KONTAKT     Zgarnij 150 zł na OC/AC!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Promo 20% na Viaplay (12M)

logo-powrot-roberta

MENU:

Patroni (dołącz tutaj!):
Mariusz Kupczyński, Tomasz Bartoszek, Adam Gach, Iza Ch, Maciej Wiśniak, Przemyslaw Lowkiewicz, Maciej Dziubiński, Lukas Hewner, Grzejnik, Piotr Bijakowski, Stalowy Jaro, Tsopni, Bartosz Kamiński, Marcin Chochowski, Mateusz Pabiańczyk, Edmund Bogusz, Mikołaj Demkow, Marcin Starczewski, Tomasz Jakubiec, Jędrzej Otręba, Darek Zaciura, Piotr czyli Czopas Dziewulski, Tomasz Ignaczak, Wojtek Zwolak, Robert Piórkowski, Rafal Lesny, Maciek Kowalczyk, HITMAN 47, Mariusz Surlejewski, Maciej Stankiewicz, Kamil Cee, Grzegorz Pliś, Pawel Licznerski, szymon034, Adrian Karwan, Marcin Rentflejsz, Piter, Rysiek Łotocki, Marcin Bogutyn, Ba Ru
Wsparli w ostatnich 7 dniach: Wesprzyj tutaj!
archetype, Konopkasz, jacek79100, Robert Niekubica, Tarzan
blank
kierowcy f1 manage

Znamy ratingi kierowców w F1 Manager – w tym Roberta KubicyNieco ponad miesiąc pozostał do premiery oficjalnego managera Formuły 1. Przygotowania do wypuszczenia gry trwają, a dziś opublikowane zostały ratingi poszczególnych zawodników, w tym Roberta Kubicy.

W rozgrywce będziemy mogli wybrać zespół i wcielić się w jego szefa. Będziemy posiadać kontrolę nad całym zespołem i wszystko, co z nim związane. Rozwiniemy bolid, wybierzemy najlepszych kierowców z F1, F2 lub F3 i udoskonalimy ich umiejętności, zatrudnimy inżynierów, wybierzemy sponsorów czy nowe części do bolidu, a także będziemy mieli całą kontrolę nad przebiegiem wyścigu.

To oczywiście tylko przykładowe rzeczy, które będziemy mogli zrobić w tej grze, bawiąc się przez wiele sezonów. Co ważne, gra będzie posiadała pełną licencję F1, czyli będą w niej prawdziwi kierowcy, pracownicy, tory itp.Dostępnych będzie 81 zawodników z Formuły 1, Formuły 2, Formuły 3 i nie tylko. Umiejętności każdego z nich zostały podzielone na kilka kategorii, m.in. tempo (a w nim wchodzenie w zakręty, hamowanie, reakcja), regularność (dokładność, kontrola, gładkie prowadzenie), racecraft (wyprzedzenie, dostosowanie, bronienie), potencjał wzrostu czy agresja. Każdy z kierowców otrzymał również notę ogólną. Poniżej zobaczyć możecie ich ogólną ocenę według twórców gry.

rankingi f1 manage 2022

Wskaźniki określają również zachowanie mechaników i zespołu.pit crewaa

F1 Manager 2022 ma mieć swoją premierę 25 sierpnia. Gra pojawi się na platformach: PC (Steam, Epic Games), PS5, PS4, XBOX SERIES X/S, XBOX ONE.

Frontier ma umowę z Formułą 1 na rok z możliwością przedłużenia do czterech jeśli wyniki finansowe będą zadowalające. Producent nad grą pracuje od ponad dwóch lat, a tak wygląda jej trailer:Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

GP Monako

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Piątek, 26 maja
godz. 13:30 – 14:30 – 1. trening F1
godz. 17:00 – 18:00 – 2. trening F1
Sobota, 27 maja
godz. 12:30 – 13:30 – 3. trening F1
godz. 16:00 – Kwalifikacje F1

Niedziela, 28 maja
godz. 15:00 – Wyścig F1

Najbliższy start Kubicy

24h Le Mans

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi