KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Patroni (dołącz tutaj!):
Mariusz Kupczyński, Tomasz Bartoszek, Adam Gach, Izabela Ch, Maciej Wiśniak, Przemyslaw Lowkiewicz, Maciej Dziubiński, Piotr Bijakowski, Lukas Hewner, Stalowy Jaro, RkamilC, Grzejnik, Mateusz Pabiańczyk, Tomasz Jakubiec, Tomasz Ignaczak, Marcin Starczewski, Jędrzej Otręba, Piotr czyli Czopas Dziewulski, Wojtek Zwolak, Robert Piórkowski, Sławek Kret, Rafal Lesny, Pawel Licznerski, Maciek Kowalczyk, Ilona Bykowska, Ba Ru, Tomasz Waszkiewicz, Maciej Stankiewicz, Grzegorz Pliś, szymon034, Marcin Rentflejsz, Marcin Bogutyn, Norbert Sz, Szczepan Jędrusik, Adrian Karwan, Maks Szmytkowski
Wsparli w ostatnich 7 dniach: Wesprzyj tutaj!
Esox33, mbiela, Sebastian Sowul, SLAVI7, Gnusma, jacek79100, Robert Taras
blank
lmp2 iracing

Wyniki lig Mazdy i FR3.5 oraz zapowiedź lig LMP2/GT3



Na Summit Point ściganie zawsze bywa ciekawe i tak było tym razem w naszej lidze Mazdy. A kto okazał się najlepszy w lidze Formuły Renault 3.5?

Liga Mazdy

 

Poniżej znajdziecie wyniki 2. rundy tej ligi.

MKierowcaGridStrataBest lapIncPunktyDodatkoweŁącznie
1Rafal Drzaszcz401:21.487131003103
2Radek Lapacz6-13201:21.6541092395
3Robert Pyrek25-24901:21.53738686
4Przemyslaw Martyna1-32741:21.8161182688
5Rafael Lesny3-141311:21.645578280
6Maciej Bochuzynski7-144191:21.98647474
7Pawel Pawluk11-229141:22.05547070
8Aleksandra Dudek9-249901:22.42666666
9Pawel Syrek10-284171:22.17156464
10Jacek A Megger13-295381:22.273262365
11Marek Krzyszkowski8-349081:22.058106060
12Pawel Pociecha15-407861:22.474258361
13Pawel Miron14-531181:22.472165656
14Konrad Wasiak12-538061:22.661125454
15Bartłomiej Kędzia2-1 L1:21.799952456
Finał B
1Pawel Miron101:22.4054Awans
A
Awans
A
2Jacek A Megger8-481:22.6385Awans
A
3Awans
A
3Pawel Pociecha5-45591:21.8774Awans
A
3Awans
A
4Bartlomiej Gad2-64151:22.55085151
5Szymon Mroczek3-185261:22.540105050
6Goku B6-190911:22.53764949
7Bart Rulko7-294561:23.139144848
8Lukasz Oslislok10-473231:22.44774747
9Paweł Hewelt29-583731:22.95544646
10Mateusz Lampart24-1:12.3961:22.82854545
11Artur Bajus12-1 L1:23.468134444
12Michał Nagórka13-2 L1:24.033164343
13Marcin Karbarz11-3 L1:23.21094242
14Ryszard Pieper14-10 L1:27.108104141

Oto klasyfikacja generalna:



MKierowcaIncI
Runda
II
Runda
III
Runda
IV
Runda
V
Runda
VI
Runda
VII
Runda
SumaKarneŁącznie
1Radek Lapacz158295177177
2Maciej Bochuzynski49674170170
3Lukasz Oslislok158147128128
4Pawel Pawluk135470124124
5Pawel Miron216256118118
6Marek Krzyszkowski195660116116
7Bartlomiej Gad186051111111
8Jacek A Megger184665111111
9Szymon Mroczek155850108108
10Marcin Karbarz106642108108
11Dariusz Kosmider4105105105
12Aleksandra Dudek243966105105
13Pawel Syrek204064104104
14Rafal Drzaszcz13103103103
15Konrad Wasiak1745549999
16Pawel Pociecha437619898
17Damian Serdiuk25929292
18Paweł Hewelt2944469090
19Przemyslaw Martyna11888888
20Mateusz Lampart2941458686
21Bart Rulko1438488686
22Robert Pyrek23868686
23Lukasz Oslislok2818181
24Rafael Lesny5808080
25Pawel Kulej12747474
26Lukasz Pawloski6707070
27Marcin Karbarz1666666
28Mikolaj Szymonek5646464
29Szymon Mroczek5585858
30Bartłomiej Kędzia9565656
31Jacek Wojciechowski215525252
32Jakub Żerdzicki8525252
33Michal Mnichal6515151
34Niko Wierzbicki8505050
35Grzegorz Koziara1505050
36Goku B6494949
37Lukasz Wojkowski214484848
38Artur Bajus13444444
39Andrzej Olejniczak29434343
40Michał Nagórka16434343
41Wojtek Filipiak2424242
42Ryszard Pieper10414141
40Michał Nagórka16434343
41Wojtek Filipiak2424242
42Ryszard Pieper10414141

