Tsukuba

Wyniki 3. rundy ligi Mazdy iRacing



Było intensywnie i bardzo ciekawie – zobaczcie wyniki naszej ligi Mazdy na torze Tsukuba. Wszyscy odnieśliśmy w nim duży sukces.

Na początek wielkie podziękowania dla Was za wpłaty na rehabilitację Alexa. W trakcie naszego eventu udało się zebrać ponad 700 zł. Zbiórka trwa nadal tutaj.

Rywalizowaliśmy w 3 finałach liczących od 15 do 21 osób. Przypominam, że od tego sezonu sumujemy po każdej rundzie również incydenty. Punkty za najlepszy czas okrążenia i awans o najwięcej pozycji są przyznawane w każdym finale.

Powtórkę naszej rywalizacji w obu finałach obejrzycie poniżej:

Oto wyniki. Sprawdźcie, czy wszystko się zgadza:



MKierowcaGridBest lapIncPunktyDodatkoweŁącznie
1Miroslaw Nastalczyk11:03.67001006106
2Rafael Lesny41:03.62909292
3Pawel Tyburski21:03.696186490
4Przemyslaw Martyna81:03.91078282
5Grzegorz Pudelko71:03.89057878
6Leszek Kazusek191:03.911174377
7Slawomir Reinke2181:04.15587070
8Dawid Mirek111:03.79696666
9Maciej Bochuzynski131:03.803136464
10Bart?omiej K?dzia121:03.836116262
11Mateusz Cieslicki61:04.05576060
12Lukasz Wojkowski2201:04.06285858
13Pawel Pawluk161:04.34745656
14Aleksandra Dudek151:03.98645454
15Lukasz Dziemidok101:03.80955252
16Damian Serdiuk291:04.09055151
17Lukasz Blaszczyk211:04.30965050
18Krzysztof Gruszka3141:03.69084949
19Radek Lapacz171:04.03304848
20Dariusz Kosmider51:03.65644747
21Robert Pyrek231:03.619446551
22Andrzej Szeletycki111:04.108645348
23Marek Krzyszkowski91:04.416164444
24Wojciech Buczkowski241:04.43864343
25Patryk G�rniak131:04.16674242
26Mike Mielczynski11:04.11764141
27Pawel Syrek21:04.429124040
28Pawel Pociecha61:04.165103939
29Rafal Kisiel151:04.473123838
30Maciek Sudenis121:03.9671337340
31Marek Lebica71:04.285173636
32Bartlomiej Gad101:04.051133535
33Greg Stan141:04.33123434
34Jakub Putowski1603333
35Konrad Mederowski11:04.31803232
36Artur Bajus41:04.11823131
37Krystian Firchal141:04.632130333
38Łukasz Dorociński81:04.40822929
39Mateusz Lampart291:04.72102828
40Andrzej Olejniczak271:04.58682727
41Daniel Rakowski121:04.76002626
42Michal Wojtala101:04.72092525
43Wojtek Filipiak21:04.078624327
44Artur Blaszczyk61:04.746112323
45Bartosz Rulko2111:04.807202222
46Rafal Lechowicz2131:04.791172121
47Szymon Mroczek51:04.107102020
48Wojciech Przeworczyk2341919

Oto klasyfikacja generalna po 2 rundach. Dziękuję Szymonowi Mroczkowi za ich przygotowanie:

MKierowcaIncI rundaII rundaIII rundaSuma
1Przemyslaw Martyna289010682278
2Rafael Lesny28667092228
3Bart?omiej K?dzia36748362219
4Miroslaw Nastalczyk4106106212
5Lukasz Blaszczyk29459550190
6Lukasz Dziemidok24478652185
7Krzysztof Gruszka322607449183
8Grzegorz Pudelko19465878182
9Maciej Bochuzynski40486264174
10Damian Serdiuk224527051173
11Pawel Tyburski37890168
12Leszek Kazusek68277159
13Andrzej Szeletycki32416348152
14Mateusz Cieslicki29444560149
15Dariusz Kosmider119747144
16Lukasz Wojkowski223315558144
17Aleksandra Dudek37454254141
18Marek Krzyszkowski3514044135
19Pawel Syrek37464840134
20Dawid Mirek226266128
21Marek Lebica37365036122
22Robert Pyrek2137051121
23Slawomir Reinke2175070120
24Bartlomiej Gad31374335115
25Greg Stan32394924112
26Patryk G�rniak17204742109
27Maciej Lewandowski3294956105
28Radek Lapacz65648104
29Mike Mielczynski9584199
30Wojciech Buczkowski16544397
31Pawel Pawluk18395695
32Grzegoorz Olech13286492
33Maciek Sudenis25464086
34Rafal Kisiel3518303886
35Jan Bocho18282
36Marceli ?ukowski34295180
37Wojciech Przeworczyk223324476
38Pawel Pociecha15373976
39Mateusz Lampart2526351576
40Michal Wojtala2324371273
41Konrad Mederowski1227261972
42Szymon Mroczek263331771
43Łukasz Dorociński2122321670
44Artur Bajus2821291868
45Adam Zadura376767
46Wojtek Filipiak1214391467
47Bartosz Rulko2501141961
48Lukasz Oslislok65454
49Andrzej Olejniczak23512271453
50Wojciech Nowakowskii24252853
51Mariusz Kobylarz44040
52Marcin Karbarz13838
53Krzysztof Koziel123838
54Przemysław Robak113535
55Michal Zataj2123434
56Dariusz Wojda83333
57Andrzej Kaczmarek133030
58Mateusz Bartsch122929
59Jakub Putowski02323
60Krystian Firchal12020
61Robert Galica2151919
62Michal Baran131717
63Mariusz Glanc3161616
64Wojtek Halbtuch161515
65Tomasz Szymczyk81313
66Daniel Rakowski01313
67Jan Doniec111010
68Artur Blaszczyk111010
69Rafal Lechowicz21788
70Wojciech Przeworczyk2466

Przed nami teraz treningi przed kolejną rundą – tym razem drugą rundą lig LMP2/GT3. Tor Monza Grand Prix, setup open. Prekwalifikacje jedziemy w warunkach: 17 marca 2021, godz. 07:30, Niebo Clear, bez dynamic sky, starting track state 50%, clear marbles. Auta GT3 będą miały 50% pojemności baku.

