Kwalifikacje F1: Eleven Sports 1 – powtórka

Niedziela, 6 kwietnia:
godz. 4:55 – Parada kierowców F1: Eleven Sports 1 – na żywo
godz. 6:50 – Wyścig F1: Super Polsat – na żywo
godz. 6:55 – Wyścig F1: Eleven Sports (studio od 6:00) – na żywo

F1 TV Pro

 

Oczywiście przypominam, że F1, F2, F3 i Porsche Supercup będą pokazywane na żywo w F1 TV Pro. Pełny opis tej usługi i wszystkie najważniejsze informacje przed sezonem 2025 znajdziecie tutaj.



Podziel się wpisem:

Najnowsze wpisy na blogu:

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

GP Miami

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

6h Spa

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Piątek, 2 maja:
godz. 18:30 – Trening
godz. 22:30 – Kwalifikacje do Sprintu

Sobota, 3 maja:
godz. 18:00 – Sprint
godz. 22:00 – Kwalifikacje

Niedziela, 4 maja:
godz. 22:00 – Wyścig

Popularne tagi

Archiwum