KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Patroni (dołącz tutaj!):
Mariusz Kupczyński, Tomasz Bartoszek, Adam Gach, Maciej Wiśniak, RkamilC, Przemyslaw Lowkiewicz, Maciej Dziubiński, Piotr Bijakowski, Lukas Hewner, Grzejnik, Stalowy Jaro, Mateusz Pabiańczyk, Tomasz Ignaczak, Tomasz Jakubiec, Marcin Starczewski, Jędrzej Otręba, Pawel Licznerski, Piotr czyli Czopas Dziewulski, Wojtek Zwolak, Robert Piórkowski, Sławek Kret, Rafal Lesny, Maciek Kowalczyk, Maciej Stankiewicz, Ilona Bykowska, Grzegorz Pliś, Marcin Bogutyn, Szczepan Jędrusik, szymon034, Marcin Rentflejsz, Maks Szmytkowski, Izabela Ch, Marcin Parzych, Mateusz Wanat, Paweł Kozłowski
Wsparli w ostatnich 7 dniach: Wesprzyj tutaj!
piobob, Esox33, Lightmanek, Gnusma, AG, LUK, Geronimo321, Ziutkaziut

Harmonogram

blank

Wyniki

ivbdjv

Konkurs wiedzy o F1 i Kubicy! Wygraj bilety na GP Włoch F1! [Aktualizacja – odpowiedzi i wyniki]Aż 13 biletów na Grand Prix Włoch Formuły 1 jest do wygrania w kolejnym blogowym konkursie! Ufundowane przez PKN Orlen wejściówki można zgarnąć wykazując się wiedzą i szybkością. Zapraszam do wspólnej zabawy!

Konkurs będzie składał się z trzech pytań dotyczących: Formuły 1, Roberta Kubicy i Orlen Teamu. Pytania ukażą się w poniedziałek, 5 września 2022 roku pomiędzy godz. 20:30 a 21:00. O kolejności decyduje kolejność nadesłania pełnych, poprawnych odpowiedzi. Cała odpowiedź może zostać umieszczona tylko w jednym e-mailu wysłanym na adres konkurs.powrotroberta@gmail.com. Liczy się wyłącznie jeden e-mail z jednego adresu e-mail. Odpowiedzi trzeba udzielać w formie formularza, zamieszczonego poniżej.

Pytania:

Pytanie 1: Ile startów w wyścigach Formuły 1 ma na swoim koncie Robert Kubica od 2018 roku?
Pytanie 2: Ile punktów w sezonie 2022 Formuły 1 zdobył dotychczas zespół Alfa Romeo F1 Team ORLEN?
Pytanie 3: Wymień nazwiska przynajmniej 3 obecnych kierowców Akademii Orlen Team (odpowiedź znajdziecie tutaj)

Odpowiedzi na pytania należy udzielać na poniższym formularzu i wysyłać na adres konkurs.powrotroberta@gmail.com:Formularz:

Pytanie 1:
Pytanie 2:
Pytanie 3:

Nick do wyświetlenia w wynikach:

„Wyrażam zgodę na użycie mojego adresu e-mail i innych danych wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu i otrzymania informacji o nagrodzie oraz jej ewentualnej wysyłki”.

Koniec formularzaNagrody:

 

Bardzo dziękuję sponsorowi nagród, PKN Orlen, za ich przekazanie dla Was! Jak rozdzielamy 13 wejściówek?

1. Miejsce: 3 bilety na Grand Prix Włoch Formuły 1 2022, ufundowane przez PKN Orlen
Miejsca 2. – 6: 2 bilety na Grand Prix Włoch Formuły 1 2022 ufundowane przez PKN Orlen

Odpowiedzi

 

Pytanie 1: 23 starty
Pytanie 2: 51 punktów
Pytanie 3: Czepiel, Gładysz, Kręt, Kucharczyk, Wiśniewski

Zwycięzcy

 

Wyniki są nieoficjalne. Oficjalne staną się w momencie wysłania biletów zwycięzcom. Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo. W razie uwag do wyników (czyt. wysłałeś maila wcześniej niż 20:53 z prawidłowymi odpowiedziami), proszę o kontakt na mcdon21@gmail.com

1. miejsce: kelviN – godz. 20:53 – 3 bilety na GP Włoch F1 2022 od PKN Orlen
2. miejsce: BARSKY – godz. 20:53 – 2 bilety na GP Włoch F1 2022 od PKN Orlen
3. miejsce: Paweł567 – godz. 20:53 – 2 bilety na GP Włoch F1 2022 od PKN Orlen
4. miejsce: Przemysław Dubowski – godz. 20:53 – 2 bilety na GP Włoch F1 2022 od PKN Orlen
5. miejsce: Stelcio – godz. 20:53 – 2 bilety na GP Włoch F1 2022 od PKN Orlen
6. miejsce: Zajenc – godz. 20:53 – 2 bilety na GP Włoch F1 2022 od PKN OrlenPodziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

GP Hiszpanii

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Piątek, 21 czerwca
godz. 13:30 – FP1
godz. 17:00 – FP2

Sobota, 22 czerwca
godz. 12:30 – FP3
godz. 16:00 –  Kwalifikacje

Niedziela, 23 czerwca
godz. 15:00 – Wyścig

Najbliższy start Kubicy

24h Le Mans

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi