KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Patroni (dołącz tutaj!):
Mariusz Kupczyński, Tomasz Bartoszek, Adam Gach, Iza Ch, Maciej Wiśniak, Przemyslaw Lowkiewicz, Maciej Dziubiński, Piotr Bijakowski, Stalowy Jaro, Lukas Hewner, Grzejnik, Tsopni, Mateusz Pabiańczyk, Tomasz Jakubiec, Marcin Starczewski, Mikołaj Demkow, Jędrzej Otręba, Tomasz Ignaczak, Piotr czyli Czopas Dziewulski, Wojtek Zwolak, Robert Piórkowski, Ilona Bykowska, Ba Ru, Rafal Lesny, Maciek Kowalczyk, HITMAN 47, Mariusz Surlejewski, Maciej Stankiewicz, Grzegorz Pliś, RkamilC, Pawel Licznerski, Patrick Komorek, Kamil Kuczman, szymon034, Marcin Rentflejsz, Rysiek Łotocki, Adrian Karwan, Marcin Bogutyn, Maks Szmytkowski, Norbert Sz
Wsparli w ostatnich 7 dniach: Wesprzyj tutaj!
Esox33, archetype, Paw321p, Wilkor, Djdario, Tomek81, Siatek, ThrudCK, jacek79100, Piastun Piast, Mati, Zaszyfrowane, Rafał Przybylski, Maciej Kania, Kamil Tomczyk, Zynek, Marjusz, Łukasz Mikołajczyk, Piotr Naskrent
blank
large-2020 Italian Grand Prix - Thursday (5)

Ruszyła sprzedaż biletów na GP Włoch i GP Emilii-Romanii 2023Po Węgrzech i Austrii to trzeci najchętniej wybierany przez Polaków wyścig Formuły 1. Ruszyła sprzedaż biletów na Grand Prix Włoch oraz GP Emilii-Romanii.

GP Włoch

 

Rywalizacja na torze Monza odbędzie się tradycyjnie w pierwszy weekend września. Również tradycyjnie, bardzo szybko rozchodzą się bilety na to wydarzenie. Na oficjalnej stronie toru kupicie je tutaj, jednak ponownie, jest to dość zawiła procedura. Zakup przez oficjalną stronę F1 to natomiast zazwyczaj najdroższa opcja.

Na wielu stronach przy wybranych trybunach widnieje już informacja „sold out”, jednak są jeszcze wybrane opcje na cały weekend:

F1.com:
– Centrale – od €1590
– Laterale Destra B – od €870
– Esterna Prima Variante B – od €725

Motorsporttickets.com (+10% prowizji):
– General Admission – €113
– Prima Variante 8B – od €511
– Laterale Destra 26B – od €612
– Parabolica 22 – od €612
– Seconda Variante 9 – od €612
– Laterale Destra 26A – od €832

GP Ticketshop.com (+5% prowizji):
– 26C Laterale Destra C – €385 (niedziela)
– 22 Parabolica – €484 (niedziela)GP Emilii-Romanii

 

Rywalizacja na Imoli odbędzie się 21 maja. Bilety również wyprzedają się bardzo szybko. Na oficjalnej stronie toru kupicie je tutaj, jednak ponownie, jest to dość zawiła procedura – Zakup przez oficjalną stronę F1 to natomiast zazwyczaj najdroższa opcja.

Oto niektóre opcje na bilety 3-dniowe:

Motorsporttickets.com (+10% prowizji):
– General Admission – €92
– Start Finish 1 – €867
– Start Finish 3 – €867

F1.com
– Grandstad 3 – Starting grid – €1105
– General Admission – €115

Niektóre linki w tekście (Motorsporttickets oraz gpticketshop) to blogowe linki afiliacyjne. Kupując z nich nie ponosicie dodatkowych kosztów, a wspieracie rozwój strony.

fot. Alfa Romeo F1 TeamPodziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

Testy przedsezonowe

Dni
Godzin
Minut
Sekund

F1: 3 marca (Bahrajn)
WEC: 2 marca (Katar)
ELMS: 14 kwietnia (Barcelona)
F3: 2 marca (Bahrajn)

Najbliższy start Kubicy

8h Kataru WEC

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi