Oglądaj F1 online       KONTAKT     Zgarnij 150 zł na OC/AC!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie

logo-powrot-roberta

Oglądaj F1 w Eleven           KONTAKT    Kup F1 TV PRO       Wsparcie               Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL        Zgarnij 150 zł na OC/AC!      

MENU:

F1 Grand Prix of Miami

Jak myślisz czytelniku #8 – przyszłość Kubicy i sezon 2022 F1Odliczamy dni do przerwy letniej w Formule 1 i jest to dobry czas by poznać Wasze zdanie w kilku kwestiach związanych z Formułą 1 oraz Robertem Kubicą.

F1

 

Zacznijmy od Formuły 1. Za nami już 13 wyścigów obecnego sezonu i wiemy już bardzo dużo, ale pytanie czy wszystko. Zapraszam Was do udzielenia odpowiedzi na kilka pytań.Czy według Ciebie Max Verstappen ma już bezpieczną przewagę nad Charlesem Leclerciem w klasyfikacji kierowców?

Kto według Ciebie zostanie wicemistrzem świata w sezonie 2022?

Który z kierowców Mercedesa będzie wyżej na koniec sezonu 2022 w klasyfikacji?

Który z zespołów jest dla Ciebie największym pozytywnym zaskoczeniem sezonu 2022?

Który z zespołów jest dla Ciebie największym negatywnym zaskoczeniem sezonu 2022?

Który z kierowców jest dla Ciebie największym pozytywnym zaskoczeniem sezonu 2022?

Który z kierowców jest dla Ciebie największym rozczarowaniem sezonu 2022?

Czy Mercedesowi uda się wygrać jakiś wyścig do końca sezonu?

W jakim zespole F1 będzie w przyszłym roku jeździł Oscar Piastri?

F1 sezon 2022 druga część
Dziękuję za głosowanie!

Share your Results:

Przyszłość Kubicy

 

Znacznie mniej wiemy w sprawie przyszłości Roberta Kubicy, choć są przesłanki, które mówią nam, czego możemy się spodziewać.

Zadaję Wam podobne pytania jak przed rokiem, zobaczymy co się zmieniło.Czy masz jeszcze jakąkolwiek nadzieję na powrót Roberta Kubicy do F1 w roli kierowcy podstawowego?

Czy według Ciebie Robert Kubica będzie w przyszłym roku kierowcą rezerwowym jakiegokolwiek zespołu F1?

A czy Robert Kubica według Ciebie powinien zostać na rezerwie w F1?

Jak według Ciebie będzie wyglądał program Roberta Kubicy w 2023 roku?

Przyszłość Roberta Kubicy 2022
Dziękuję za głosowanie

Share your Results:

Wyniki Waszych głosowań zostaną przedstawione w niedzielę lub poniedziałek.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Japonii

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

8h Bahrajnu WEC

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Piątek, 30 września
godz. 12:00 – 13:00 – 1. trening
godz. 15:00 – 16:00 – 2. trening

Sobota, 1 października
godz. 12:00 – 13:00 – 3. trening
godz. 15:00 – 16:00 – Kwalifikacje

Niedziela, 2 października
godz. 14:00 – 16:00 – Wyścig

Bądź na bieżąco

Popularne tagi