KONTAKT     Zgarnij 150 zł na OC/AC!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie     SKOKI   KUP VIAPLAY

logo-powrot-roberta

KONTAKT    Kup F1 TV PRO       Wsparcie               Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL        Zgarnij 150 zł na OC/AC!      SKOKI    KUP VIAPLAY

MENU:

Premiera za 3 tygodnie, wiemy więcej o 4. sezonie Drive to SurviveTym razem już oficjalnie – Netflix potwierdził, że nowy sezon serialu o Formule 1 „Drive to Survive” będzie miał premierę 11 marca. Co jeszcze nam zdradzono?

W ubiegłym roku nowy sezon serialu był dostępny 18 marca, tym razem Netflix i F1 chcą pokazać go tydzień przed startem sezonu.Poprzednie 3 sezony okazały się dużym sukcesem, zwłaszcza wśród widowni mniej związanej z Formułą 1. Eksperci oraz sami kierowcy zarzucali serii koloryzowanie faktów i budowanie konfliktów, których nie ma.

W 4. sezonie czekamy przede wszystkim na ukazanie mistrzowskiej walki Lewisa Hamiltona i Maxa Verstappena. Problemem jest fakt, że udziału w serii odmówił ostateczny mistrz świata.

„Rozumiem, że to musi być robione by podnieść oglądalność w USA, ale z mojego punktu widzenia jako kierowcy, nie chcę być częścią tego. Zmyślili kilka rywalizacji, których w rzeczywistości nie ma. Zdecydowałem się więc nie brać w tym udziału i nie udzielać im wywiadów ponieważ wówczas nie mają czego pokazywać. Nie jestem miłośnikiem dramatyzowania, chcę faktów i pokazywania prawdziwych zdarzeń” – mówił w październiku Holender.

W czwartym sezonie będziemy mogli oglądać 10 odcinków, a każdy będzie trwał około 40 minut. Wszystkie zostaną opublikowane na raz, około godziny 9:00 polskiego czasu 11 marca. Będzie oczywiście dostępny polski lektor oraz napisy.

Wciąż czekamy na oficjalny trailer sezonu.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

Testy przedsezonowe

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

Czekamy na decyzję!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Piątek, 18 listopada
godz. 11:00 – 12:00 – 1. trening
godz. 14:00 – 15:00 – 2. trening

Sobota, 19 listopada
godz. 11:30 – 12:30 – 3. trening
godz. 15:00 – 16:00 – Kwalifikacje

Niedziela, 20 listopada
godz. 14:00 – 16:00 – Wyścig

Bądź na bieżąco

Popularne tagi