Liga FR3.5

 

Oto wyniki 2. rundy:

MKierowcaGridStrataBest lapIncPunktyDodatkoweŁącznie
1Radecki Grzegorz1-00.0001:36.68951009109
2Leszek Kazusek2-01.5621:36.699592496
3Maksymilian Czapiewski8-32.2181:38.078286389
4Jacek A Megger5-33.1171:37.23868282
5Jacek Wojciechowski23-54.7611:36.9191478280
6Marek Krzyszkowski7-56.5371:37.80527474
7Maciej Bochuzynski4-1 L1:37.215107070
8Rafael Lesny9-1 L1:38.40866666
9Wojciech Buczkowski26-1 L1:37.31776464
10Bartlomiej Gad11-2 L1:38.822186262
11Michał Olejarz12-18 L36060
12Mateusz Cieslicki10-19 L05858

A to klasyfikacja generalna:

MKierowcaIncI rundaII rundaSuma
1Leszek Kazusek810396199
2Jacek Wojciechowski2219880178
3Marek Krzyszkowski98274156
4Maksymilian Czapiewski36089149
5Bartlomiej Gad238662148
6Jacek A Megger106682148
7Maciej Bochuzynski157270142
8Mateusz Cieslicki156258120
9Grzegorz Radecki5109109
10Eryk Wierorzymski58181
11Lukasz Wojkowski297878
12Rafael Lesny66666
13Marcin Karbarz186464
14Wojciech Buczkowski276464
15Michał Olejarz36060

Ligi LMP2/GT3

 

W najbliższy wtorek pojedziemy nasze ligi LMP2/GT3 na torze Watkins Glen. Prekwalifikacje odbędą się w:
– niedzielę, 17 października o godz. 21:00
– poniedziałek, 18 października o godz. 20:00, 21:00 i 22:00

Hasło do prekwalifikacji to: powrotroberta
Nazwa sesji: Grupa X – Prekwalifikacje 2. rundy ligi LMP2/GT3 powrotroberta.pl

Warunki: Sky: Clear, Dynamic Sky wyłączone, Temperatura: 78F, Relative Humidity: 55%, Wind Speed 2MPH.
Pora dnia – godz. 16:55, 16 października 2021
Starting Track State 50% oraz clear marbles on track

Obowiązuje Open Setup.

Będzie 1 fast repair.



Aby przystąpić do finałów, należy pojechać w prekwalifikacjach. Prekwalifikacje służą podzieleniu nas na grupy do wtorkowych wyścigów. Najszybsi w niedzielę i poniedziałek pojadą w Finale A, pozostali w Finale B, ewentualnie B i C. To, jaka będzie ich liczebność, będzie zależało od tego, ile osób przystąpi co kwalifikacji. Maksimum będzie to 30 osób w finale.

Do prekwalifikacji może przystąpić KAŻDY – bez ograniczeń licencji czy iRating.

W lobby Hosted Races zostaną stworzone 4 sesje, trwające godzinę – 55 kwalifikacji i 5 minut wyścigu. Jedna w niedzielę o godz. 21, jedna w poniedziałek o 20 i jedna o 21 i jedna o godz. 22. Przystąpić będzie można tylko do jednej z nich i będzie można wykonać w niej 20 okrążeń (nieważne czy mierzonych czy nie – liczy się to, co w wynikach i panelu kierowcy pokazuje iRacing).

Maksymalna liczba incydentów w tej sesji będzie określona na 20. Po jej osiągnięciu, podobnie jak przy przekroczeniu liczby okrążeń lub wejścia do większej liczby sesji, zawodnik automatycznie spada do finału niżej niż wskazywał na to jego czas kwalifikacji. Kary sumują się.

Przypominam kalendarz naszych lig iRacing:

Przypominam pełny kalendarz naszych lig:

DataLigaRundaTorOficjalna seria towarzyszącaData i godzina w grze
21 wrześniaMazda1Tsukuba - 2000 FullMX5 Global Mazda2021-05-17 12:00:00
21 wrześniaFR 3.51Okayama - Full CourseFormula 3.5 Championship2021-09-18 07:30:00
28 wrześniaLMP2/GT31Spa - Grand Prix PitsLMP2 Prototype Ricmotech Challenge2021-09-25 14:05:00
05 październikaF31Suzuka - Grand PrixF3 Vertagear Championship2021-10-02 07:30:00
12 październikaMazda2Summit Point Raceway - Summit Point RacewayMX5 Global Mazda2021-05-17 15:05:00
12 październikaFR 3.52Monza - Grand PrixFormula 3.5 Championship2021-10-02 13:50:00
19 październikaLMP2/GT32Watkins Glen - BootLMP2 Prototype Ricmotech Challenge2021-10-16 16:55:00
26 październikaF32Laguna Seca - Full CourseF3 Vertagear Championship2021-10-23 16:20:00
2 listopadaMazda3Oran Park Raceway - Grand PrixMX5 Global Mazda2021-11-15 07:30:00
2 listopadaFR 3.53Hockenheim - Grand PrixFormula 3.5 Championship2021-10-30 10:50:00
9 listopadaLMP2/GT33Suzuka - Grand PrixGT Sprint VRS2021-11-06 08:15:00
16 listopadaF33Zandvoort - Grand PrixF3 Vertagear Championship2021-11-13 11:40:00
23 listopadaMazda4Oulton Park - FostersMX5 Global Mazda2021-05-17 12:00:00
23 listopadaFR 3.54Nurburgring - Grand PrixFormula 3.5 Championship2021-11-20 11:25:00
30 listopadaLMP2/GT34Sebring - InternationalLMP2 Prototype Ricmotech Challenge2021-11-27 12:00:00
7 grudniaF34Okayama - Full Course-2021-05-15 07:30:00
14 grudniaMazda5TBA--
14 grudniaFR 3.55Sebring - International-2021-05-15 07:30:00
21 grudniaLMP2/GT35Road America - Full Course-2021-05-15 07:30:00
4 styczniaF35Summit Point Raceway - Summit Point Raceway-2021-05-15 07:30:00
11 styczniaMazda6TBA--
11 styczniaFR 3.56TBA--
18 styczniaLMP2/GT36Monza - Grand Prix-2021-05-18 07:30:00
25 styczniaF36Oulton Park - International-2021-05-19 07:30:00
1 lutegoMazda7TBA--
1 lutegoFR 3.57TBA--
8 lutegoLMP2/GT37LeMans - 24 Heurers du Mans-2021-05-18 07:30:00
15 lutegoF37Monza - Grand Prix-2021-05-19 07:30:00



Jak zacząć?

 

Kosztem udziału w naszej lidze będzie jedynie wykupienie 3-miesięcznej subskrypcji w iRacing za około 6 dolarów. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć tu: https://www.iracing.com/membership/?refid=-1

Następnie trzeba wybrać 3-miesięczną subskrypcję i albo kliknąć „back” albo przejść do płatności i tam będzie miejsce na wpisanie kodu „PRHotlaps” (bez cudzysłowu). Cena powinna Wam się obniżyć do $4,88 a ostatecznie wyjdzie $5,88 czyli $27 mniej niż normalna cena za 3 miesiące.

Będziecie też mieli pole „Referred by: (email)” i będzie mi miło, jeżeli podacie tam mój e-mail: donmateo21@wp.pl – nie jest to konieczne do uzyskania zniżki, ale nic nie tracicie, a być może ja będę mógł przygotować Wam kolejne wyścigi.

Gdy już wykupicie subskrypcję, otrzymacie dostęp do podstawowych zasobów iRacing – 18 samochodów i 18 torów. Na początek przygody bez problemu Wam to wystarczy. Więcej poniżej:

Przed rozpoczęciem gry warto poczytać o prawidłowej pozycji za kierownicą i obliczyć tzw. Field of View (FOV) czyli pole widzenia. Pisali i mówili o tym mądrzejsi ode mnie – choćby tu.



Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

GP Arabii Saudyjskiej

Dni
Godzin
Minut
Sekund

F1: 3 marca (Bahrajn)
WEC: 2 marca (Katar)
ELMS: 14 kwietnia (Barcelona)
F3: 2 marca (Bahrajn)

Najbliższy start Kubicy

4h Barcelony - ELMS

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi