KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Patroni (dołącz tutaj!):
Mariusz Kupczyński, Tomasz Bartoszek, Adam Gach, Iza Ch, Maciej Wiśniak, Przemyslaw Lowkiewicz, Maciej Dziubiński, Piotr Bijakowski, Stalowy Jaro, Lukas Hewner, Grzejnik, Tsopni, Mateusz Pabiańczyk, Tomasz Jakubiec, Marcin Starczewski, Mikołaj Demkow, Jędrzej Otręba, Tomasz Ignaczak, Piotr czyli Czopas Dziewulski, Wojtek Zwolak, Robert Piórkowski, Ilona Bykowska, Ba Ru, Rafal Lesny, Maciek Kowalczyk, HITMAN 47, Mariusz Surlejewski, Maciej Stankiewicz, Grzegorz Pliś, RkamilC, Pawel Licznerski, Patrick Komorek, Kamil Kuczman, szymon034, Marcin Rentflejsz, Rysiek Łotocki, Adrian Karwan, Marcin Bogutyn, Maks Szmytkowski, Norbert Sz
Wsparli w ostatnich 7 dniach: Wesprzyj tutaj!
Esox33, archetype, Paw321p, Wilkor, Djdario, Tomek81, Siatek, ThrudCK, jacek79100, Piastun Piast, Mati, Zaszyfrowane, Rafał Przybylski, Maciej Kania, Kamil Tomczyk, Zynek, Marjusz, Łukasz Mikołajczyk, Piotr Naskrent
blank
oulton park f3

Wyniki Wakacyjnej Ligi iRacing i Event Specjalny na Spa



Zakończyliśmy nasze wakacyjne ligi iRacing. Teraz czas na eventy specjalne i powrót standardowych lig. Zapraszam do poznania wyników!

Wyniki VI Rundy

 

MAutoKierowcaGridStrataBest lapIncPunktyDodatkoweŁącznie
1Mazda MX-5 Cup 2016Rafael Lesny1-00.0001:38.05351006106
2Mazda MX-5 Cup 2016Radek Lapacz2-03.8341:37.951892799
3Mazda MX-5 Cup 2016Damian Serdiuk25-17.0831:38.633108686
4Mazda MX-5 Cup 2016Bart?omiej K?dzia3-19.6981:39.6921682284
5Mazda MX-5 Cup 2016Lukasz Wojkowski26-28.5701:38.76677878
6Mazda MX-5 Cup 2016Pawel Pawluk4-34.8861:38.580147474
7Mazda MX-5 Cup 2016Marek Lebica211-44.3501:39.4151270373
8Mazda MX-5 Cup 2016Mateusz Cieslicki7-1:21.5111:40.763186666
9Mazda MX-5 Cup 2016Kamil Piankowski10-1:29.7981:40.905156464
10Mazda MX-5 Cup 2016Przemysław Robak8-1 L1:40.000156262
15Mazda MX-5 Cup 2016?ukasz Urba?czyk9-13 L1:39.41787878
11Formula VeeLeszek Kazusek15-1 L1:42.96631003103
12Formula VeeJacek Wojciechowski212-1 L1:42.42110929101
13Formula VeeGreg Stan14-1 L1:42.9971086288
14Formula VeeMaciej Bochuzynski13-1 L1:42.514782486

Oto ostateczna klasyfikacja generalna:

MAutoKierowcaIncI RundaII RundaIII RundaIV RundaV RundaVI RundaVII RundaSumaKarneŁącznie
1Global Mazda MX-5 CupDamian Serdiuk25710000010198863852383
2Global Mazda MX-5 CupRafael Lesny3380086109106381381
3Global Mazda MX-5 CupBartłomiej Kędzia5082010410784377377
4Global Mazda MX-5 CupLukasz Wojkowski2480070827878308308
5Global Mazda MX-5 CupMarek Lebica2490089747073306306
6Global Mazda MX-5 CupMateusz Cieslicki60817800780663032301
7Global Mazda MX-5 CupRadek Lapacz12979899294294
8Global Mazda MX-5 Cup?ukasz Urba?czyk2964667878286286
9Global Mazda MX-5 CupMikolaj Szymonek228686760248248
10Global Mazda MX-5 CupMarek Krzyszkowski8867486246246
11Global Mazda MX-5 CupPrzemyslaw Robak26898462235235
12Global Mazda MX-5 CupPawel Szymanek9109105214214
13Global Mazda MX-5 CupPawel Pawluk249474168168
14Global Mazda MX-5 CupCyryl Lukaszewicz11777777
15Global Mazda MX-5 CupBart Rulko8707070
16Global Mazda MX-5 CupMaciej Bochuzynski2707070
17Global Mazda MX-5 CupKamil Piankowski15646464
18Global Mazda MX-5 CupWojciech Dach7626262
19Global Mazda MX-5 CupRobert Skrzynski35626262
1Formula VeeJacek Wojciechowski2601060001061051014182416
2Formula VeeGreg Stan4301021079288389389
3Formula VeeLeszek Kazusek407695095103369369
4Formula VeeMaciej Bochuzynski4485107086086364364
5Formula VeeKamil Zieba46726682220220
6Formula VeeMarek Krzyszkowski178295177177
7Formula VeeJacek A Megger68986175175
8Formula VeeMarcin Karbarz168288170170
9Formula VeeBartlomiej Gad287292164164
10Formula VeeRadek Lapacz187474148148
11Formula VeeLukasz Blaszczyk12989898
12Formula VeeJakub ?erdzicki17828282
13Formula VeeGrzegorz Koziara16787878
14Formula VeePawel Pociecha17747474
15Formula VeePrzemyslaw Martyna7717171
16Formula VeeKamil Piankowski15707070
17Formula VeeDawid Tolinski18666666
18Formula VeeMarek Lebica218666666
19Formula VeeKuba Bluj9626262

Pierwsze trójki obu lig proszę o kontakt na mcdon21@gmail.com

Kiedy ligi?

 

Standardowe ligi Mazdy, F3, LMP2 i GT3 wrócą wraz z początkiem nowego sezonu iRacing, a zatem za minimum 3 tygodnie. Ogłoszenia w dziale „Graj” na blogu.



 

Event specjalny

 

We wtorek o godz. 22:00 event specjalny. Przed nim o 20:45 odbędzie się trening w takich samych warunkach.

1. Czym jedziemy?

F3 + FR 3.5

2. Na jakim torze jedziemy?

Spa

3. Długość wyścigu?

10 minut treningu, 10 minut kwalifikacji, 40 minut wyścigu.

4. Pora dnia?
Rano

5. Zasady?

30 incydentów – kara po 15, minimum 1 pit-stop wymagany. Setupy otwarte.

Pojedziemy w warunkach: 15 marca 2021, godz. 7:00, leave marbles, dynamic sky, track state 100%.



Treningi

 

Bardzo dziękuję Wam za akcję i wpłaty na ligowe serwery. Dzięki nim będę mógł ustawić codzienne treningi o godz. 22:00 przed ligami. Będę jednak obserwował zainteresowanie nimi i jeżeli będzie niskie, będziemy zmieniać formę codziennych jazd. Gdyby ktoś jeszcze chciał wesprzeć ligowe serwery, może wpłacić środki przez paypal na donmateo@wp.pl

Jak zacząć?

 

Kosztem udziału w naszej lidze będzie jedynie wykupienie 3-miesięcznej subskrypcji w iRacing za około 6 dolarów. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć tu: https://www.iracing.com/membership/?refid=-1

Następnie trzeba wybrać 3-miesięczną subskrypcję i albo kliknąć „back” albo przejść do płatności i tam będzie miejsce na wpisanie kodu:

3 miesiące za $4,78: „PR-HOTLAPS”
12 miesięcy za $49: „PR-OUTLAWS”
24 miesiące za $119,4: „PR-2020Public24M”

Będziecie też mieli pole „Referred by: (email)” i będzie mi miło, jeżeli podacie tam mój e-mail: donmateo21@wp.pl – nie jest to konieczne do uzyskania zniżki, ale nic nie tracicie, a być może ja będę mógł przygotować Wam kolejne wyścigi.

Gdy już wykupicie subskrypcję, otrzymacie dostęp do podstawowych zasobów iRacing – 18 samochodów i 20 torów. Na początek przygody bez problemu Wam to wystarczy. Więcej poniżej:

Przed rozpoczęciem gry warto poczytać o prawidłowej pozycji za kierownicą i obliczyć tzw. Field of View (FOV) czyli pole widzenia. Pisali i mówili o tym mądrzejsi ode mnie – choćby tu.



Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

Testy przedsezonowe

Dni
Godzin
Minut
Sekund

F1: 3 marca (Bahrajn)
WEC: 2 marca (Katar)
ELMS: 14 kwietnia (Barcelona)
F3: 2 marca (Bahrajn)

Najbliższy start Kubicy

8h Kataru WEC

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi