Oglądaj F1 online       KONTAKT     Zgarnij 150 zł na OC/AC!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie

logo-powrot-roberta

Oglądaj F1 w Eleven           KONTAKT    Kup F1 TV PRO       Wsparcie               Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL        Zgarnij 150 zł na OC/AC!      

MENU:

nie tak

Kolejne problemy Viaplay, abonenci składają skargiWraz z przejęciem praw do Ligi Angielskiej, Viaplay zyskało wielu nowych klientów. Jednocześnie na serwis, który w przyszłym roku będzie streamował Formułę 1, spłynęły kolejne skargi za niską jakość transmisji i jej przerywanie.

Choć na polskim rynku Viaplay zadebiutowało niedawno to w wielu krajach – przede wszystkim skandynawskich – oferuje usługi na bardzo wysokim poziomie i w świetnej jakości, nawet 4K.

W Polsce wiele transmisji nadal jest w rozdzielczości HD, a nie Full HD i występuje ich opóźnienie. Nie to jest jednak najgorsze dla wielu fanów. Niektórzy doświadczyli problemów z odtwarzaniem transmisji oraz jej zacinaniem.

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, niektórzy byli tak źli, że zgłosili sprawę do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Łącznie takich skarg miało wpłynąć 10.W poprzednich tego typu przypadkach – gdy z serwisu na raz chciało korzystać wielu oglądających i pojawiały się problemy – Viaplay oferowało zniżkę na subskrypcję na kolejny miesiąc oraz przepraszało klientów. Jeżeli UOKiK uzna te działania za niewystarczające, może nałożyć na Viaplay karę finansową.

Jakość serwisu stale, choć powoli, poprawia się. Mam nadzieję, że w przyszłym roku, gdy serwis będzie transmitował F1 w Polsce, nie będzie już problemów z jego działaniem. Przypomnę, że od marca 2023 wzrośnie opłata miesięczna za tę usługę – do 55 zł za miesiąc. Będzie jednak sposób by uniknąć podwyżki i piszę o nim tutaj.

Źródło: wirtualnemedia.plPodziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Japonii

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

8h Bahrajnu WEC

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Piątek, 30 września
godz. 12:00 – 13:00 – 1. trening
godz. 15:00 – 16:00 – 2. trening

Sobota, 1 października
godz. 12:00 – 13:00 – 3. trening
godz. 15:00 – 16:00 – Kwalifikacje

Niedziela, 2 października
godz. 14:00 – 16:00 – Wyścig

Bądź na bieżąco

Popularne tagi