Treningi będą odbywały się w warunkach wyścigu, a zatem z leave marbles, dynamic sky, Partly Cloudy.

Harmonogram na kolejne dni:
czwartek, godz. 21:00 – trening przed kolejną rundą LMP2/GT3
piątek, godz. 22:00 – trening przed kolejną rundą LMP2/GT3
sobota, godz. 21:00 – trening przed kolejną rundą LMP2/GT3
niedziela, godz. 20:00 – trening przed kolejną rundą LMP2/GT3
niedziela, godz. 21:00 – Grupa 1 prekwalifikacji ligi LMP2/GT3
poniedziałek, godz. 20, 21, 22 – Grupy 2, 3 i 4 prekwalifikacji ligi LMP2/GT3

Tak przedstawia się cały kalendarz blogowych lig:

TerminRundaLigaTor
26 stycznia1GT3/LMP2Legacy Daytona
2 lutego1F3Summit Point
9 lutego1MazdaOkayama Full
16 lutego2GT3/LMP2Sebring
23 lutego2F3Interlagos
2 marca2MazdaOran Park South
9 marca3GT3/LMP2Suzuka
16 marca3F3Laguna Seca
23 marca3MazdaTsukuba - 2000 Full
30 marca4GT3/LMP2Monza
6 kwietnia4F3Charlotte Roval
13 kwietnia4MazdaSummit Point Raceway
20 kwietnia5GT3/LMP2Spa
27 kwietnia5F3Monza GP
4 majaEvent SpecjalnyLosowanie
11 maja5MazdaRoval
18 maja6GT3/LMP2Road America
25 maja6F3Okayama Full
1 czerwca6MazdaLaguna Seca
8 czerwca7GT3/LMP2Watkins Glen
15 czerwca7F3Spa
22 czerwca7MazdaTBC - zgodnie z Global Mazda MX-5 Cup

Jak zacząć?

 

Kosztem udziału w naszej lidze będzie jedynie wykupienie 3-miesięcznej subskrypcji w iRacing za około 6 dolarów. Jak to zrobić?. Wystarczy kliknąć tu: https://www.iracing.com/membership/?refid=-1

Następnie trzeba wybrać 3-miesięczną subskrypcję i albo kliknąć „back” albo przejść do płatności i tam będzie miejsce na wpisanie kodu „PRHotlaps” (bez cudzysłowu). Cena powinna Wam się obniżyć do $4,88 a ostatecznie wyjdzie $5,88 czyli $27 mniej niż normalna cena za 3 miesiące.

Będziecie też mieli pole „Referred by: (email)” i będzie mi miło, jeżeli podacie tam mój e-mail: mcdon21@gmail.com – nie jest to konieczne do uzyskania zniżki, ale nic nie tracicie, a być może ja będę mógł przygotować Wam kolejne wyścigi.

Gdy już wykupicie subskrypcję, otrzymacie dostęp do podstawowych zasobów iRacing – 18 samochodów i 18 torów. Na początek przygody bez problemu Wam to wystarczy. Więcej poniżej:

Przed rozpoczęciem gry warto poczytać o prawidłowej pozycji za kierownicą i obliczyć tzw. Field of View (FOV) czyli pole widzenia. Pisali i mówili o tym mądrzejsi ode mnie – choćby tu.



Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 26 kwietnia

Urodził się Jean – Pierre Beltoise (85 wyścigów, 1 wygrana, 4 najszybsze okrążenia, 8 podiów).

Urodził się Johnny Dumfires (15 startów).

Urodził się Danil Kvyat (93 wyścigi, 1 najszybsze okrążenia, 3 podia).

David Coulthard odnosi 4. zwycięstwo w karierze, triumfując w GP San Marino. Po raz 100. w F1 wystartował Mika Hakkinen.

Jenson Button wygrywa GP Bahrajnu, odnosząc 4. zwycięstwo w karierze. Po raz 4. i ostatni w karierze z pole position ruszał Jarno Trulli, zaliczając swoje 10. podium. Włoch wykręcił też jedyne w karierze najszybsze okrążenie wyścigu. Dał również Toyocie ostatnie pole position ekipy.

Robert coraz więcej czasu spędza na torach kartingowych. Sporo w tym czasie jeździ na Pista del Mare.

Kolejny rajd Roberta Kubicy, tym razem Rajd Azorów w ERC. Polak wygrywa 5 z 7 pierwszych OS-ów, na ósmym zalicza rolowanie. Całą imprezę kończy na 6. miejscu.

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Monako

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

ELMS Runda 2 - Red Bull Ring

Dni
Godzin
Minut
Sekund

14 – 16 maja:

godz. 13:00 – 1. trening
godz. 16:35 – Trening kierowców brązowych

godz. 10:00 – 2. trening
godz. 14:50 – Kwalifikacje

godz. 11:00 – Wyścig

Bądź na bieżąco

Popularne tagi