lmp2 iracing

Wyniki blogowych lig LMP2 i GT3 iRacing



Po czterech miesiącach ścigania i 7 pasjonujących rundach, pora na wyniki naszej rywalizacji w iracingowych ligach LMP2 i GT3. Zapraszam do obejrzenia wyników 7. rundy i całego sezonu.

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólną rywalizację i fajne emocje. Łącznie w obu ligach wystąpiło prawie 90 osób. Oto wyniki ostatniej rundy, która odbywała się na torze Watkins Glen.

MKlasaKierowcaGridStrataBest lapIncPunktyDodatkoweŁącznie
1Dallara P217Robert Pyrek21-00.0001:32.19631006106
2Dallara P217Mike Mielczynski3-01.4161:32.129092597
3Dallara P217Lukasz Blaszczyk2-18.7411:31.707886490
4Dallara P217Sebastian Sie?ko8-33.3311:33.15818282
5Dallara P217Mateusz Cieslicki10-49.6851:32.966578381
6Dallara P217Lukasz Wojkowski29-57.4011:33.27207474
7Dallara P217Marek Krzyszkowski12-1:13.7551:33.58857070
8Dallara P217Przemyslaw Martyna6-1:13.8111:32.74016666
9Dallara P217Radek Lapacz4-1:36.1711:32.13726464
10Dallara P217Grzegorz Koziara14-1 L1:34.85756262
11Dallara P217Bart?omiej Bugaj7-1 L1:32.722116060
12Dallara P217Damian Serdiuk25-1 L1:33.07175858
13Dallara P217Pawel Miron11-10 L1:34.12585656
14Dallara P217Maksymilian Czapiewski13-23 L1:33.62015454
1GT3 ClassNiko Wierzbicki16-3 L1:44.535131004104
2GT3 ClassLukasz Pawloski17-3 L1:45.158692294
3GT3 ClassMarcin Klimczak28-3 L1:45.486186389
4GT3 ClassLukasz Dziemidok21-3 L1:45.02498282
5GT3 ClassAndrzej Skowronek18-3 L1:45.18337878
6GT3 ClassJan Niesio?owski15-3 L1:43.9751074983
7GT3 ClassMaciej Bochuzynski19-3 L1:44.98797070
8GT3 ClassJan L Rey29-3 L1:46.02366666
9GT3 ClassAndrzej Kaczmarek27-4 L1:45.901156464
10GT3 ClassGreg Stan23-4 L1:45.06846262
11GT3 ClassLeszek Kazusek20-4 L1:45.09776060
12GT3 ClassWojtek Filipiak30-4 L1:46.77625858
13GT3 ClassBartlomiej Gad25-11 L1:46.02285656
14GT3 ClassSzymon Mroczek22-11 L1:46.120125454
15GT3 ClassJacek A Megger24-20 L1:46.135115252
16GT3 ClassPawel Kulej26-21 L1:45.26825151

Tak przedstawia się klasyfikacja generalna ligi po odrzuceniu 3 najgorszych rund sezonu zasadniczego i 7. rundzie finałowej. Pierwsze trójki obu lig proszę o kontakt na mcdon21@gmail.com

LMP2:



MKierowcaIncI RundaII RundaIII RundaIV RundaV RundaVI RundaVII RundaKarneSuma
1Robert Pyrek22909497101106398
2Przemyslaw Martyna241091091090066393
3Mike Mielczynski47860860010597374
4Sebastian Sieńko29081818282326
5Lukasz Blaszczyk516474860902312
6Mateusz Cieslicki986481006208110278
7Lukasz Wojkowski274064666600745265
8Damian Serdiuk28178066066587261
9Sebastian Kosmala459257100249
10Paweł Miron35051677056244
11Jaroslaw Kolman400708682238
12Marek Krzyszkowski6300545160704231
13Jacek Boczula33685074070229
14Maksymilian Czapiewski72005662056545223
15Tomasz Kowal?wka27709060220
16Radek Lapacz21609264216
17Grzegorz Koziara2048554862213
18Jacek Wojciechowski25062082620206
19Pawel Tyburski585464843199
20Bartłomiej Kędzia7574054748194
21Konrad Mederowski75058700666188
22Kamil Piankowski6005850505153
23Bartłomiej Bugaj209260152
24Rafal Fill145074124
25Artur Bajus37494897
26Wojciech Nowakowskii25404787
27Adam Solis98181
28Jacek A Megger97474
29Maciej Błądziński66666
30Michał Grzeszczak126464
31Rafal Nizio236262
32Tomek Gebski76262
33Wojciech Buczkowski2205858
34Jan Bocho195656
35Kuba Bluj75656
36Tomasz Lipiński105252
37Erwin Lucas Liszkowicz55151
38Dawid Melnarowicz25050
39Rafael Lesny04949
40Lukasz Oslislok154242
41Mariusz Glanc3344141
42Dominik Bieniak33838
43Sławomir Burmer103737

GT3:

MKierowcaIncI RundaII RundaIII RundaIV RundaV RundaVI RundaVII RundaKarneSuma
1Jan Niesiołowski1510910610983407
2Marcin Klimczak3595840009589363
3Łukasz Pawłoski400928286094354
4Lukasz Dziemidok6682086850824331
5Leszek Kazusek3588074100060322
6Greg Stan55780860082622306
7Andrzej Skowronek32485610978291
8Jan L Rey457407407466288
9Szymon Mroczek53700070086541279
10Niko Wierzbicki4310960104273
11Maciej Bochuzynski88000687864708272
12Adam Kaczmarek490737060064267
13Bartlomiej Gad7462007066566248
14Pawel Kulej3353924952246
15Kamil Karuś9559685236
16Wojtek Filipiak4846625258218
17Jacek A Megger505451056054215
18Dawid Jastrzębski50660065070201
19Pawel Pociecha470526678196
20Andrzej Kaczmarek31746451189
21Marcin Karbarz83565260008160
22Pawel Syrek5664045514156
23Tomek Gebski27434151135
24Wojciech Buczkowski115462116
25Rafael Lesny195160111
26Grzegorz Koziara175156107
27Krzysztof Gruszka3366046106
28Mateusz Ochocki11100100
29Damian Florek25475299
30Przemysław Robak42504898
31Pawel Szymanek59696
32Micha? Olejarz32484795
33Radek Lapacz169494
34Andrzej Szeletycki29504393
35Rafal Kisiel41474289
36Patryk G?rniak156060
37Kuba Bluj85454
38Bart Rulko205454
39Aleksandra Dudek304949
40Milosz Mniszek154848
41Damian Koba124747
42Adrian Czarnecki104646
43Pawel Pawluk114646
44Irek Szczepanski134242

Blogowe ligi LMP2/GT3 wrócą w połowie września. W trakcie wakacji będą organizowane – prawdopodobnie co tydzień – eventy specjalne. Będą również ligi wakacyjne Mazdy oraz Formuły Vee. Zapraszam już teraz.



Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Belgii

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

WEC - 24h Le Mans

Dni
Godzin
Minut
Sekund

30 lipca – 1 sierpnia:

11:30 – FP1
15:00 – FP2

12:00 – FP3
15:00 – Kwalifikacje

15:00 – Wyścig F1

Bądź na bieżąco

Popularne tagi