Motor Racing - Formula One World Championship - Bahrain Grand Prix - Practice Day - Sakhir, Bahrain

Russell przeprasza: Poniosły mnie emocjeGeorge Russell opublikował w swoich social mediach oświadczenie, w którym przeprosił za swoje zachowanie po wypadku z Valtterim Bottasem.

Wygląda na to, że Russell porozmawiał już z tym z kim musiał po GP Emilii-Romanii czego skutniem jest wzięcie na siebie odpowiedzialności za kolizję z Valtterim Bottasem.

W bardzo osobistym oświadczeniu Russell kaja się również za to, co zrobił po niej. Trzeba przyznać, że do dojrzałe zachowanie.

„To nie był mój chwalebny dzień. Wiedziałem, że to będzie jedna z naszych największych szans na punkty w tym sezonie, a kiedy te punkty znaczą dla ciebie tak wiele, jak znaczą dla nas teraz, czasem podejmujesz ryzyko. Nie opłaciło się ono i muszę wziąć za to odpowiedzialność. Mając czas na zastanowienie się nad tym, co się stało, wiem, że powinienem lepiej zachować się w całej sytuacji. Emocje mogą być bardzo duże w gorących momentach i wczoraj mnie poniosły. Przepraszam Valtteriego, mój zespół i wszystkich, których zawiodłem moim zachowaniem” – pisze kierowca Williamsa.„Nie jestem taki i oczekuję od siebie więcej, tak jak wiem, że inni oczekują więcej ode mnie. Odebrałem twardą lekcję w ten weekend i dzięki niej stanę się lepszym kierowcą i lepszą osobą. Teraz skupiam się na Portugalii i szansie na pokazanie prawdy o sobie. Dziękuję za wszystkie wiadomości, zarówno pozytywne jak i negatywne. Pomogą mi dorosnąć” – dodaje Russell.Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 26 kwietnia

Urodził się Jean – Pierre Beltoise (85 wyścigów, 1 wygrana, 4 najszybsze okrążenia, 8 podiów).

Urodził się Johnny Dumfires (15 startów).

Urodził się Danil Kvyat (93 wyścigi, 1 najszybsze okrążenia, 3 podia).

David Coulthard odnosi 4. zwycięstwo w karierze, triumfując w GP San Marino. Po raz 100. w F1 wystartował Mika Hakkinen.

Jenson Button wygrywa GP Bahrajnu, odnosząc 4. zwycięstwo w karierze. Po raz 4. i ostatni w karierze z pole position ruszał Jarno Trulli, zaliczając swoje 10. podium. Włoch wykręcił też jedyne w karierze najszybsze okrążenie wyścigu. Dał również Toyocie ostatnie pole position ekipy.

Robert coraz więcej czasu spędza na torach kartingowych. Sporo w tym czasie jeździ na Pista del Mare.

Kolejny rajd Roberta Kubicy, tym razem Rajd Azorów w ERC. Polak wygrywa 5 z 7 pierwszych OS-ów, na ósmym zalicza rolowanie. Całą imprezę kończy na 6. miejscu.

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Monako

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

ELMS Runda 2 - Red Bull Ring

Dni
Godzin
Minut
Sekund

14 – 16 maja:

godz. 13:00 – 1. trening
godz. 16:35 – Trening kierowców brązowych

godz. 10:00 – 2. trening
godz. 14:50 – Kwalifikacje

godz. 11:00 – Wyścig

Bądź na bieżąco

Popularne tagi