KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 100 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

jpeg-optimizer_logo-powrot-roberta

MENU:

Patroni (dołącz tutaj!):
Mariusz Kupczyński, Tomasz Bartoszek, Adam Gach, Maciej Wiśniak, RkamilC, Przemyslaw Lowkiewicz, Maciej Dziubiński, Piotr Bijakowski, Lukas Hewner, Grzejnik, Stalowy Jaro, Mateusz Pabiańczyk, Tomasz Ignaczak, Tomasz Jakubiec, Marcin Starczewski, Jędrzej Otręba, Pawel Licznerski, Piotr czyli Czopas Dziewulski, Wojtek Zwolak, Robert Piórkowski, Sławek Kret, Rafal Lesny, Maciek Kowalczyk, Maciej Stankiewicz, Ilona Bykowska, Grzegorz Pliś, Marcin Bogutyn, Szczepan Jędrusik, szymon034, Marcin Rentflejsz, Maks Szmytkowski, Izabela Ch, Marcin Parzych, Mateusz Wanat, Paweł Kozłowski
Wsparli w ostatnich 7 dniach: Wesprzyj tutaj!
Esox33, Tadek B., Łukasz W, Izabela Ch, Kamil G., Michu, piobob, skorseze, Xandi, PukvPuk, Kryss, Arczi15UK, BaRu, Bartlomiej, _3121_, Wilkor, Artur, Bohun, DrajwerBłyskawica, Igor, JohnyBravo, kejkejovsky, Kusiu, LucasXaAaR, miches93, nesQu1ck, Piotor, Teoria, tomao, ttt, adamski, Kuba, Maciek P, Mateusz, DeaconFrost1984, Mac mac, pawel_k, The_Jester, TomekB, archetype, Ceza D, Janusz, kubicki_KING, magberg, Mizio, Tomek81, Zielony, Andrzej Sosnowski, Kubbzzz, helsing, Alicjush, AG, DeaconFrost, em_en, gravelowebeskidy.pl, Maciek i Nata, Mariogds, miskofon, Pawel B, RafalM, Rafik_lom, szypki jak kubika, TOMASZ WITEK .COM, Tsopni, aroone, Quelxes, ZeniPL, Gnusma, DRW, Bueno, Daro Daro, Fallen, Jacobson4, Jan Kmiecik, Kayio, Krystian, Kurvinox GT, Maciej Borkowski, Maciek, majlet, Marcin, Mateusz111, Miauki, Moderator Szefa, Mr Sheepo, Pioetrek, rado, UniRacers, uv_crocodile, WawaSND, WojtekP, Czarny, DawidT, Dominik T, flyer, Pussykiller69, Ronde_di_Andora_ty_k_o!!!, Gunner_PL, kubikalc, luk bla, Dadacki, ArenaSochi, miras7x

Harmonogram

miniatura konkurs

Konkurs! Wygraj wirtualną wycieczkę po garażu Alfy – przewodnikiem Robert Kubica!Aż 25 osób będzie miało już jutro możliwość wirtualnego spotkania z Robertem Kubicą i zwiedzania garażu Alfa Romeo Racing ORLEN! Zapraszam do udziału w blogowym konkursie, którego zwycięzcy jutro o godz. 17:00 wirtualnie spotkają się z naszym kierowcą.

Alfa Romeo przygotowała dla kibiców będących na Węgrzech możliwość wirtualnego spotkania z Robertem, ale dzięki PKN ORLEN również ci, którzy na Hungaroring pojechać nie mogli będą mieli możliwość uczestniczenia w tej atrakcji. Wybranych zostanie 25 osób.

Wirtualne spotkanie rozpocznie się jutro (piątek, 30 lipca) o godz. 17:00 i potrwa około 30 minut. Będzie można podczas niego zadawać pytania naszemu kierowcy.

Jakie będą zasady konkursu?W komentarzu (osobnym komentarzu, a nie odpowiedzi na czyjś komentarz) pod tym wpisem na blogu (trzeba być zalogowanym w jakikolwiek sposób) należy w jak najciekawszy i najbardziej kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie: „Gdybyś mógł pojechać na jeden wyścig Formuły 1 jako kibic, to jaki tor byś wybrał i dlaczego? Możesz wymienić wszystkie tory, na których odbywały się dotychczas wyścigi Formuły 1, wirtualnie przywracając go do kalendarza.” Komentarze można wstawiać jedynie do godz. 10:00 w piątek, 30 lipca 2021 roku.

Można edytować swój komentarz, ale jedynie przed godz. 10:00, 30 lipca 2021 roku. Pod uwagę będzie brany tylko jeden (pierwszy chronologicznie) komentarz z danego nicka i adresu IP (decyduje to, co wyświetla mi disqus w panelu kontrolnym). Spośród wszystkich odpowiedzi wybiorę 25 najbardziej kreatywnych i najciekawszych według mnie i ogłoszę wyniki konkursu do godz. 12:00 w piątek, 30 lipca. (Uwaga, jeżeli po opublikowaniu komentarza, odczekaniu kilku minut i odświeżeniu strony nie widzisz go, napisz na [email protected] – być może wpadł on do spamu i muszę go stamtąd ręcznie „wyciągnąć”).

Zwycięzcy, po ogłoszeniu wyników, najpóźniej do godz. 13:30 w piątek, 30 lipca 2021 roku, będą musieli napisać na mój adres e-mail: [email protected] i na adres, z którego się skontaktują, ja do godz. 15:30 w piątek, 30 lipca wyślę link i hasła dostępowe do nagrody. Potrzebna będzie uprzednia weryfikacja tożsamości poprzez zamieszczenie komentarza w jednym z wpisów na blogu pod nickiem, który został wybrany jako zwycięski. Warto zatem jutro od rana być czujnym. Do realizacji nagrody potrzebny będzie Zoom.

Zapraszam do udziału w zabawie!Podziel się wpisem:

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

GP Węgier

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Piątek, 19 lipca
godz. 13:30 – 1. trening
godz. 17:00 – 2. trening

Sobota, 20 lipca
godz. 12:30 – 3. trening
godz. 16:00 –  Kwalifikacje

Niedziela, 21 lipca
godz. 15:00 – Wyścig

Najbliższy start Kubicy

6h Sao Paulo

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi