KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Patroni (dołącz tutaj!):
Mariusz Kupczyński, Tomasz Bartoszek, Adam Gach, Izabela Ch, Maciej Wiśniak, Przemyslaw Lowkiewicz, Maciej Dziubiński, Piotr Bijakowski, Lukas Hewner, Stalowy Jaro, RkamilC, Grzejnik, Mateusz Pabiańczyk, Tomasz Jakubiec, Tomasz Ignaczak, Marcin Starczewski, Jędrzej Otręba, Piotr czyli Czopas Dziewulski, Wojtek Zwolak, Robert Piórkowski, Sławek Kret, Rafal Lesny, Pawel Licznerski, Maciek Kowalczyk, Ilona Bykowska, Ba Ru, Tomasz Waszkiewicz, Maciej Stankiewicz, Grzegorz Pliś, szymon034, Marcin Rentflejsz, Marcin Bogutyn, Norbert Sz, Szczepan Jędrusik, Adrian Karwan, Maks Szmytkowski
Wsparli w ostatnich 7 dniach: Wesprzyj tutaj!
piobob, tomek_z_lasu, Tomek81, krzysiek, ThrudCK, DeaconFrost, Kardynał, Dastan, Piotrek

Harmonogramy

blank
Kucharczyk Silverstone

Harmonogramy startów Kucharczyka na Spa i Wiśnickiego w Barcelonie

 

Najbliższy weekend to nie tylko Formuła 1, ale również występy naszych juniorów w prestiżowych seriach. Kiedy i jak śledzić ich występy?

Czwarta runda

 

Piotr Wiśnicki z ekipy PHM Racing przystąpi w ten weekend w Barcelonie do czwartej rundy GB3 Championship. Polak zajmuje 28. miejsce w klasyfikacji generalnej serii i nie zbliżył się jeszcze do punktów. Liczymy że w Barcelonie będzie lepiej, choć forma jego ekipy nie ułatwia sprawy.

Sesje będzie można oglądać w F1 TV Pro oraz Viaplay.

Trzecia runda

 

Tymek Kucharczyk prezentował świetne tempo w dotychczasowych rundach brytyjskiej GB3 Championship, jednak brakowało „szczęścia”. Trzecia runda serii odbędzie się na torze Spa i będzie to wyjątkowy weekend.

Tymek Kucharczyk, występujący w barwach Douglas Motorsport, zna ten obiekt i liczymy na jego świetne wyniki. Sesje będzie można oglądać na YouTube.

 

Poniżej znajdziecie łączony harmonogram obu tych serii w ten weekend:

Piątek, 2 czerwca
godz. 09:00 – 09:45 – Pierwszy trening GB3 Championship (Tymek Kucharczyk)
godz. 09:55 – 10:40 – Trening F3 (Piotr Wiśnicki)
godz. 11:37 – 12:22 – Drugi trening GB3 Championship (Tymek Kucharczyk)
godz. 14:42 – 15:27 – Trzeci trening GB3 Championship (Tymek Kucharczyk)
godz. 15:00 – 15:30 – Kwalifikacje F3 (Piotr Wiśnicki)
godz. 18:35 – 19:00 – Kwalifikacje GB3 Championship (Tymek Kucharczyk)

Sobota, 3 czerwca
godz. 10:30 – 11:15 – Pierwszy wyścig F3 (Piotr Wiśnicki)
godz. 11:56 – 12:16 – Pierwszy wyścig GB3 Championship (Tymek Kucharczyk)
godz. 17:37 – 17:57 – Drugi wyścig GB3 Championship (Tymek Kucharczyk)

Niedziela, 4 czerwca
godz. 09:55 – 10:45 – Drugi wyścig F3 (Piotr Wiśnicki)
godz. 11:53 – 12:18 – Trzeci wyścig GB3 Championship (Tymek Kucharczyk)

 

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

GP Kanady

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Piątek, 7 czerwca
godz. 19:30 – FP1
godz. 23:00 – FP2

Sobota, 8 czerwca
godz. 18:30 – FP3
godz. 22:00 –  Kwalifikacje

Niedziela, 9 czerwca
godz. 20:00 – Wyścig

Najbliższy start Kubicy

24h Le Mans

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi