KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Patroni (dołącz tutaj!):
Mariusz Kupczyński, Tomasz Bartoszek, Adam Gach, Iza Ch, Maciej Wiśniak, Przemyslaw Lowkiewicz, Maciej Dziubiński, Piotr Bijakowski, Stalowy Jaro, Lukas Hewner, Grzejnik, Tsopni, Mateusz Pabiańczyk, Tomasz Jakubiec, Marcin Starczewski, Mikołaj Demkow, Jędrzej Otręba, Tomasz Ignaczak, Piotr czyli Czopas Dziewulski, Wojtek Zwolak, Robert Piórkowski, Ilona Bykowska, Ba Ru, Rafal Lesny, Maciek Kowalczyk, HITMAN 47, Mariusz Surlejewski, Maciej Stankiewicz, Grzegorz Pliś, RkamilC, Pawel Licznerski, Patrick Komorek, Kamil Kuczman, szymon034, Marcin Rentflejsz, Rysiek Łotocki, Adrian Karwan, Marcin Bogutyn, Maks Szmytkowski, Norbert Sz
Wsparli w ostatnich 7 dniach: Wesprzyj tutaj!
Esox33, archetype, Paw321p, Wilkor, Djdario, Tomek81, Siatek, ThrudCK, jacek79100, Piastun Piast, Mati, Zaszyfrowane, Rafał Przybylski, Maciej Kania, Kamil Tomczyk, Zynek, Marjusz, Łukasz Mikołajczyk, Piotr Naskrent
blank
oulton park f3

Wyniki blogowej ligi F3 iRacing



To był czwarty sezon naszej ligi F3 iRacing i widać, że po raz kolejny poziom mocno się podniósł. Kto okazał się najlepszy po 7 rundach?

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólną rywalizację i fajne emocje. Oto wyniki ostatniej rundy, która odbyła się na torze Spa.

MKierowcaGridStrataBest lapIncPunktyDodatkoweŁącznie
1Przemyslaw Martyna1-00.0002:12.27521009109
2Radek Lapacz4-05.3192:12.89669292
3Robert Pyrek23-09.5182:12.678486288
4Maciej Bochuzynski2-11.2922:12.947182486
5Mike Mielczynski5-13.0812:12.889147878
6Greg Stan12-20.0912:12.863107474
7Jakub ?erdzicki9-23.0762:12.599107070
8Sebastian Sie?ko18-28.7582:13.216466369
9Damian Serdiuk211-29.3142:13.70466464
10Szymon Mroczek13-31.1182:13.37376262
11Lukasz Wojkowski216-31.9482:13.181116060
12Bartlomiej Gad15-42.2482:13.209105858
13Mateusz Cieslicki19-46.1172:13.62055656
14Jacek Wojciechowski28-46.6872:12.51285454
15Lukasz Blaszczyk7-47.1592:12.767105252
16Marek Krzyszkowski17-52.8972:14.35065151
17Leszek Kazusek6-1:15.5952:12.631115050
18Bart?omiej K?dzia14-1:34.6732:13.733134949
19Jan L Rey20-2:04.5762:12.93534848
20Jacek A Megger10-13 L84747

Tak przedstawia się klasyfikacja generalna ligi po odrzuceniu 3 najgorszych rund sezonu zasadniczego i 7. rundzie finałowej. Trzech zwycięzców wyścigów w tym sezonie: Przemysław Martyna, Robert Pyrek i Niko Wierzbicki. Wielkie gratulacje dla najlepszych – świetna walka i równe tempo przez wszystkie tygodnie ścigania popłaciły. Pierwszą trójkę proszę o kontakt na mcdon21@gmail.com



MKierowcaIncRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6Runda 7KarneŁącznie
1Przemyslaw Martyna1999010610600109420
2Robert Pyrek24310610600010788407
3Jacek Wojciechowski22709492098054338
4Maciej Bochuzynski2507409208286334
5Mike Mielczynski320082868078326
6Radek Lapacz410620828692322
7Jakub Żerdzicki47709089070319
8Greg Stan59006407866742280
9Damian Serdiuk24754007866064262
10Lukasz Wojkowski251054740062601249
11Mateusz Cieslicki486270580056246
12Szymon Mroczek5000066585662242
13Bartlomiej Gad64066064560583241
14Marek Krzyszkowski4570040007751238
15Sebastian Sieńko28516005269232
16Jan L Rey4305600645848226
17Jacek A Megger375800566047221
18Bartłomiej Kędzia48470784749221
19Lukasz Blaszczyk27048447452218
20Wojciech Buczkowski236007085060215
21Tomasz Kowal?wka15886462214
22Leszek Kazusek5264510051502214
23Dominik Bieniak4174066070210
24Niko Wierzbicki3063102165
25Grzegorz Pudelko315205648156
26Jacek Bula3570006347423149
27Pawel Tyburski17416345149
28Michał Grzeszczak57495000493145
29Maksymilian Czapiewski412407348145
30Paweł Miron2845005147143
31Konrad Mederowski424605043139
32Grzegorz Koziara264404350137
33Pawel Syrek4300454246133
34Wojtek Filipiak3203103764132
35Andrzej Olejniczak251003641542129
36Marceli Żukowski22205244116
37Krzysztof Koziel370373642115
38Artur Bajus5739039374111
39Andrzej Szeletycki34403932111
40Andrzej Skowronek165457111
41Kamil Piankowski52380038362110
42Wojtek Halbtuch80002540458102
43Rafal Kisiel530293142399
44Wojciech Nowakowskii3521303485
45Adam Kaczmarek13473683
46Kamil Rogalski57878
47Tomasz Lipinski8344175
48Aleksandra Dudek24304575
49Sławomir Burmer9274370
50Sebastian Kosmala106262
51Marcin Karbarz17252853
52Michal Wojtala30232447
53Przemyslaw Tomczak34646
54Mikołaj Szymonek164343
55Rafał Fill94242
56Michał Czujwid93434
57Bartosz Chabasiński53232
58Przemysław Robak12828
59Lukasz Osislok112626
60Mateusz Solecki91919
61Tomek Gebski81717
62Bartek Kowalski101515

Blogowa liga F3 wróci w połowie września. W trakcie wakacji będą organizowane – prawdopodobnie co tydzień – eventy specjalne. Będą również ligi wakacyjne Mazdy oraz Formuły Vee. Zapraszam już teraz.



Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

Testy przedsezonowe

Dni
Godzin
Minut
Sekund

F1: 3 marca (Bahrajn)
WEC: 2 marca (Katar)
ELMS: 14 kwietnia (Barcelona)
F3: 2 marca (Bahrajn)

Najbliższy start Kubicy

8h Kataru WEC

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi