KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Clipboard with Leasing Concept. 3d.

Leasing w PKO BP – sprawdź korzystne warunki finansowania

Leasing to obok wynajmu i pożyczki najczęściej wybierana metoda finansowania samochodów. A leasing PKO BP to gwarancja otrzymania samochodu z pewnego źródła, który ma wsparcie serwisowe profesjonalistów przez cały okres leasingowania. Po zakończeniu umowy nie ma obowiązku wykupu auta – można je zwrócić lub wymienić na inne. W artykule wyjaśniamy, jakie są warunki finansowania leasingu w PKO BP i odpowiadamy, dlaczego warto zdecydować się na ofertę największego banku w Polsce.

Jak działa leasing?

 

Leasingiem jest nazywana usługa finansowa, oferowana przez banki lub powiązane z nimi podmioty, której mechanizm działania jest prosty – bank pożycza przedmiot firmie lub osobie prywatnej, oczekując w zamian płatności comiesięcznych rat leasingowych.

Leasingowanie PKO BP działa w ten sposób, że wybiera się auto (lub wiele aut) spośród bogatej oferty. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy leasingowej, po czym otrzymuje się kluczyki do samochodu. Proces wygląda dość podobnie jak w przypadku zakupu samochodu za gotówkę. Podstawowa różnica polega na tym, że w leasingu nie trzeba od razu dysponować dużą kwotą, ponieważ płatność za przedmiot leasingu będzie realizowana poprzez comiesięczne spłaty rat leasingowych.

Samochód pozostaje do pełnej dyspozycji leasingobiorcy przez cały okres leasingu, choć formalnie jest własnością instytucji finansowej. Gdy umowa leasingowa w PKO BP dobiegnie końca można wybrać jedną z następujących opcji:

  • Wykupić pojazd na własność (jest to prawo konsumenta, a nie obowiązek, wobec tego można, ale nie trzeba wykupywać samochodu);
  • Oddać auto i podpisać umowę na kolejne.

Kto może podpisać umowę leasingową w PKO BP?

 

Oferta leasingu banku PKO BP zakłada, że umowa leasingu może być podpisana zarówno pomiędzy osobami fizycznymi a bankiem, jak i bankiem a przedsiębiorstwem. Dla firmy leasing jest korzystny z punktu widzenia podatkowego, zaś dla osób fizycznych stanowi alternatywę pożyczki czy kredytu.

 

Dlaczego warto wybrać leasing w PKO BP?

 

Decydując się na leasing samochodu warto skorzystać z usług sprawdzonego banku, który jest na rynku od wielu lat i cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. Takim bankiem bez wątpienia jest PKO BP. Dlaczego warto?

 

Po pierwsze dlatego, że otrzymuje się sprawdzone auto, którego obsługa pozostaje w rękach specjalistów. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym leasingodawcą są z góry określone koszty, które poniesiesz na eksploatację.

 

Leasing PKO BP to także możliwość wyboru pomiędzy:

  • Samochodem dla przedsiębiorców albo autem na prywatny użytek (leasing konsumencki);
  • Wariantem pakietu serwisowego: standardowym (Basic) lub podwyższonym (Comfort);
  • Dziesiątkami różnych modeli samochodów, w zależności od preferowanej kwoty miesięcznej raty;
  • Zakończeniem leasingu – wykup lub wybór kolejnego auta.

Dziś nikogo nie trzeba przekonywać, że warto dbać o finanse firmowe i osobiste, dlatego też kolejną zaletą leasingowania w PKO BP jest korzystna cena.

 

Warunki finansowania leasingu w PKO BP

 

Leasing w PKO BP to nie tylko korzystna na tle konkurencji oferta, ale także duża elastyczność w zakresie ustalania wysokości raty. To klient decyduje, jaki koszt będzie ponosił każdego miesiąca trwania leasingu.

 

Czym można manewrować, aby obniżyć wysokość raty? Po pierwsze, deklarując wysokość opłaty wstępnej – ustalonej na poziomie od 0 do 40%. Jeśli jest opłacona jednorazowo tuż po podpisaniu umowy, zapłacimy niższe miesięczne raty. Można także zmieniać okres trwania umowy – im dłużej trwa, tym niższa jest pojedyncza rata do zapłaty. Kolejnym czynnikiem, który wpływa na wysokość comiesięcznego zobowiązania jest pakiet obsługi serwisowej – wariant Basic jest tańszy od opcji Comfort. Ponadto istotne jest określenie liczby kilometrów, które auto przejedzie w ciągu roku.

 

Co otrzymuje się w ramach leasingu?

W ramach leasingu w PKO BP otrzymuje się do dyspozycji samochód oraz pakiet serwisowy w dwóch opcjach do wyboru:

  • podstawowy (pakiet Basic),
  • rozszerzony (pakiet Comfort).

W pakiecie Basic możemy liczyć na wsparcie leasingodawcy, w postaci koordynacji likwidacji szkód oraz profesjonalne doradztwo dotyczące auta w okresie trwania leasingu.

Pakiet Comfort daje o wiele więcej – możliwość otrzymania samochodu zastępczego na czas naprawy auta, profesjonalną obsługę serwisową w wybranym limicie kilometrów, wymianę opon (2 razy do roku) i ich przechowywanie oraz koordynację likwidacji szkód.

 

Leasing w PKO BP – jakie auta są dostępne?

 

Zasadniczo, decydując się na leasing w banku PKO BP można wybierać spośród dziesiątek tysięcy aut. Samochody prezentowane w witrynie internetowej zostały sklasyfikowane według wysokości miesięcznej raty. Do wyboru mamy:

  • Samochody z ratą do 1000 zł miesięcznie;
  • Auta, których miesięczna rata leasingu mieści się w zakresie 1000 – 2000 zł;
  • Pojazdy z ratą wyższą niż 2000 zł miesięcznie.

Aby znaleźć auto dopasowane do swoich potrzeb, można skorzystać z wygodnej wyszukiwarki dostępnej na stronie, która dzięki opcji filtrowania zawęzi pole wyszukiwań. Więcej informacji o ofercie leasingowania dla firm i osób prywatnych, a także listę samochodów dostępnych w leasingu PKO BP można znaleźć w sekcji Leasing PKO BP

Artykuł sponsorowany

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Archiwum

Najbliższe Grand Prix F1

GP Japonii

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

4h Barcelony - ELMS

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Piątek, 5 kwietnia
godz. 04:30 FP1
godz. 08:00 FP2

Sobota, 6 kwietnia
godz. 04:30 FP3
godz. 08:00 –  Kwalifikacje

Niedziela, 7 kwietnia
godz. 07:00 – Wyścig

Popularne tagi